Kreipimasis dėl Kazokiškių sąvartyno

„Elektrėnų žinių“ redakciją pasiekė kreipimasis „Dėl neteisėto Kazokiškių sąvartyno eksploatavimo pasekmių“, adresuotas LR Prezidentei, LR Seimo pirmininkei, LR Ministrui Pirmininkui ir kitiems svarbiems asmenims, taip pat žiniasklaidai.

Kreipimesi prašoma inicijuoti priemones, „kurios padėtų efektyviai ir visapusiškai įvertinti susidariusią situaciją dėl 9 metus trunkančio Kazokiškių komunalinių atliekų sąvartyno eksploatavimo neigiamų padarinių aplinkai ir žmogui“. Pateikiami argumentai, jog Kazokiškių sąvartynas daro įvairiapusišką žalą aplinkai bei gyventojams, jo statybos vykdomos pasitelkiant neteisėtus veiksmus.
Rašte atkreipiamas dėmesys ir į tai, kad „kas 4 metai Kazokiškės tampa aštrių politinių, partinių, rinkiminių kovų ir visokiausių pažadų placdarmu, o pasibaigus rinkimams virsta dvokiančia kasdienybe“. Po kreipimusi pasirašo Elektrėnų savivaldybės tarybos opozicijos nariai, Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus atstovai, keli Nepriklausomybės akto signatarai, keli Seimo nariai, Kazokiškių bendruomenės atstovė.
Visą kreipimąsi skaitykite čia.

Parengė Giedrė Pūrienė<- Grįžti į atgal