EKNS nariai atostogavo Palangoje

Ramus jūros ošimas, tolumoje žuvėdrų klyksmas, tarp pirštų byrantis smėlis ir jūros kvapas ore... Kas gi nenorėtų tokių atostogų?

Už tai EKNS (Elektrėnų krašto neįgaliųjų sąjungos) nariai dėkingi pirmininkei Laimai Klinkevičienei, kuri antrą rugpjūčio savaitę suorganizavo penkių dienų kelionę į Palangą. Kuklios apgyvendinimo sąlygos „Politechnikos“ poilsiavietėje pradžioje gąsdino: kambariuose nebuvo rozečių, dušas kitame name, net vadinamuosiuose liukso kambariuose tebuvo šaldytuvas ir vandens virdulys, dušu teko dalintis su trimis kambariais. Nepaisant diskomforto, geras oras darė savo – namuose niekas nesėdėjo, visi traukė į pajūrį, smėlio kopas, kuriose buvo galima puikiai pasideginti. Dienas leidome prie jūros, pietaudavome kavinėse, kurios tikrai gali didžiuotis labai skaniu maistu. Aplankėmė barą „Laukinių vakarų salūnas“, kuriame vyko keli puikūs ir nebrangūs koncertai (vieną vakarą koncertavo Donatas Montvydas ir grupė „Picasso“, kitą – Mia ir „69 danguje“). Kavinė-baras „Armėniški šašlykai“ linksmino nuotaikinga rusiška muzika, kuri visus kvietė pašokti. Restorane „Ukrainietiški patiekalai“ paskanavome ukrainietiškų valgių už prieinamą kainą, o kavinė „Safari“ kvietė pasiklausyti gyvos muzikos. J. Basanavičiaus gatvėje restoranų, barų ir kavinių tikrai netrūko, visi siūlė vis kitokią nuotaikingą vakaro programą, tad nuobodžiauti tikrai neteko. Dar reikia paminėti smėlio skulptūrų parodą, kurią aplankėme Palangoje, skulptūros tiesiog tobulos, puikiai atlaikančios pajūrio vėjus ir darganas.
Penkios dienos pralėkė akimirksniu, palikdamos neišdildomų įspūdžių, gražių pajūrio nuotraukų, gerą nuotaiką ir nuostabius prisiminimus.

Enrika Richardson<- Grįžti į atgal