Informavo apie galimybes atstatyti Vievio stadioną

Vasario 25 d. Vievio gyventojai gausiai susirinko į vietos gimnaziją.

Mūsų krašto futbolo propaguotojas bei treneris Vytautas Apanavičius ir Vilniaus verslo konsultacinio centro generalinis direktorius dr. Romualdas Stankaitis informavo susirinkusiuosius apie ruošiamą daugiafunkcio sporto aikštyno rekonstravimo, fizinio lavinimo paskirties pastatų ir inžinerinių statinių Lakštingalų g. naujos statybos projektą. Susitikime dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis.
Kalbėtojai paminėjo būsimą statytoją, užsakovą, papasakojo apie statinio kategoriją, vietą, kitus techninio projekto duomenis. Pavyzdžiui, jie pažymėjo, kad už miesto, netoli veikiančių kapinių, numatytas futbolo stadiono (69x105 m), dviejų mažojo futbolo aikščių su dirbtine bei natūralia žole ir dviejų paplūdimio tinklinio su smėlio danga, asfaltuotų krepšinio aikščių, 2–4 teniso kortų, laisvo bėgimo takelio, vaikų žaidimo ir lauko treniruoklių zonų, 500 sėdimų vietų tribūnos, apšvietimo, drenažo vandentiekio, nuotekų šalinimo, elektros tinklų, daugiafunkcio objekto apšvietimo įrengimas, teritorijos pritaikymas žmonėms su negalia bei aptvėrimas segmentine tvora, medžių iškirtimas ir atželdinimas.
Pokalbio dalyviai pageidavo, kad aikštynas veiktų ištisus metus. Vietos bendruomenės santalkos atstovas, Vievio kelių muziejaus vedėjas Juozas Stepankevičius paragino įgyvendinant projektą siekti bendro tikslo. Jam pritarė seniūnas Zenonas Pukėnas. Apie sumanymą mintimis pasidalijo ir meras, akcentavęs, jog statant objektą reikėtų suderinti vieviečių sportinius ir kultūrinius poreikius, t. y. užtikrinti objekto daugiafunkcę paskirtį.
Susitikimo dalyviai sutarė vėl susitikti po kelių mėnesių ir dar kartą aptarti aktualijas.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal