Naujienos

2015 m. liepos 30 d.
Praeitame "Elektrėnų žinių“ numeryje daug dėmesio buvo skirta mūsų ligoninei. Tarybos narys Algimantas Adomaitis išsakė savo nuomonę, jog savivaldybės valdžia ir ligoninės vadovybė padarė ne viską, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengtas šalies ligoninių pertvarkymo mechanizmas nepaliestų mūsiškės įstaigos.
2015 m. liepos 23 d.
Ko gero, daugelis klaidingai mano, kad narkomanijos pažabojimas yra išskirtinai policijos darbas. Tačiau taip nėra.
2015 m. liepos 14 d.
"Elektrėnų žinių“ redakciją pasiekė dar keletas skaitytojų pastebėjimų dėl vietų, kurias reikėtų vienaip ar kitaip tvarkyti.
2015 m. liepos 3 d.
Liepos 1 d. Elektrėnų savivaldybės mero Kęstučio Vaitukaičio kvietimu savivaldybės administracijoje lankėsi dekanas monsinjoras J. Sabaliauskas, klebonai A. Kelmelis, A. Tarasevičius, S. Čiupalas, G. Jančiauskas, šventikas Veniamin Savič.
2015 m. birželio 26 d.
Birželio 17-18 d. Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizavo mokomuosius vizitus po atviruosius jaunimo centrus ir atvirąsias jaunimo erdves Lietuvoje.
2015 m. birželio 19 d.

Jau antrus metus minėdamas Vaikų gynimo dieną Elektrėnų žvejų klubas "Elektrėnų tritonas“ surengė mėgėjiškos žūklės varžybas vaikams.

2015 m. birželio 16 d.

Beveik 80 Vievio gimnazijos moksleivių vasaros atostogas pasitiko neeiline ekskursija į Latviją bei Švediją.

2015 m. birželio 16 d.

Šiaip jau demokratija yra puikus išradimas, bet kuo toliau, tuo labiau šis terminas vartojamas be jokios atrankos ir apskritai ne tame kontekste. Kaip žinia, demokratija - tai Graikijoje užgimusi valdymo forma, kai visi piliečiai turi teisę dalyvauti šalies valdyme.

2015 m. birželio 16 d.
Birželio 6-7 d. Vievio gimnazijos bendruomenė lankėsi Nidoje.
2015 m. birželio 16 d.

Birželio 6 d. Visagine vyko tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos "Visaginas-2015“.

2015 m. birželio 14 d.

Kas yra vadinami įsidarbinančiais jaunais asmenimis?
Tai asmenys iki aštuoniolikos metų. Paauglys - jaunas asmuo, kuriam yra ne mažiau kaip šešiolika ir ne daugiau kaip aštuoniolika metų. Vaikas - jaunas asmuo iki šešiolikos metų.

2015 m. birželio 14 d.

Programišiai, kurie, kaip įtariama, yra susiję su Kinija, iš JAV vyriausybinių kompiuterių pavogė jautrią su žvalgybiniu ir kariniu personalu susijusia informaciją, JAV pareigūną cituoja BBC.

2015 m. birželio 14 d.

Birželio 4 d. Elektrėnų sporto centras kartu su sporto klubu "Vieviečiai“ suorganizavo VIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Elektrėnų savivaldybės seniūnijų stalo teniso I etapo varžybas.

2015 m. birželio 14 d.

Birželio 7 d. Deltuvos miestelyje (Ukmergės r.) vyko respublikinio šaškių turnyro "Aukštaitijos lyga“ III etapo varžybos.

2015 m. birželio 14 d.

Viltis minima graikų mite apie Pandoros skrynią. Į šią skrynią pavydūs dievai sudėjo visas negandas žmonijai. Atidarius skrynią, žemę nusėjo blogybės, ligos, vargai. Nespėjo iš jos pasprukti tik VILTIS.