Seniūnijos

2015 m. kovo 6 d.

Vietos bendruomenių savivaldos programa - tai sėkmingą patirtį turinti iniciatyva, kurios rezultatai matomi Elektrėnų savivaldybėje, skirta bendruomenėms skatinti, kad priimtų gyventojams svarbius sprendimus, siekiant pagerinti jaunimo ir pagyvenusių žmonių užimtumą, prisidėti prie kultūrinių ir švietėjiškų renginių, viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimo, sporto ir sveikatinimo savivaldybėje, bendruomeninės veiklos organizavimo ir kitų vietos bendruomenės gyvenimo kokybę gerinančių iniciat

...
2015 m. kovo 4 d.

Pakalbinome Vievio kultūros centro (VKC) direktorę Audronę Stepankevičiūtę bei mišraus choro "Ievaras“ meno vadovę Drąsą Ramanauskienę.

2015 m. vasario 26 d.
Policijos veikla, skirta populiarinti saugios kaimynystės ir saugios aplinkos kūrimą, sulaukė Elektrėnų savivaldybės institucijų ir gyventojų palaikymo. Šiais metais buvo suorganizuoti gyventojų susirinkimai, kurių metu jie buvo supažindinti su saugios kaimynystės programa, jos tikslais ir nauda kuriant saugią aplinką.
2015 m. vasario 25 d.
Drauge su mūsų straipsnių herojais galime nusikelti į Elektrėnų praeitį: prisiminti, o gal pirmą kartą išgirsti, kaip kūrėsi, kuo gyveno mūsų miestas prieš keletą dešimtmečių. Tačiau yra žmogus, galintis papasakoti dar daugiau, pavyzdžiui, koks buvo mūsų kraštas iki jam tampant Elektrėnais...
2015 m. vasario 23 d.
Nors pastaraisiais metais žiema ir nevaroma anksti išeina iš kiemo, visgi mūsų savivaldybės bendruomenės išlydi žiemą ir tradiciniais būdais: degina Morę, daug linksminasi, šoka, dainuoja, sočiai ir riebiai vaišinasi.
2015 m. vasario 20 d.
Vasario 17 d. Vievyje susirinko Elektrėnų savivaldybės ir komunalinio ūkio vadovai, prekybos centro Kauno gatvėje projekto vykdymo atstovai.
2015 m. vasario 13 d.
Vasario 4 d. Pakalniškių kaimo bendruomenė "Jorė“ (pirmininkė Regina Sakalauskienė) suorganizavo susirinkimą, kuriame apie 50 šios organizacijos narių kartu su svečiais aptarė aktualius vietos gyventojų būties klausimus.
2015 m. vasario 10 d.

Sausio 28 d. Vievio gimnazijos 2b klasės moksleiviai kartu su auklėtoja Rita Bimbiriene dalyvavo TV3 televizijos laidos "Ginčas be taisyklių“ filmavime.

2015 m. vasario 10 d.

Nuoširdžiai besirūpindama savo nariais bei puoselėdama puikią tradiciją Elektrėnų krašto neįgaliųjų sąjunga (EKNS), kaip ir kasmet, sausio 29 d. pasveikino savo jubiliatus.

2015 m. vasario 9 d.

Sausio 25-ąją prasidėjo tradicinis Vievio kultūros centro (VKC) mėgėjų meno kolektyvų pasirodymų ciklas "Šitam dideliam būry“.

2015 m. vasario 9 d.

Sausio 29 d. Dauguose (Alytaus r.) vykęs V respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Linksmoji polkutė“ pakvietė Lietuvos akordeonininkus išbandyti savo jėgas, parodyti techniką ir muzikalumą.

2015 m. vasario 3 d.

Vievio vaikų lopšeli-darželis "Eglutė“ (vad. Ringailė Jundienė) yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus analogiškomis įstaigomis "Giliukas“, "Eglutė“ bei VšĮ "Montessori metodo centras“.

2015 m. vasario 3 d.

Sausio 22 d. įvyko Elektrėnų krašto neįgaliųjų sąjungos (EKNS) ataskaitos susirinkimas.

2015 m. vasario 3 d.

Sausio 25 d. Vievyje prasidėjo tradicinis kultūros centro (VKC) mėgėjų meno kolektyvų renginių ciklas "Šitam dideliam būry“.

2015 m. sausio 26 d.

Elektrėnų savivaldybės administracija Elektrėnų kultūros centre sausio 14 d. organizavo susirinkimą Elektrėnų miesto vietos veiklos grupės kūrimosi klausimais.