Naujienos

2016 m. kovo 13 d.
Į Lietuvą atėjęs pavasaris neaplenkė ir parduotuvių lentynų. Pirkėjai jau gali įsigyti pirmuosius ilgavaisius agurkus ir salotas vazonėliuose, o netrukus galės mėgautis ir šviežiais lietuviškais trumpavaisiais agurkais. Dar už pusantro arba dviejų mėnesių parduotuvėse išvysime pirmuosius lietuviškus pomidorus.
2016 m. vasario 22 d.
Vasario 17 d. tarybos posėdyje patvirtintas 2016 metų savivaldybės biudžetas - tai viena iš priežasčių, kodėl posėdis užtruko ilgiau nei planuota.
2016 m. vasario 22 d.
Nepaisant to, kad privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims gydymas Lietuvoje yra nemokamas, vis tik išgirstame pasakojimų iš aplinkinių apie tai, kad gydantis vienoje ar kitoje medicinos įstaigoje teko susimokėti už kokias nors medicinos pagalbos priemones, vaistus, procedūras ir pan.
2016 m. vasario 22 d.
Vasario 16 d. paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčioje.
2016 m. vasario 22 d.
Vasario 10 d. meras Kęstutis Vaitukaitis sukvietė pasitarimą dėl Vievio kultūros namų avarinės būklės.
2016 m. vasario 21 d.
Vasario 10 d. įvyko Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Elektrėnų policijos komisariato (PK) ataskaitos susirinkimas, kuriame aptarti 2015 metų veiklos rezultatai.
2016 m. vasario 5 d.
Trečiadienį vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas Elektrėnų savivaldybės 2015-2017 m. strateginis veiklos planas, kurį galima vadinti tam tikru iššūkiu: pernai savivaldybės asignavimai siekė 23 mln. eurų, tuo tarpu šiemet numatomas strateginio veiklos plano poreikis net 38 mln. eurų.
2016 m. vasario 5 d.
Sausio pabaigoje Trakų g. 18 namui Elektrėnuose išduotas statybos užbaigimo aktas - oficialiai pripažinta, kad renovacijos darbai baigti.
2016 m. sausio 18 d.
Mielieji, raginame visus palaikyti nepakantumo svaigalams akciją ir jų sukeltas skaudžias pasekmes. Kiekvienas girdime skaudžius pasakojimus apie vaikų nepriežiūrą ar net žūtis, eismo įvykius dėl apsvaigusių asmenų kaltės, smurtą artimoje aplinkoje, alkoholines psichozes...
2016 m. sausio 14 d.
2016-uosius mūsų šalis pasitiko ištuštėjusiomis degalinėmis (jose nebeprekiaujama alkoholiu), pagaliau paspaudusiu tikru šaltuku ir skaudžia realybe, tarsi šlapiu skuduru trenkusia per veidą dar nuo šventimo neatsigavusiai Lietuvai.
2016 m. sausio 14 d.
Prieš pat naujus metus - gruodžio 30 dieną įvyko paskutinis 2015-ųjų Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis, kuriame prisistatė naujas politinis darinys - mažumos opozicijos koalicija "Dirbam Elektrėnų savivaldybei“.
2016 m. sausio 7 d.
Sveiki sulaukę Naujųjų metų! Be įprastų - meilės, laimės, sveikatos ir pinigų, norisi palinkėti galbūt keistokai naujametinių sveikinimų kontekste skambančio matymo toliau savo nosies galo.
2016 m. sausio 7 d.
Nuo 2016 m. sausio 1 d. įsigalios sveikatos apsaugos ministrės pirmtako Vytenio Povilo Andriukaičio patvirtintas įstatymas, pagal kurį nuo tymų, raudonukės ir poliomielito neskiepyti vaikai nebus priimami į ikimokyklinio ugdymo įstaigas.
2015 m. gruodžio 30 d.
Praėjusią savaitę vykęs Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis neužtruko. Pradžioje tradiciškai pasveikinti gimtadienius atšventę politikai, patvirtinti keli strateginio veiklos plano ir biudžeto pakeitimai, ilgėlesnei diskusijai stabtelta prie atliekų tvarkymo plano ir naujo Visuomenės sveikatos priežiūros organizavimo mokyklose tvarkos aprašo, kuris, beje, jau kelintą kartą nepatvirtinamas.
2015 m. gruodžio 18 d.
Šių metų pavasarį Socialinės apsaugos ir darbo ministerija supažindino visuomenę su kuriamu vadinamuoju socialiniu modeliu, kuris darbo santykius esą turėtų padaryti lankstesnius ir skatintų verslininkus kurti daugiau naujų darbo vietų. Ministerija net paskaičiavo, jog ilgalaikėje perspektyvoje būtų sukurta 85 tūkstančiai naujų darbo vietų!