Naujienos

2014 m. rugpjūčio 8 d.

Rugpjūčio 1-2 d. Ariogaloje (Raseinių r.) vyko XXIV Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydis "Su Lietuva širdy“.

2014 m. liepos 24 d.
Įsibėgėja 2013 m. gegužės mėn. pradėtas įgyvendinti Elektrėnų socialinių paslaugų centro projektas "Integruotų socialinės globos ir slaugos paslaugų teikimas asmens namuose Elektrėnų savivaldybės gyventojams“, finansuojamas Europos socialinio fondo pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto "Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis“ priemonę "Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra“.
2014 m. liepos 23 d.
Liepos 11 d. Vievio gimnazijos aktų salėje vyko IX abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė.
2014 m. liepos 12 d.
Liepos 6 d. Elektrėnuose buvo surengta Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventė.
2014 m. liepos 8 d.
Miškų savininkai, medienos perdirbėjai ar tiesiog lauko krūmynų valytojai - visi gali tikėtis papildomų pajamų iš medienos atliekų. Elektrėnuose dirbanti biokuro gamybos bendrovė "Energovia“ šiemet biokuro gamybos apimtis tikisi bent padvigubinti.
2014 m. liepos 3 d.
Greičiausiai ne vienas elektrėnietis, o ypač mažieji, pastebėjo pastarosiomis dienomis virš galvų skraidančius įvairiaspalvius oro balionus.
2014 m. liepos 3 d.
Jau tradiciškai liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, miestų ir miestelių aikštėse vėl skambės mūsų valstybės himnas - "Tautiška giesmė“.
2014 m. liepos 3 d.
Tolygi ir tvari plėtra visoje Lietuvos teritorijoje, nedideli regionų plėtros netolygumai ir maži gyvenimo šalies miestuose ir kaimuose kokybės skirtumai. Toks yra nacionalinės regioninės politikos siekis, kuris realizuojamas pasitelkiant Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramą. Kokios perspektyvos atskirų regionų laukia ateityje? Kaip plėtosis Vilniaus apskrities miestai ir gyvenvietės?
2014 m. liepos 1 d.
Trečiadienį (birželio 25 d.) vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje buvo juntamos nesenų politinių rokiruočių nuotaikos. Politikams teko pakeisti ne vienos komisijos sudėtį, vietoj buvusio mero pavaduotojo Viktoro Valiušio pavardės įrašant dabartinio - Vytauto Vėželio.
2014 m. birželio 29 d.
Nuo š. m. gegužės 2 dienos prasidėjusi socialinė-informacinė akcija "Vaiko globa - neįkainojama dovana“ keliauja po Lietuvos miestų ir miestelių šventes, bendruomenių susibūrimus ir didžiuosius prekybos tinklus.
2014 m. birželio 19 d.
Birželio 18 d. beveik 2000 Lietuvos pedagogų susirinko į mitingą V. Kudirkos aikštėje Vilniuje, kad viešai ir aiškiai pasakytų valdžiai, jog tolesnis švietimo sistemos skurdinimas nebebus toleruojamas.
2014 m. birželio 17 d.
Birželio 2-5 dienomis Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas su delegacija lankėsi Stambulo miesto Sultanbeilio savivaldybėje Turkijoje.
2014 m. birželio 16 d.
Paskutinį gegužės penktadienį "Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje vykusioje tradicinėje šventėje "Sėkmės paukštė“ buvo pagerbti geriausi mokiniai ir aktyviausi tėveliai.
2014 m. birželio 13 d.
Jei verstume Lietuvos istorijos puslapius, rastume daug krauju pažymėtų datų.
2014 m. birželio 13 d.
Praėjusią savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio kietaviškiečiai ir svečiai dalyvavo Kietaviškių 510 metų jubiliejiniuose renginiuose, kuriuos suorganizavo seniūnija ir bendruomenė. Šia proga išleista leidinukas "Kietaviškės“, pagaminta suvenyrų su Kietaviškių atributika.