Atsisveikino su vasara

Paskutinį rugpjūčio penktadienį Vievio kultūros centras surengė atsisveikinimo su vasara šventę, kurios metu vyko kvadrato, tinklinio ir petankės varžybos. Visi dalyviai buvo apdovanoti atšvaitais, kitais puikiais prizais.

Kvadrato varžybose prizines vietas užėmę „Pavadinimas“, „Zombiai“ ir „Hipiai“ pasidalijo po šakotį. Pasibaigus varžyboms, Vievio kultūros centro kiemelyje buvo surengta nemokama diskoteka. Jaunimą šokti kvietė du didžėjai, vienas jų – svečias iš Kauno.
Renginio partneriais tapo Vievio bendruomenės santalka, sporto klubas „Vieviečiai“, VšĮ „Vievio miesto sporto ir sveikatingumo aikštynas“, VĮ „Automagistralė“ atstovai, kurie ne tik prisidėjo prie šventės, bet ir leido susirinkusiems išbandyti saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius. VĮ „Automagistralė“ Saugaus eismo ir kelių priežiūros skyriaus inžinierius Ruslanas Rusakovas sakė, kad tėvai vaikus saugaus eismo turėtų mokyti nuo pat mažų dienų, mokyklose tam taip pat reikėtų skirti daugiau pamokų.

Jolita Grincevičiūtė<- Grįžti į atgal