Naujienos

2015 m. gegužės 12 d.
Nuo gegužės 1-os dienos Lietuvoje įsigaliojo griežtesnės Tabako kontrolės įstatymo pataisos: nuo šiol nepilnamečiai ne tik neturės teisės įsigyti tabako gaminių, bet ir apskritai negalės jų turėti su savimi.
2015 m. gegužės 11 d.
Gegužės 4 d. Šv. Florijono - ugniagesių ir gelbėtojų profesinė šventė prasidėjo Šv. Mišiomis.
2015 m. gegužės 7 d.
Statistika, kurios norėtųsi verčiau nežinoti, rodo, jog net du iš trijų Lietuvos mokinių yra susidūrę su patyčiomis, t. y. iš jų tyčiojosi arba jie patys tyčiojosi iš kitų.
2015 m. gegužės 5 d.
"Nevertas laisvės tas, kuris jos negina“ - aksioma, puikiai žinoma ne tik praeityje gyvenusiems žmonėms, bet ir mūsų amžininkams. Visų pirma tiems, kurie savo rankomis kūrė 1990 m. kovo 11 d. atkurtą Lietuvos valstybę.
2015 m. gegužės 5 d.

Balandžio 27 d. Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad balandžio 26 d. apie 20.00 val. Elektrėnų sav. Semeliškių sen. iš namų išėjo ir negrįžo 89 metų sunkiai vaikščiojanti ir psichikos liga serganti moteris.

2015 m. gegužės 5 d.

Balandžio 25 d. Elektrėnų kultūros centre jau septintą kartą surengtas respublikinis vyresniųjų tautinių šokių festivalis "Šokių pynė“. Šiemet renginys skirtas Etnografinių regionų metams paminėti.

2015 m. gegužės 5 d.

Jau tapo tradicija, kad Elektrėnų savivaldybės 5-6 klasių mokinių komandos kiekvienais mokslo metais renkasi vienoje iš savivaldybės mokyklų ir dalyvauja matematinėje viktorinoje-konkurse "Linksmoji matematika“.

2015 m. gegužės 5 d.

Gražią pavasario dieną pasiramsčiuodamos vaikštynėmis, sėdėdamos vežimėliuose, tačiau su puošniais drabužiais ir makiažu į Elektrėnų globos namus atvyko Ruklos globos namų garbaus amžiaus senjorės.

2015 m. gegužės 5 d.

Balandžio 23-29 dienomis vyko Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šių metų tema - "Biblioteka: informacija ir žinios - kiekvienam“.

2015 m. gegužės 4 d.

Balandžio 25 d. politikai, Seimo kanceliarijos, kitų institucijų darbuotojai, žurnalistai Strošiūnų kraštovaizdžio draustinyje, Kaišiadorių rajone, pasodino Europos mišką, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.

2015 m. gegužės 4 d.

Vievio gyventojai dalyvavo tradicinėje aplinkos tvarkymo akcijoje "Darom 2015“.

2015 m. gegužės 4 d.

Atgimstantis pavasaris mus budina iš žiemos miego, kviečia išlįsti iš namų, daug judėti, džiaugtis vis šiltėjančiais saulės spinduliais bei šypsena džiuginti visus aplinkinius.

2015 m. balandžio 30 d.

Kiekvienais metais Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybė vykdo socialinę akciją "Suteik vaikui šypseną“.

2015 m. balandžio 28 d.

Balandžio 21 d. Vievio miesto bibliotekoje lankėsi labdaros ir paramos fondo "Švieskime vaikus“ steigėjas, mažųjų kultūros sostinių judėjimo iniciatorius, projektų "Naisių vasara“ sumanytojas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis, direktorė Jolanta Zigmantienė ir UAB "Naisių vasara“ direktorė Živilė Vyštartaitė.

2015 m. balandžio 28 d.

Balandžio 22 d. Vievio bibliotekoje pristatyta atvaizdų ekspozicija "Vievio meno mokyklos Dailės skyrius fotografijose“.