Naujienos

2015 m. balandžio 16 d.

Pirmadienį (kovo 23 d.) skubėjome į Elektrėnų kultūros centrą susitikti su radijo mėgėjais. Tiesą pasakius, nelabai įsivaizdavome, kas ten vyksta. Mus pasitikęs Klemensas Žemaitaitis nusivedė į klubo patalpas, kur jau laukė klubo vadovas Žilvinas Batisa ir klubo narys Giedrius Varnas.

2015 m. balandžio 15 d.

Sakoma, kad pavasarį reikia daryti generalinę tvarką - apsikuopti, atsikratyti to, kas nebereikalinga, atsinaujinti. Ko gero, prieš šv. Velykas daugelis taip ir padarėme savo namuose.

2015 m. balandžio 15 d.

"Saugosime atmintyje šią dieną kaip šviesios ateities dieną, kaip dar vieną naudingų kūrybinių pasiekimų impulsą. Ši diena - balandžio 15-oji - bus ir turi būti atmintina.“
(N. Rerichas)

2015 m. balandžio 14 d.
Antradienį, balandžio mėn. 14 d. Elektrėnuose, Sabališkių g. 1J atidarytas naujas "Norfa“ prekybos centras. Tai pirmoji "Norfa“ Elektrėnuose.
2015 m. balandžio 13 d.

Trečiadienį vykusiame jau tikrai paskutiniame šios kadencijos tarybos posėdyje patvirtintos savivaldybės įstaigų finansinės ataskaitos, pakoreguotas tarybos veiklos reglamentas, priimti kiti sprendimai. Tarybos nariai neskubėjo greitai baigti paskutinius darbus ir skirstytis - posėdis užsitęsė kur kas ilgiau, nei buvo planuota, tad reikia manyti, kad "palaidų galų“ kitai tarybai nepaliko.

2015 m. balandžio 10 d.

Kovo mėn. Vievio gimnazijos 8 kl. moksleivės kartu su kūno kultūros mokytoja Zita Narkeliūnaite dalyvavo "Hummel“ salės futbolo 5x5 turnyre.

2015 m. balandžio 10 d.

Balandžio 10-ąją, Elektrėnų savivaldybėje, kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda 52-ajame kilometre, dešinėje kelio pusėje esančioje poilsio aikštelėje ties Mijaugonių gyvenviete, rengiama prevencinė priemonė-susitikimas metu su eismo dalyviais. Į susitikimą, kuris prasidės 10.00 valandą, kviečia Susisiekimo ministerija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kelių policijos tarnyba.

2015 m. balandžio 7 d.

Artėja gražiausia pavasario šventė - šv. Velykos, kuri pagal krikščioniškąją tradiciją yra pati svarbiausia, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų po nukryžiavimo, kaip tai aprašyta Naujajame Testamente. Tačiau apie Velykas galima kalbėti ir kaip apie vidinį žmogaus išvadavimą iš įvairių fobijų ir naujo gyvenimo atvėrimą. Tai - atgimimo, naujo gyvenimo ir vilties šventė.

2015 m. balandžio 7 d.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras nuo 2010 m. gegužės 3 d. vykdo projektą "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (1 etapas)“.

2015 m. balandžio 3 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centre kovo 30 d. vyko margučių marginimo seminaras, kuriame dalyvavo 20 asmenų.

2015 m. balandžio 3 d.

Kovo 26-ąją Vievyje vyko jaunimo laisvalaikio ir sporto aikštelės su lauko treniruokliais bei gatvės kultūrizmo įrenginiu atidarymas. Renginyje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, vicemeras Vytautas Vėželis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius bei kiti.

2015 m. balandžio 1 d.

Kovo 20-21 d. Šiauliuose vyko vaikų ir jaunučių daugiakovių pirmenybės.

2015 m. balandžio 1 d.

Kovo 20-21 dienomis, kaip ir daugelyje Lietuvos miestų, Elektrėnuose vyko "Maisto banko“ akcija. Šios akcijos tikslas - padėti vieni kitiems, paaukojant maisto produktų mažiau turintiems.

2015 m. balandžio 1 d.

Nepaisant to, kad jau išsirinkome naują valdžią, posėdžiauti vis dar renkasi senoji - mat kadencija baigsis tik balandį. Posėdis prasidėjo pakiliai - meras padėkomis už darbą Elektrėnų savivaldybės IV kadencijos taryboje apdovanojo tuos tarybos narius, kurie neatsiėmė šio apdovanojimo Kovo 11-osios minėjimo renginyje. Kaip visuomet buvo pasveikinti ir gimtadienius šventę politikai. Tarybos narei Laurai Andrijauskaitei įteikta puokštė, sveikinant ją gavus mokslo daktaro laipsnį.

...
2015 m. kovo 30 d.

Jau šio mėnesio pabaigoje prasidės Trakų g. 25, 27, 29 (Elektrėnai) namų renovacijos darbai, kuriuos tikimasi pabaigti iki š. m. rugsėjo 1 d.