Ilgiausių metų Elektrėnų ligoninei!

Rugsėjo 25-ąją Elektrėnų kultūros centro salėje paminėtas 50-asis mūsų ligoninės jubiliejus. Baltus chalatus į šventinę aprangą tą vakarą iškeitę Elektrėnų ligoninės medikai ir personalas sulaukė ne tik gražiausių sveikinimų, bet ir padėkų, kurias jiems už gerą darbą skyrė valstybės vadovai, vietos valdžia.

Šventėje kalbėję garbūs svečiai neleido suabejoti – medikų darbas yra labai svarbus, reikalingas ir sudėtingas.

Šventei pasiruošta

Pati jubiliatė – Elektrėnų ligoninė – susirinkusiuosius taip pat stebino staigmenomis: renginys buvo pradėtas filmuku apie šią įstaigą, svečiai apdovanoti knygomis „Elektrėnų ligoninės 50 veiklos metų“ (autorė L. Matkevičienė). Renginį vedė Romualdas Juzukonis, dainavo operos solistė Rasa Juzukonytė, grojo Lengvosios muzikos orkestras (vad. Jaroslovas Cechanovičius), Elektrėnų meno mokyklos mokiniai.

Svečių desantas

Pasveikinti Elektrėnų ligoninės darbuotojų atvyko LR Seimo narė, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė, Seimo narys Bronius Bradauskas, Ministro pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus, Seimo pirmininkės sekretoriato vadovo pavaduotojas Sigitas Mecelica, sveikatos apsaugos viceministras Valentinas Gavrilovas, finansų viceministras Aloyzas Vitkauskas, buvęs sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas, Valstybinės ligonių kasos Draudimo plėtros departamento direktorius Gintaras Kacevičius, Kauno TLK direktorius Virgilijus Šiaudikis, Lietuvos gydytojų sąjungos vadovas prof. Liutauras Labanauskas, Gydytojų vadovų sąjungos prezidentas Stasys Gentvilis, Lietuvos ligoninių asociacijos prezidentas Dalis Vaiginas, Lietuvos rajoninių ligoninių asociacijos prezidentas Vygandas Sudaris, E.sveikatos koordinavimo ir įgyvendinimo skyriaus vedėjas Normantas Dučinskas, Sveikatos priežiūros išteklių ir inovacijų valdymo departamento direktorė Justina Januševičienė, Elektrėnų savivaldybės vadovybė – meras Kęstutis Vaitukaitis, vicemeras Arvydas Vyšniauskas, administracijos direktorius Virgilijus Pruskas, Sveikatos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Komisarenkienė.

Dirba su meile

Elektrėnų ligoninės direktorė Laimutė Matkevičienė, priminusi vadovaujamos įstaigos istoriją ir pasiekimus, dėkojo visam savo kolektyvui už darbą, savivaldybės valdžiai už supratingumą bei paramą. „Dėkoju už šią dieną – kad esame visi kartu čia ir dabar“, – sakė ilgametė ligoninės vadovė. Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė L. Matkevičienei suteikė Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardą. L. Matkevičienė sakė, jog šis apdovanojimas jai suteiktas gal kiek ankstokai, tačiau pripažino, kad jį gauti labai malonu. Sveikintojai negailėjo gerų žodžių ligoninės vadovei – jos nuopelnai ligoninei neabejotini, o svarbiausia, kaip sakė vienas iš svečių, ji dirba su meile.
Šventėje buvo pagerbtas ir Elektrėnų garbės pilietis Pranas Noreika – vienas tų žmonių, kuriuos, kaip sakė B. Bradauskas, Lietuvoje galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Juk ne tik ligoninės, bet ir visos miesto infrastruktūros kūrimasis susijęs būtent su jo veikla.

Giedrė Pūrienė<- Grįžti į atgal