Surengtas konkursas „Policija – vaikams“

Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate buvo surengtas konkursas „Policija – vaikams“.

Konkurse dalyvavo keturių savivaldybės mokyklų 1–4 klasių mokiniai. Šio gražaus šviečiamojo renginio tikslas – organizuoti nepilnamečių užimtumą, didinti policijos autoritetą vaikų tarpe, formuoti teisingą požiūrį į vaikų ir policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijos srityje, supažindinti vaikus su kasdiene pareigūnų veikla, darbu policijoje, kartu su vaikais prisiminti pagrindines vaikų teises ir pareigas, pasikartoti Kelių eismo taisykles.
Konkurso metu komandų dalyviai iš Vievio, Pastrėvio, Kietaviškių ir Elektrėnų puikiai atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus, greitai orientavosi atlikdami praktines užduotis ir šauniai paruošė namų darbus. Visos konkurso komandos rungėsi lygioje kovoje iki pat finalo.
Nugalėtojais tapo ir nominaciją „Policija – vaikams 2015 m.“ iškovojo Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai. Antrieji buvo Vievio pradinės mokyklos moksleiviai, trečioji vieta atiteko Pastrėvio pagrindinės mokyklos pradinukams. Keliais taškais nuo komandų prizininkių atsiliko Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokiniai, tačiau pralaimėjimas nežymiu taškų skirtumu nesutrukdė jiems džiaugtis konkurso finale. Visų komandų nuostabai buvo paskelbta, kad pagrindinį konkurso prizą – pažintinę kelionę į Policijos kinologijos centrą laimėjo visi konkurso dalyviai. Išgirdus šią žinią nuoširdus vaikiškas džiaugsmas liejosi per kraštus, o konkurso organizatoriai, Elektrėnų policijos komisariato darbuotojai, negalėjo patikėti, jog kartais reikia labai paprastų dalykų, kad prieš artėjančias gražiausias metų šventes pajustum ramybę, šilumą ir laimę širdyje – tiesiog pabūti kartu su tais, kurie moka džiaugtis paprastais dalykais.
Elektrėnų policijos komisariato darbuotojai dėkoja gausiam konkurso dalyvių būriui už šaunius pasirodymus, sako ačiū juos ruošusioms pedagogėms ir su nekantrumu laukia kelionės į Policijos kinologijos centrą su sumaniausiais, šauniausiais ir daugiausiai teisinių žinių sukaupusiais Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių moksleiviais.
Policijos komisariatas dėkoja šio gražaus renginio rėmėjams Elektrėnų savivaldybei ir UAB „Malsena“.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal