Vievio policijos nuovadai vadovauja naujas viršininkas

Nuo 2014 m. rugpjūčio 1 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Vievio policijos nuovados viršininko pareigas pradėjo eiti Pavelas Jermakovič.

Pareigūnas yra baigęs M. Romerio universitetą, įgijęs teisės ir policijos veiklos specialybę, jam suteiktas teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.

Tarnybą vidaus tarnybos sistemoje P. Jermakovič pradėjo 1995 m. Vilniaus rajono policijos komisariato patrulių būrio policininku, vėliau ėjo apylinkės inspektoriaus pareigas, o prieš tapdamas Vievio PN viršininku ėjo Vilniaus r. PK Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresniojo tyrėjo pareigas.
Per savo tarnybą pareigūnas išaiškino keliasdešimt nusikalstamų veikų, iš jų nemažai sunkių ir labai sunkių, rezonansinių nusikaltimų. Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą, gerus darbo rezultatus skatintas dvidešimt du kartus. P. Jermakovič apdovanotas Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“, Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“, Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Angelas sargas“. Jo pomėgis – aviacija, turi piloto licenciją.
P. Jermakovič, pradėjęs eiti naujas pareigas, pastebi, kad Elektrėnų savivaldybės gyventojai skiriasi nuo Vilniaus rajono gyventojų. Elektrėniškiai yra labiau geranoriški ir pareigingesni, su jais lengviau bendrauti, yra labiau atviresni, su pagarba žiūri į policijos pareigūnus. Pasak P. Jermakovič, tarnauti tokiems žmonėms yra ypač atsakingas darbas. Policininko profesiją pareigūnas lygina su chirurgo darbu: „Tai, ką mes darom, kartais yra skausmingas procesas, bet tai tik tam, kad visuomenės organizmas būtų sveikas.“ Vievio PN viršininkas prioritetinėmis veiklos sritimis laiko kovą su narkotinių medžiagų ir neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta.
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK Vievio PN viršininko Pavelo Jermakovič tel. (8 528) 26 328, mob. tel. 8-662-16 643.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal