Seniūnijos

2014 m. gegužės 29 d.
Kietaviškių bažnyčios gyvenimas visais laikais priklausė nuo šalies politinės situacijos. Lietuviškos spaudos draudimo laikotarpiu į Kietaviškes atvyko kun. Silvestras Gimžauskas - aktyvus veikėjas prieš Rusijos vykdomą tautinę ir religinę priespaudą. Tai buvo parapijos atgimimo metai, nes kunigas S. Gimžauskas aktyviai mokė parapijiečius lietuviškų poterių ir katekizmo. Draudžiamos spaudos iš Tilžės parnešdavo knygnešys Motiejus Grybauskas.
2014 m. gegužės 23 d.
Saulėtą ir šiltą sekmadienį Vievis skambėjo chorų dainomis - vyko projekto "Chorų festivalis "Mūsų dainose“, iš dalies finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, renginiai.
2014 m. gegužės 23 d.
Kietaviškės šiemet švenčia 510 jubiliejų. Tiksliai nėra žinoma, kuriais metais įkurta Kietaviškių Romos katalikų parapija, tik aišku, kad pagal rašytinius šaltinius 1504 metais jau stovėjusi pirmoji šv. Trejybės bažnyčia.
2014 m. gegužės 9 d.
Gegužės 1 d. didelė grupė Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) Elektrėnų bendrijos "Bočiai“ narių viešėjo Kaišiadoryse, kur su šeimininkais ir jonaviečiais vietos kultūros centre paminėjo rajono pensininkų klubo 20-metį.
2014 m. gegužės 2 d.
Balandžio 26 d. visi abromiškiečiai ir aplinkinių vietovių gyventojai buvo kviečiami į švarinimosi akciją, tradiciškai vadinamą "Darom“.
2014 m. balandžio 28 d.
Balandžio 17 d. vykusiame Vievio bendruomenės santalkos (VBS) ataskaitiniame susirinkime pirmininkas Vytautas Urbonas apžvelgė praėjusių metų veiklos rezultatus.
2014 m. balandžio 25 d.
Elektrėnų komunalinio ūkio darbuotojai rūpinasi ne tik Elektrėnų gyvenamaisiais namais, bet ir miesto aplinka.
2014 m. balandžio 22 d.
Balandžio 11 d. svečias iš Gdansko (Lenkija) Tadas Šumskas Vievio pradinės mokyklos (VPM) kieme pasodino ąžuoliuką. Jam padėjo vietos seniūnas Zenonas Pukėnas, bendruomenės centro vadovas Deividas Mlečka, VPM direktorė Alma Reklaitienė ir kiti.
2014 m. balandžio 17 d.
Balandžio 13 d. vakarą visi Abromiškių kaimo gyventojai ir svečiai buvo laukiami Abromiškių svirne, paskaitoje tema "Gaisrinė sauga tavo namuose“.
2014 m. balandžio 17 d.
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Vilniaus AVMI) primena, kad šiais metais pajamas privalo deklaruoti ne tik visi Elektrėnų savivaldybės gyventojai, vykdę individualią veiklą pagal pažymą arba verslo liudijimą, bet ir 2013 metais vykdę žemės ūkio veiklą ar gavę pajamų iš žemės nuomos. Nesuskubę deklaruoti gautų pajamų iki gegužės 2 dienos gali sulaukti baudų.
2014 m. balandžio 17 d.
Vienai dviejų didžiausių Europoje parketo ir kietmedžio grindų gamybos grupių "Bauwerk Boen Group“ priklausančios gamyklos "BOEN Lietuva“ darbuotojų skaičius pernai išaugo 28,6 procento - nuo 756 iki 972 darbuotojų 2013 metų pabaigoje. Kietaviškių kaime, Elektrėnų savivaldybėje, įsikūrusi įmonė planuoja ir toliau plėstis. Šiemet žadama sukurti dar maždaug 200 naujų darbo vietų. Darbuotojų skaičius padidės dar 21 procentu, o metų pabaigoje įmonėje dirbs apie 1180 darbuotojų.
2014 m. balandžio 15 d.
Balandžio 6 d. Elektrėnų kultūros centras surengė jubiliejinę 25-ąją respublikinę humoro šventę "Kvatoklis“, sutraukusią nemažą būrį žiūrovų.
2014 m. balandžio 14 d.
Balandžio 2 d. Vievyje buvo sudaryta vietos bendruomenės taryba (VBT). Seniūnijos salėje svarstant tą klausimą dalyvavo 19 įvairių visuomeninių organizacijų deleguotų atstovų.
2014 m. balandžio 10 d.
"Patyčios - tai nuolatinis fizinės ar psichologinės jėgos panaudojimas, sąmoningai siekiant įžeisti ar įskaudinti kitą asmenį, kuris negali saves apginti“. (AWEUS, 1978).
2014 m. balandžio 10 d.
Balandžio 2 d. į susitikimą su Elektrėnų komunalinio ūkio (EKŪ) direktoriumi Ričardu Lecku Vievio gimnazijos aktų salėje susirinko nemažai vieviečių, daugiausiai daugiabučių namų gyventojų.