Naujienos

2014 m. rugpjūčio 28 d.

Visada sudėtinga kalbėti apie su alkoholiu susijusius dalykus - atsiranda daugybė skirtingų nuomonių ir požiūrių. Nenuostabu, jog ir tarybos posėdyje svarstant du klausimus, susijusius su prekyba alkoholiu, buvo daug diskutuota ir ginčytasi.

2014 m. rugpjūčio 28 d.

Šiais metais Lietuva, Latvija ir Estija minėjo Baltijos kelio 25-metį. 1989 m. rugpjūčio 23 d. trijų šalių tautos išreiškė norą atkurti savo valstybių nepriklausomybę, gyva žmonių grandinė nusitęsė 620 km nuo Vilniaus per Rygą iki Talino.

2014 m. rugpjūčio 26 d.

Jei mokyklas vertintume pagal jų išorės vaizdą, Elektrėnų pradinė mokykla, deja, negautų dešimtuko. Apie 400 mokinių, įskaičiuojant Gilučių skyrių, ugdančios įstaigos pastatai ir aplinka jau gerokai pavargę nuo metų naštos.

2014 m. rugpjūčio 22 d.

Kad mokiniai gautų nemokamą maitinimą nuo mokslo metų pradžios ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, tėveliai gali kreiptis jau nuo liepos 1 d.

2014 m. rugpjūčio 21 d.

Praėjo ketvirtis amžiaus nuo iš tiesų fenomenalaus ir istorijoje analogijų neturinčio įvykio, Baltijos kelio, kai 1989 m. rugpjūčio 23 d. Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai gyva rankų grandine sujungė tris valstybes, pademonstruodami pasauliui, kad jie nesitaikstys su sovietine okupacija.

2014 m. rugpjūčio 13 d.

1968 m. gimęs ir 2008-aisiais kultūros entuziastų dėka atgaivintas pirmasis Lietuvoje džiazo festivalis "Jaunystė“ rugpjūčio 30 d. melomanus vėl kvies padžiazuoti Elektrėnuose. Nemokamame renginyje, vyksiančiame Elektrėnų kultūros centro aikštėje, kartu su jaunais ir pripažintais džiazo kolektyvais šįkart improvizuos ir unikalūs džiazo bei susijusių muzikos stilių atlikėjų projektai.

2014 m. rugpjūčio 8 d.

Rugpjūčio 1-2 d. Ariogaloje (Raseinių r.) vyko XXIV Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydis "Su Lietuva širdy“.

2014 m. liepos 24 d.
Įsibėgėja 2013 m. gegužės mėn. pradėtas įgyvendinti Elektrėnų socialinių paslaugų centro projektas "Integruotų socialinės globos ir slaugos paslaugų teikimas asmens namuose Elektrėnų savivaldybės gyventojams“, finansuojamas Europos socialinio fondo pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto "Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis“ priemonę "Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra“.
2014 m. liepos 23 d.
Liepos 11 d. Vievio gimnazijos aktų salėje vyko IX abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė.
2014 m. liepos 12 d.
Liepos 6 d. Elektrėnuose buvo surengta Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventė.
2014 m. liepos 8 d.
Miškų savininkai, medienos perdirbėjai ar tiesiog lauko krūmynų valytojai - visi gali tikėtis papildomų pajamų iš medienos atliekų. Elektrėnuose dirbanti biokuro gamybos bendrovė "Energovia“ šiemet biokuro gamybos apimtis tikisi bent padvigubinti.
2014 m. liepos 3 d.
Greičiausiai ne vienas elektrėnietis, o ypač mažieji, pastebėjo pastarosiomis dienomis virš galvų skraidančius įvairiaspalvius oro balionus.
2014 m. liepos 3 d.
Jau tradiciškai liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, miestų ir miestelių aikštėse vėl skambės mūsų valstybės himnas - "Tautiška giesmė“.
2014 m. liepos 3 d.
Tolygi ir tvari plėtra visoje Lietuvos teritorijoje, nedideli regionų plėtros netolygumai ir maži gyvenimo šalies miestuose ir kaimuose kokybės skirtumai. Toks yra nacionalinės regioninės politikos siekis, kuris realizuojamas pasitelkiant Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramą. Kokios perspektyvos atskirų regionų laukia ateityje? Kaip plėtosis Vilniaus apskrities miestai ir gyvenvietės?
2014 m. liepos 1 d.
Trečiadienį (birželio 25 d.) vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje buvo juntamos nesenų politinių rokiruočių nuotaikos. Politikams teko pakeisti ne vienos komisijos sudėtį, vietoj buvusio mero pavaduotojo Viktoro Valiušio pavardės įrašant dabartinio - Vytauto Vėželio.