Naujienos

2015 m. balandžio 10 d.

Balandžio 10-ąją, Elektrėnų savivaldybėje, kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda 52-ajame kilometre, dešinėje kelio pusėje esančioje poilsio aikštelėje ties Mijaugonių gyvenviete, rengiama prevencinė priemonė-susitikimas metu su eismo dalyviais. Į susitikimą, kuris prasidės 10.00 valandą, kviečia Susisiekimo ministerija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kelių policijos tarnyba.

2015 m. balandžio 7 d.

Artėja gražiausia pavasario šventė - šv. Velykos, kuri pagal krikščioniškąją tradiciją yra pati svarbiausia, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų po nukryžiavimo, kaip tai aprašyta Naujajame Testamente. Tačiau apie Velykas galima kalbėti ir kaip apie vidinį žmogaus išvadavimą iš įvairių fobijų ir naujo gyvenimo atvėrimą. Tai - atgimimo, naujo gyvenimo ir vilties šventė.

2015 m. balandžio 7 d.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras nuo 2010 m. gegužės 3 d. vykdo projektą "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (1 etapas)“.

2015 m. balandžio 3 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centre kovo 30 d. vyko margučių marginimo seminaras, kuriame dalyvavo 20 asmenų.

2015 m. balandžio 3 d.

Kovo 26-ąją Vievyje vyko jaunimo laisvalaikio ir sporto aikštelės su lauko treniruokliais bei gatvės kultūrizmo įrenginiu atidarymas. Renginyje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, vicemeras Vytautas Vėželis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius bei kiti.

2015 m. balandžio 1 d.

Kovo 20-21 d. Šiauliuose vyko vaikų ir jaunučių daugiakovių pirmenybės.

2015 m. balandžio 1 d.

Kovo 20-21 dienomis, kaip ir daugelyje Lietuvos miestų, Elektrėnuose vyko "Maisto banko“ akcija. Šios akcijos tikslas - padėti vieni kitiems, paaukojant maisto produktų mažiau turintiems.

2015 m. balandžio 1 d.

Nepaisant to, kad jau išsirinkome naują valdžią, posėdžiauti vis dar renkasi senoji - mat kadencija baigsis tik balandį. Posėdis prasidėjo pakiliai - meras padėkomis už darbą Elektrėnų savivaldybės IV kadencijos taryboje apdovanojo tuos tarybos narius, kurie neatsiėmė šio apdovanojimo Kovo 11-osios minėjimo renginyje. Kaip visuomet buvo pasveikinti ir gimtadienius šventę politikai. Tarybos narei Laurai Andrijauskaitei įteikta puokštė, sveikinant ją gavus mokslo daktaro laipsnį.

...
2015 m. kovo 30 d.

Jau šio mėnesio pabaigoje prasidės Trakų g. 25, 27, 29 (Elektrėnai) namų renovacijos darbai, kuriuos tikimasi pabaigti iki š. m. rugsėjo 1 d.

2015 m. kovo 30 d.

Šilumos energiją Elektrėnų savivaldybės gyventojams ir įmonėms gaminanti "Lietuvos energijos gamyba“ nuo balandžio pradžios pradės diegti naują technologinę priemonę, skirtą galimų šilumos tinklų pratekėjimų stebėjimui. Šilumos tinklais tekantis vanduo bus dažomas specialiais aplinkai nekenksmingais dažais. Dėl to per artimiausią mėnesį termofikacinis vanduo nusidažys žalia spalva - beveik taip, kaip jau kelerius metus ankstyvą pavasarį Vilniuje nusidažo Vilnelės upė.

...
2015 m. kovo 30 d.

Kovo 26 d. Vievio gimnazijoje buvo pasiektas Lietuvos rekordas - čia nupinta ilgiausia apyrankių grandinė.

2015 m. kovo 29 d.

Kovo 19 d. vyko Vievio neįgaliųjų draugijos patalpų atidarymo šventė.

2015 m. kovo 29 d.

Kovo 21-22 dienomis Vokietijos mieste Bremene vyko solidus tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš 23 pasaulio šalių: Japonijos, Kanados, Brazilijos, Puerto Riko, Kazachstano ir kt.

2015 m. kovo 25 d.

Nors jau kvepia pavasariu, Elektrėnuose jaunimas nesnaudžia!

2015 m. kovo 25 d.

Elektrėniškis tapytojas Romaldas Skorupskas dalyavavo respublikinėje primityviosios tapybos parodoje.