„Sužvejok paparčio žiedą 2014“

Joninių išvakarėse, šeštadienį, Elektrėnų žvejai bei svečiai iš kitų miestų sukryžiavo meškeres Elektrėnų vandens saugyklos šaltajame kanale prie elektrinės.

Visi varžėsi bandydami įrodyti, kas yra geresnis plūdinės meškerės virtuozas. Oras varžyboms buvo kaip užsakytas, nuotaika puiki. Dalyviai rinkosi nuo ankstaus ryto, žvalgė pakrantę ir jau iš anksto bandė nuspėti, kaip ir ką seksis gaudyti.
Varžybos truko keturias valandas, ir nors vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, iki paskutinės minutės nebuvo aiškaus lyderio. Buvo ir tokių, kurie savo sektorių drąsiai vadino „šuliniu“. Pasirinktos žvejybos taktikos keitėsi įvairiai, vieni išliko ištikimi užsibrėžtam tikslui pagauti mažiau, bet didesnės žuvies, kiti labai greitai prisitaikė prie situacijos ir nusprendė geriau gaudyti nors ir mažą, bet dažniau kimbančią aukšlę.
Pasibaigus varžybų laikui, visi nekantriai laukė, kol teisėjai svėrė laimikį, bandė spėlioti galimus nugalėtojus. Visgi fortūna labiausiai šypsojosi Povilui Šareikai iš žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ – jo laimikis svėrė 1995 gramus. Povilas užėmė pirmąją vietą. Antrąja vieta džiaugėsi taip pat žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ narys Vaidas Baranauskas, kurio laimikis svėrė 1930 gramus. Be to, jam vienam pasisekė sugauti didžiausią žuvį – karšį, svėrusį 1,840 kg. Trečioji vieta atiteko Linui Radzinevičiui iš Kauno žvejų klubo „Salmo“ – jo laimikis svėrė 1650 gramų.
Kaip visada, po varžybų ir apdovanojimų ceremonijos dalyviai ir žiūrovai buvo vaišinami firmine žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ žuviene. Visi džiaugėsi puikiu oru, aptarinėjo varžybas bei laimikius. Tikimės, kad ateityje mūsų organizuojamos varžybos sudomins daugiau dalyvių, ypač tikimės pritraukti daugiau jaunimo, kad galėtume ne tik varžytis, bet ir bendrauti, burtis į gamtą mylinčią ir tausojančią bendruomenę.

Žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ valdybos narys Rytis Pranukevičius<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų