Elektrėnuose atsiras trys nauji verslo objektai

Šiuo metu pasakyti, kad Elektrėnuose nieko nevyksta, būtų tikrai klaidinga – lygiagrečiai autostrados einančioje Šviesos gatvėje jau kurį laiką verda statybos.

Kelio atkarpoje nuo Saulės gatvės daugiabučio su „Bison“ reklaminiu stendu iki Šarkinės gatvės artimiausiu metu iškils net trys verslo objektai. Kaip mus informavo Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vedėjas Virgaudas Šimkūnas, ties minėtu daugiabučiu maždaug už trijų mėnesių turėtų atsidaryti „Statoil“ degalinė. Čia pat bus įrengtas ir naujas įvažiavimas su lėtėjimo juostomis į miestą. Ateities planuose – ir autobusų stotelių perkėlimas nuo žiedo į šią vietą, tačiau apie tai kalbėti dar anksti.
Kiek tolėliau, ties žiedu tarp Pergalės ir Šarkinės gatvių, bus prekybos tinklo „Norfa“ parduotuvė. Tiesa, kol kas statytojai dar iki galo neišsprendė su aukštos įtampos laidais, kuriuos reikia tiesti po žeme, susijusių problemų. Vos tik bus sutvarkyti šie reikalai, statybos pajudės į priekį.
Buvusioje mašinų stovėjimo aikštelėje prie to paties žiedo įrengiama prekybos tinklo „Bikuva“ parduotuvė. Kaip paaiškino V. Šimkūnas, verslo objektui aikštelę pardavė jos likvidatorius. Tuo tarpu „Statoil“ ir „Norfos“ atėjimą į Elektrėnus palaimino savivaldybės taryba. Tad, panašu, artimiausiu metu Elektrėnuose turėtų atsirasti ne viena nauja darbo vieta.

Giedrė Pūrienė

 <- Grįžti į atgal