Savivaldybės atstovai susipažino su baigiamu katilinių statybos projektu

Gruodžio 9 d. „Lietuvos energijos gamybos“ vadovai svečiams iš Elektrėnų savivaldybės aprodė Elektrėnų komplekso teritorijoje baigiamas įrengti biokuro ir garo katilines.

Bendrovės generalinis direktorius Juozas Bartlingas, Gamybos departamento direktorius Darius Kucinas ir projektų vadovas Povilas Valatka išsamiai papasakojo apie jau padarytus ir baigiamus atlikti darbus.
Elektrėnų komplekse lankėsi meras Kęstutis Vaitukaitis, mero pavaduotojas Vytautas Vėželis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas, jo pavaduotojas Vaidas Ratkevičius, taip pat už šilumos tiekimą miestui atsakingos įmonės „Elektrėnų komunalinis ūkis“ vadovas Ričardas Leckas.
Pusantros valandos garo katilinėje ir biokuro katilinės statybvietėje praleidę svečiai detaliai susipažino su čia vykdomais darbais. „Lietuvos energijos gamybos“ atstovai pasakojo apie atliktus garo katilinės karštuosius bandymus. Baigti katilų degiklių derinimo darbai, atliktas katilų praplovimas, apmokytas eksploatuojantis personalas, įrengtas valdymo pultas.
Sėkmingai vykdomi ir biokuro katilinės įrengimo darbai. Katilinė apskardinta, sumontuoti langai, kai kur jau atliekami apdailos darbai, baigti arba baigiami atlikti įvairūs vidiniai biokuro sandėlio, katilinės, pagalbinio pastato, automobilinių svarstyklių įrengimo darbai, šiuo metu intensyviai vykdomi automatikos ir elektros sistemų įrengimo darbai, klojami kabeliai. Prieš žiemą suspėta išasfaltuoti privažiavimo prie biokuro sandėlio kelią.
Planuojama, kad naujais biokuro katilais pagaminta šilumos energija Elektrėnų miestą pasieks jau šį šildymo sezoną.

Valentas Neviera
Korporatyvinės komunikacijos skyriaus vadovas<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų