Kazokiškėse netrūksta progų švęsti

Rugpjūčio 22 d. Kazokiškėse surengta graži šventė: buvo paminėtos 405-osios kaimo metinės, palydėta vasara ir atidarytas universalusis daugiafunkcis centras (UDC).

Kazokiškės atsinaujino
Pirmoji šventės dalis vyko universalioje sporto aikštėje. Seniūnė Vladislava Valantavičienė atkreipė visų dėmesį į naujai įrengtus inžinerinius tinklus, pasidžiaugė puikia sporto aikšte ir pasveikino gyventojus gražios šventės proga. Elektrėnų švietimo paslaugų centro vadovė Vida Mikalajūnienė akcentavo bendro darbo svarbą. Meras Kęstutis Vaitukaitis prisiminė, jog kuriantis savivaldybei kilo diskusijų, ar reikalingos mažos seniūnijos, bei pasidžiaugė, kad sveikas protas nugalėjo, kadangi aktyvi kazokiškiečių veikla akivaizdi. Tolesnės sėkmės visiems palinkėjo savivaldybės administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas. Meras kartu su seniūne apdovanojo futbolo, tinklinio ir krepšinio varžybose nugalėjusias komandas, aktyviausius Kazokiškių sportininkus: Paulių ir Robertą Bartaševičius, Vytį Drandžilauską, Justą, Mindaugą bei Tautvydą Jurkevičius, Tomą Liutkevičių, Aidą, Orestą ir Vitą Malinauskus, Vaidą Vaitkauską.
Susirinkusiuosius linksmino vietos duetas Jonas ir Alvyra Gliaudeliai, Kazokiškių pramoginių šokių grupės šokėjai Aistė ir Ugnė Kačinskaitės, Urtė Demeškevičiūtė bei Nedas Svetlikauskas (vad. Daiva Pileckienė).
Iškilmingai atidarytas UDC
Vėliau renginio vedėja Asta Marcinkevičienė pakvietė visus prie UDC. Ji priminė, jog 2012 m. Elektrėnų savivaldybė pasirašė projekto „Daugiafunkcių centrų steigimas Kazokiškėse ir Beižionyse“ sutartį ir ši pagaliau buvo įgyvendinta. Pastate įsikūrė seniūnija, Vievio pradinės mokyklos, pašto skyriai, Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos (ESVB) filialas, vietos bendruomenės slaugytojos kabinetas, skirtos patalpos visuomenės aktyvistams, nuo ankstyvo pavasario veikia Kazokiškių vaikų dienos centras. Juostos perkirpimo ceremonijoje dalyvavo K. Vaitukaitis, A. Vyšniauskas ir V. Mikalajūnienė. Sveikinimo žodį tarė Elektrėnų socialinių paslaugų ir Vievio pirminės sveikatos priežiūros centrų vadovės, Virginija Šumskienė, Kazokiškių bendruomenės pirmininkas Stasys Virganavičius. A. Vyšniauskas seniūnei įteikė laikrodį, o V. Mikalajūnienė – simbolinį raktą bei laimės pasagą.
Kiekvienas savaip svarbus
Renginyje užimtumo specialistė Indrė Klimantavičienė kartu su Živile padainavo dainelę „Kirmėliukas Infantino“, grupė vaikučių – „Sparnuotąsias sūpynes“. Šeimininkai pristatė visų UDC darbuotojų draugystės ir santarvės pynę, simbolizuojančią tai, kad kiekviena pastarosios dalis yra savaip svarbi, kaip ir kiekvienas minėtame centre dirbantis žmogus... Kazokiškių parapijos administratoriui kun. Alfonsui Kelmeliui pašventinus UDC pastatą, šeimininkai pakvietė svečius į vidų apžiūrėti patalpų.
Tuo tarpu universalioje sporto aikštėje prasidėjo trečioji šventės dalis, kurios metu koncertavo Gintaras bei Ričardas, vyko įvairios šeimų rungtys. Buvo linksma ir suaugusiems, ir mažiesiems.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų