Pristatytas leidinys

Sausio 6 d. Krašto apsaugos ministerijoje pristatytas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“.

Leidinys parengtas atsižvelgiant į naujas saugumo realijas ir su tuo susijusį ypatingą visuomenės dėmesį šalies saugumo ir gynybos klausimams. Leidinyje pateikiama informacija ir patarimai yra vertingi kovojant su priešu, taikančiu vadinamojo hibridinio karo metodus. Leidinyje daug dėmesio skiriama konkretiems, praktiniams patarimams, kaip elgtis nelaimių metu, pasirodžius priešiškiems kariams ar prasidėjus karui: pavyzdžiui, kokius daiktus pasiimti evakuojantis, kaip elgtis įvykus sprogimui, kaip elgtis patekus po nuolaužomis, ką daryti, jei nepavyko evakuotis iš miesto, kuriame priešiški kariai, ir kt.
Parengto leidinio elektroninė versija skelbiama Elektrėnų savivaldybės interneto svetainėje www.elektrenai.lt/informacija/mobilizacija ir Naujienose. Spausdintas leidinys bus platinamas mokyklose, bibliotekose, per krašto apsaugą remiančias, jaunimo ir kt. nevyriausybines organizacijas, kitais būdais.

Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyresn. specialistė
Asta Tamošiūnienė<- Grįžti į atgal