Seniūnijos

2015 m. lapkričio 26 d.
Cukrinis diabetas yra klastinga ir plintanti liga. Prieš 25 metus pasaulyje cukriniu diabetu sirgo 30 mln. žmonių, o šiuo metu juo serga 366 mln. 90-95 proc. naujai diagnozuotų atvejų yra II tipo cukrinis diabetas.
2015 m. lapkričio 26 d.
Praeidami pro Vievio pradinę mokyklą galime pastebėti lauke įrengtą spintelę su knygomis. Daugelio pasaulio valstybių žmonėms tai jau pažįstamas vaizdinys, bet lietuvio akiai vis dar neįprasta ir nauja.
2015 m. lapkričio 18 d.
Lapkričio 6 dieną Pastrėvio seniūnijos kolektyvas kartu su socialinėmis darbuotojomis prisidėjo prie TV3 ir SEB banko organizuotos "Pyragų dienos“.
2015 m. lapkričio 9 d.
Rudens pirštai nepastebimai nutapė gamtą spalvomis ir sutema vis anksčiau paslepia kaimo gatveles. Savaitė, kita ir rudens spalvų simfonija baigsis...
2015 m. lapkričio 2 d.
Spalio 23 dieną Kazokiškių seniūnijos neįgalieji ir senjorai rinkosi į kultūros namuose vykusią tradicinę šventę.
2015 m. spalio 12 d.
Neišvengiamai artėjant šildymo sezonui, Elektrėnų miesto Trakų gatvės 2, 4 ir 11 daugiabučių gyventojai gali jaustis šiek tiek ramiau: spalio 1 d. čia pasirašyti renovacijos pabaigos dokumentai.
2015 m. spalio 8 d.
Rugsėjo 25-ąją Elektrėnų kultūros centro salėje paminėtas 50-asis mūsų ligoninės jubiliejus. Baltus chalatus į šventinę aprangą tą vakarą iškeitę Elektrėnų ligoninės medikai ir personalas sulaukė ne tik gražiausių sveikinimų, bet ir padėkų, kurias jiems už gerą darbą skyrė valstybės vadovai, vietos valdžia.
2015 m. spalio 5 d.
Rugsėjo 25 d. popietę Vievio kultūros centras kartu su seniūnija miesto aikštėje prie Šv. Onos bažnyčios surengė tradicinę rudens šventę.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Kiekvienas žmogus, norėdamas rasti vietą pasaulyje, ieško sau likimo skirtų legendinių banginių, ant kurių stovėdamas jaučiasi esantis savo vietoje.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Turgaus aikštė nuo seniausių laikų būdavo miestelio traukos centras - vieta, kurioje verda gyvenimas. Ne vienus metus netoli autobusų stoties gyvavęs Vievio turgus prieš kurį laiką buvo uždarytas renovacijai, tad vieviečiai liko be savojo traukos centro.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Rugsėjo 5 d., Šilutės mažųjų laivų uoste, vyko septintasis Žuvienės virimo čempionatas, į kurį suvažiavo komandos iš visos Lietuvos regionų ir užsienio.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Ankstų šeštadienio rytą, vos tik saulė užkabino medžių viršūnes, gilutiškiai, tartum išgirdę poeto žodžius, pradėjo nuotaikingą kelionę į Anykščių kraštą.
2015 m. rugsėjo 7 d.
Rugpjūčio 27 d. Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) "Bočiai“ Elektrėnų bendrija (vad. Birutė Kizienė) savo organizacijos nariams surengė įdomią ekskursiją į Anykščius.
2015 m. rugsėjo 4 d.
Paskutinį rugpjūčio penktadienį Vievio kultūros centras surengė atsisveikinimo su vasara šventę, kurios metu vyko kvadrato, tinklinio ir petankės varžybos. Visi dalyviai buvo apdovanoti atšvaitais, kitais puikiais prizais.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Rugpjūčio 21 d. Kazokiškių sporto aikštyne vyko vasaros palydų šventė "Gandrus palydint“, skirta seniūnijos 15 metų sukakčiai paminėti.