Vievio gimnazijos moksleivės tapo ISM universiteto ambasadorėmis

Pastaruoju metu internetinėje erdvėje buvo galima išvysti kvietimą, kuriuo moksleiviai buvo raginami užpildyti motyvacinę anketą, kuri galėjo tapti raktu į ISM ambasadorių bendruomenę. Vievio gimnazijos atstovėmis tapo 3b kl. moksleivė Guoda Karpičiūtė ir 4b kl. moksleivė Gabija Raslanaitė.

Šių metų lapkričio mėn. Lietuvos moksleiviai rinkosi ISM universiteto „Inovatorių bazėje“, kur vyko susitikimas su beveik 50 moksleivių iš įvairiausių Lietuvos mokyklų: Vievio, Vilniaus, Marijampolės, Šiaulių, Utenos.
ISM ambasadoriai – tai moksleiviai, kurių pagrindinis tikslas – atstovauti universitetui, skelbti jo naujienas ir renginius savo mokykloje, kartu juos organizuoti, pristatinėti studijų programas, atsakyti į rūpimus klausimus, susijusius su universitetu.
Universitete susirinkusiems moksleiviams buvo pristatomos studijų programos, tarptautinės galimybės, jie žaidė komandos formavimo žaidimus, vykdė verslo simuliaciją. Taip pat buvo pristatytos ISM ambasadorių pareigos ir privilegijos, reikalavimai ir iššūkiai. Studentai ambasadoriams aprodė universiteto patalpas, biblioteką, kabinetus. Visiems buvo malonu pamatyti kiemelį, kuriame pavasarį vyksta paskaitos. Vievio gimnazistės džiaugėsi, kad turės galimybę atstovauti geriausiai Rytų ir Vidurio Europos verslo mokyklai. G. Karpičiūtė ir G. Raslanaitė teigia, kad dalyvavimas tokiuose renginiuose – tai puiki galimybė ne tik pagilinti komandines žinias, bet ir suteikti moksleiviams reikiamą informaciją apie kokybiškas studijas moderniame universitete. Diena praėjo kaip viena akimirka, o išgirstos pamokos, patarimai, sutikti nauji draugai dar ilgai išliks širdyje.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų