Naujienos

2015 m. spalio 5 d.
Šiemet 15 metų jubiliejų švenčia ne viena Elektrėnų savivaldybės įstaiga. Rugsėjo 28 d. šią sukaktį minėjo Elektrėnų socialinių paslaugų centras.
2015 m. spalio 2 d.
Elektrėnų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai (EPGT) rugsėjo 22 d. oficialiai perduotas naujas sunkiasvoris automobilis SCANIA.
2015 m. spalio 2 d.
Šių metų kovo mėnesį "Elektrėnų žinios“ rašė, kad vienas savivaldybės teritorijoje esantis sklypas išnuomotas laidojimo paslaugų įmonei UAB "Ligamis“.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Elektrėnuose atsidarant naujai žaislų parduotuvei, FUNtastik žaislų specialistai parengė trumpą apžvalgą, padėsiančią išrinkti žaislus.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Gerbiami gyventojai ir svečiai, informuojame, kad 2015 m. rugsėjo 12 d., vykdant "DHL Rally Elektrėnai 2015“ automobilių ralio varžybas, bus uždarytas bet koks eismas šiose kelio atkarpose nurodytu laiku:
2015 m. rugsėjo 10 d.
Pirmąją mokslo metų dieną Elektrėnų profesinio mokymo centro kiemelyje būriavosi daug garbingų bendruomenės narių ir miesto svečių, tačiau šio centro direktorė Silva Lengvinienė buvo nekalbi.
2015 m. rugsėjo 7 d.
Kad lietuviai pamišę dėl krepšinio, įsitikino ir Izraelio ambasadorius Amir Maimon, rugpjūčio 27 dieną apsilankęs Elektrėnų ledo rūmų arenoje, kurioje ne tik čiuožinėjo pačiūžomis, bet ir atliko kelis krepšininko vardo vertus kamuolio perdavimus.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Noriu visiems pasakyti - esu laiminga, kad esu MOKYTOJA.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Švietimo skyrius su spaudos atstovais nekalba. Dar daugiau, išsitraukus diktofoną, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė priminė savo teises į privatumą.
2015 m. rugpjūčio 26 d.
Rugpjūčio 19 d. Elektrėnų savivaldybėje įvyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis.
2015 m. rugpjūčio 25 d.
Dar vienas žmogus, galintis nemažai papasakoti apie mūsų parapijos kūrimosi ištakas, yra Danutė Armonienė. Ją ir jos vyrą Stanislovą Armoną klebonas neabejodamas priskiria prie tų, kurie dėjo visas pastangas, kad parapija gyvuotų.
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Pastaruoju metu bene daugiausiai dėmesio sulaukianti įstaiga mūsų savivaldybėje yra Sporto mokykla (ESSM).
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Pastaruoju metu visą Lietuvą užplūdę tropiniai karščiai ne tik džiugina, bet ir grasina didelėmis nelaimėmis.
2015 m. rugpjūčio 10 d.
Prieš kurį laiką į "Elektrėnų žinių“ redakciją kreipėsi elektrėnietė J. M., norėjusi paviešinti esą nekompetentingus Elektrėnų ligoninės gydytojos chirurgės, ortopedės- traumatologės A.M. veiksmus.
2015 m. rugpjūčio 5 d.
Šiuo metu Elektrėnų savivaldybėje vyksta 16-os daugiabučių renovacijos darbai - šešių Vievyje ir dešimties Elektrėnuose.