UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ dujas pirks pigiau

Bendrovė 2014 metų pabaigoje paskelbė konkursą dujų pirkimui 2015 metams.

Dujos reikalingos katilinėms Vievio mieste ir Kareivonyse šilumai gaminti ir gautiems naujiems autobusams kurui pilti iš naujai pastatytos dujų degalinės transporto bare. Pagal pateiktus reikalavimus konkurse dalyvavo keletas dujų tiekimo įmonių, laimėtoju buvo pripažinta UAB „Haupas“.
Bendrovės generalinis direktorius su viešųjų pirkimo komisija išanalizavo pateiktus pasiūlymus ir pastebėjo, kad laimėtojas netaiko nuolaidos. Kadangi gamtines dujas perkantiems dujų sistemų operatoriams taikomas dujų kainų pokytis t. y. pritaikoma nuolaida, bendrovė pakartotinai paskelbė konkursą, kurį laimėjo UAB „Lietuvos dujų tiekimas“, pritaikiusi nuolaidą. Bendrovė 2015 metais dujas pirks pigiau – 6,42 Eur už Mwh, t. y. 22,5 proc. mažiau kainuojančias dujas. UAB „Haupas“ buvo pasiūlęs 28,25 Eur už MWh, o UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ – 22,13 Eur už MWh (kainos nurodytos be vidutinės transportavimo kainos ir PVM).
Per 2015 m vasario–gruodžio mėn. laikotarpį bendrovė vidutiniškai sutaupys 11151,54 Eur (38504,04 Lt). Tai turės įtakos ir šilumos gamybos kainai. Gyventojams šilumos gamybos kaina savo gamybos šaltiniuose sumažės 0,15 euro ct už kWh, arba 0,52 ct už kWh. Bendrovės budrumo ir pastangų dėka gyventojams bendrovės katilinėse gaminama šiluma kainuos mažiau.

Bendrovės informacija<- Grįžti į atgal