Ieškomi neabejingi žmonės

Apie beglobių gyvūnėlių problemą girdime dažnai, tačiau jos spręsti neskubama. Ne tik seniūnijai, bet ir patiems elektrėniečiams nerūpi pusbadžiu gyvenantys ir aplinkinių skriaudžiami bejėgiai gyvūnėliai...

Prieš keletą metų rašėme apie geraširdę Elektrėnų miesto gyventoją Dainorą Ivanauskienę. Ji stengiasi padėti katėms pačiu logiškiausiu būdu – kontroliuojant jų skaičių. Moteris už savo lėšas jau apie trejus metus pati gaudo laukines kates ir veža į Vievį sterilizuoti. Ligotas katytes ji priglaudžia, perka vaistus ir moka už gydymą, kol šios pasveiksta, po to joms ieško naujų namų.
Moteris veikia vien tik iš idėjos ir meilės katėms. Ji su mielu noru steigtų viešąją įstaigą, kuriai būtų daug paprasčiau gauti aukas ir 2% pajamų mokesčio, tačiau, anot D. Ivanauskienės, tai didelis darbas, todėl ji norėtų rasti aktyvių bendraminčių (savanorių), padėsiančių viešinant ir skleidžiant informaciją socialiniuose tinkluose, ieškant katėms naujų šeimininkų ir pan. Pagalbos prireikia ir jas gaudant, taip pat labai trūksta laikinų namų gyvūnėliams. Pasak D. Ivanauskienės, geriausia būtų įrengti gyvūnėlių prieglaudą Elektrėnuose, tuomet jais rūpintis būtų daug lengviau. Kol kas moteris viską daro savo lėšomis, tik sterilizacijai pinigėlių trūksta. Kates ji veža į Vievio veterinarijos vaistinę – gydyklą „Dviese“, kurioje jos sveiksta po operacijos.

Ieškomi savanoriai

Gerus darbus daryti niekada nevėlu! Kiekvienas iš Jūsų gali prisidėti prie gyvūnų gerovės puoselėjimo. Prie veiklos galite prisidėti labai įvairiai: padėti viešinti gyvūnų dovanojimo skelbimus, globodamas gyvūnėlį, kol jam bus surasti nauji namai, padėti transportuoti į kitus miestus, aukoti sterilizacijai, po kurios šansas surasti naujus namus katytei padvigubėja, taip pat aukoti vaistams, gydymui, o jei turite ūkį, galbūt netgi įrengti gyvūnėlių prieglaudą?..
Galite susisiekti su „Elektrėnų žinių“ redakcija (tel. 8-655-36 175) ir kartu su Dainora kurti viešąją įstaigą arba padėti kitais būdais. Šiuo metu aukas gyvūnėlių sterilizacijai galite skirti organizacijai „Mažoji Liza“, tačiau pervesdami pinigus paskirtyje būtinai parašykite „Elektrėnų katytėms“, tuomet jie tikrai bus skirti mūsų miesto kačiukų globai.
Rekvizitai paramai: VšĮ „Mažoji Liza“, registracijos adresas: Rygos g. 42-47, Vilnius, įstaigos kodas: 302705033, banko sąsk.: LT 27 7044 0600 0779 9964, SEB bankas (Nepamirškite nurodyti paskirties – „Elektrėnų katėms“!). Daugiau informacijos: www.mazojiliza.lt<- Grįžti į atgal