Naujienos

2015 m. birželio 11 d.

Birželio 9 dieną Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatytas "Bibliotekos pažangai 2“ projektas "Saviraiškos erdvės paaugliams ir jaunimui įkūrimas“.

2015 m. birželio 10 d.
Vasara - tinkamas metas plėtoti turizmo temą. Deja, tenka konstatuoti, jog mūsų savivaldybė šiame kontekste atrodo nekaip.
2015 m. birželio 8 d.
"Lietuvos energijos gamyba“, AB, informuoja, kad nuo 2015 m. birželio 8 d. iki liepos 3 d. bus atliekami pakabinamo pėsčiųjų tilto, jungiančio Elektrėnų miestą ir bendrovės valdomo Elektrėnų komplekso teritoriją, remonto darbai.
2015 m. birželio 8 d.
Praeitame "Elektrėnų žinių“ numeryje rašėme apie VIII respublikinį džiazo-lengvosios muzikos festivalį-konkursą "Elektrėnų žiburiukai 2015“. Tačiau tai buvo ne paskutinis Elektrėnų meno mokyklos (EMM, vadovas Evaldas Petkevičius) suorganizuotas renginys.
2015 m. birželio 1 d.
Kazokiškių sąvartyne apsilankęs naujasis sostinės meras Remigijus Šimašius teigė, jog dėl ankstesnės valdžios priimtų netinkamų sprendimų vilniečiams gresia gerokai išaugti atliekų surinkimo ir utilizavimo kaina.
2015 m. gegužės 29 d.
Iškilmingas Kietaviškių bažnyčios šimtmečio paminėjimas vyks gegužės 31 d. Bažnyčia jubiliejų pasitiks atsinaujinusi: jau restauruotos kelios žvakidės, nupirkti nauji kiliminiai takai, altorių užtiesalai, atnaujinti vartai, keičiama dalis tvoros, klojamos naujos trinkelės.
2015 m. gegužės 27 d.
Šiandien Elektrėnuose, adresu Draugystės g. 13, atidaryta atnaujinta prekybos tinklo "IKI“ parduotuvė. Bendrovė "Palink“, valdanti "IKI“ prekybos tinklą, į parduotuvės Elektrėnuose remonto ir atnaujinimo darbus investavo 710 tūkst. Eur. Šiemet, vykdant tinklo plėtrą, atidarytos dvi naujos ir rekonstruotos 5 prekybos tinklo parduotuvės. Bendra investicijų suma - 3,33 mln. Eur.
2015 m. gegužės 27 d.
Gegužės 20 d. vyko Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje - net 74 klausimai. Būtų galima pagalvoti, kad toks ilgas posėdžiavimas numatytas kaip krikštas naujokams, visgi jokios intrigos nebuvo - tik techniniai dalykai.
2015 m. gegužės 18 d.
Praėjusią savaitę per šalį ritosi įvairių atgarsių, nuomonių banga, kurią sukėlė gegužės 9-osios minėjimas.

Vieni šią datą jau identifikuoja kaip tarptautinę Europos dieną, simbolizuojančią Europos taiką ir vienybę, kitiems, daugiausiai rusų tautybės Lietuvos piliečiams, tai - Pergalės diena, primenanti Raudonosios armijos pergalę prieš nacis

...
2015 m. gegužės 15 d.
Gegužės 8 dieną Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo surengta šventė, skirta Europos dienai paminėti. Kol vyko oficialioji programos dalis bibliotekos salėje, vaikai, jaunimas ir visi pageidavusieji galėjo užsiimti kitomis veiklomis - piešti ant grindinio, dėlioti Europos žemėlapio dėlionę, gaminti Europos šalių vėliavas, dalyvauti viktorinoje ir atsakinėti į klausimus apie Europą ar net apsilankyti "Euroblyninėje“.
2015 m. gegužės 13 d.
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius apžiūrėjo šiandien atidaromą naująją Elektrėnų komplekso biokuro katilinę, kuri šilumos energiją gamins panaudojant vietinius atsinaujinančius energijos išteklius ir taip gyventojams leis mokėti mažesnę kainą už būsto šildymą.
2015 m. gegužės 12 d.
Nuo gegužės 1-os dienos Lietuvoje įsigaliojo griežtesnės Tabako kontrolės įstatymo pataisos: nuo šiol nepilnamečiai ne tik neturės teisės įsigyti tabako gaminių, bet ir apskritai negalės jų turėti su savimi.
2015 m. gegužės 11 d.
Gegužės 4 d. Šv. Florijono - ugniagesių ir gelbėtojų profesinė šventė prasidėjo Šv. Mišiomis.
2015 m. gegužės 7 d.
Statistika, kurios norėtųsi verčiau nežinoti, rodo, jog net du iš trijų Lietuvos mokinių yra susidūrę su patyčiomis, t. y. iš jų tyčiojosi arba jie patys tyčiojosi iš kitų.
2015 m. gegužės 5 d.
"Nevertas laisvės tas, kuris jos negina“ - aksioma, puikiai žinoma ne tik praeityje gyvenusiems žmonėms, bet ir mūsų amžininkams. Visų pirma tiems, kurie savo rankomis kūrė 1990 m. kovo 11 d. atkurtą Lietuvos valstybę.