Seniūnijos

2015 m. kovo 30 d.

Kovo 6 d. Semeliškių gimnazijoje jau 17-ą kartą šurmuliavo Kaziuko mugė.

2015 m. kovo 30 d.

Kovo 19 d. Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariate (toliau -Elektrėnų PK) vyko kasmetinio 8-12 klasių moksleivių teisinių žinių konkurso "Temidė“ II etapas.

2015 m. kovo 30 d.

Kovo 21-22 dienomis VšĮ Vievio kultūros centras vietos pradinės mokyklos aktų salėje surengė aštuntąjį festivalį "Vieversija 2015“, kuriame dainavo ir suaugusieji, ir vaikai.

2015 m. kovo 30 d.

Kovo 26 d. Vievio gimnazijoje buvo pasiektas Lietuvos rekordas - čia nupinta ilgiausia apyrankių grandinė.

2015 m. kovo 27 d.

Mūsų planeta - neaprėpiamas pasaulis, kupinas pasakiškų gamtos stebuklų, teikiantis džiaugsmą, įkvėpimą. Tai šviesių jausmų šaltinis.

2015 m. kovo 24 d.

Kovo 6 d. įvyko Elektrėnų savivaldybės žmonių bendrijos (ESŽB) "Spindulys“ ataskaitos ir rinkimų susirinkimas.

2015 m. kovo 12 d.

Vasario 25-26 d. Vievio meno mokykla (VMM) surengė įžymių kompozitorių Johano Sebastiano Bacho ir Georgo Frydricho Hendelio 330-ųjų gimimo metinių paminėjimui skirtus muzikinius vakarus.

2015 m. kovo 9 d.

Vasario 25 d. Vievio gyventojai gausiai susirinko į vietos gimnaziją.

2015 m. kovo 9 d.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad kovo 9-15 dienomis Europos šalių, taip pat ir Lietuvos kelių policijos pareigūnai vykdys policines prevencines priemones, skirtas vairuotojų ir keleivių saugos diržų, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi kontrolei užtikrinti.

2015 m. kovo 9 d.

Žmonės su negalia ir senjorai gyvena šeimos arba vienišių gyvenimą. Dėl mažo užimtumo ir ribotų galimybių jų gyvenimo kokybė ypač priklauso nuo mūsų organizacijos veiklos.

2015 m. kovo 6 d.

Vietos bendruomenių savivaldos programa - tai sėkmingą patirtį turinti iniciatyva, kurios rezultatai matomi Elektrėnų savivaldybėje, skirta bendruomenėms skatinti, kad priimtų gyventojams svarbius sprendimus, siekiant pagerinti jaunimo ir pagyvenusių žmonių užimtumą, prisidėti prie kultūrinių ir švietėjiškų renginių, viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimo, sporto ir sveikatinimo savivaldybėje, bendruomeninės veiklos organizavimo ir kitų vietos bendruomenės gyvenimo kokybę gerinančių iniciat

...
2015 m. kovo 4 d.

Pakalbinome Vievio kultūros centro (VKC) direktorę Audronę Stepankevičiūtę bei mišraus choro "Ievaras“ meno vadovę Drąsą Ramanauskienę.

2015 m. vasario 26 d.
Policijos veikla, skirta populiarinti saugios kaimynystės ir saugios aplinkos kūrimą, sulaukė Elektrėnų savivaldybės institucijų ir gyventojų palaikymo. Šiais metais buvo suorganizuoti gyventojų susirinkimai, kurių metu jie buvo supažindinti su saugios kaimynystės programa, jos tikslais ir nauda kuriant saugią aplinką.
2015 m. vasario 25 d.
Drauge su mūsų straipsnių herojais galime nusikelti į Elektrėnų praeitį: prisiminti, o gal pirmą kartą išgirsti, kaip kūrėsi, kuo gyveno mūsų miestas prieš keletą dešimtmečių. Tačiau yra žmogus, galintis papasakoti dar daugiau, pavyzdžiui, koks buvo mūsų kraštas iki jam tampant Elektrėnais...
2015 m. vasario 23 d.
Nors pastaraisiais metais žiema ir nevaroma anksti išeina iš kiemo, visgi mūsų savivaldybės bendruomenės išlydi žiemą ir tradiciniais būdais: degina Morę, daug linksminasi, šoka, dainuoja, sočiai ir riebiai vaišinasi.