Hemodializės klinikai Elektrėnuose jau 5-eri!

Pačiame Elektrėnų centre moderniose patalpose įsikūrusi tarptautinei kompanijai „Diaverum“ priklausanti inkstų hemodializės klinika šiandien skaičiuoja jau 5-uosius metus.

2009 m. spalį šioje klinikoje atlikta pirmoji hemodializės procedūra. „Diaverum Elektrėnai“ klinika – vienintelė įstaiga Elektrėnų mieste, kuri teikia hemodializės paslaugas, tad klinikos pacientai tai ypač vertina ir džiaugiasi, kad netenka toli važiuoti atlikti gyvybiškai svarbios procedūros. Sergantiems inkstų ligomis klinikoje įrengtos 9 hemodializės vietos. Per šiuos penkerius darbo metus medikai jau puikiai pažįsta kiekvieną pacientą, žino jo nusiskundimus, stengiasi padėti kiekvienoje situacijoje. Klinikoje įrengta pažangi dializės vandens valymo sistema, visiems pacientams naudojami modernūs aukšto pralaidumo dializatoriai, kuriais procedūros metu iš pacientų kraujo pašalinamos ne tik didelio, bet ir vidutinio dydžio toksinių medžiagų molekulės, o tai tiesiogiai veikia pacientų sveikatą – mažėja jų sergamumas ir didėja tikimybė išgyventi.
Aukštą klinikos teikiamų paslaugų kokybę ir pacientų saugumą užtikrina metiniai klinikiniai auditai, o 2013 m. „Diaverum“ klinika Elektrėnuose buvo sertifikuota pagal ISO 9001 (kokybės vadybos) ir ISO 14001 (aplinkosaugos vadybos) tarptautinius standartus.
Dializės paslaugų kokybė labai svarbi visiems pacientams, o ypač laukiantiems inksto persodinimo operacijos. Per penkerius klinikos darbo metus net 5 klinikos pacientams buvo transplantuoti inkstai, šiuo metu žmonės gyvena visavertį gyvenimą. Dabartiniu metu inkstų transplantacijos laukia 3 „Diaverum“ klinikos Elektrėnuose pacientai. Nors po inkstų persodinimo pacientams visą likusį gyvenimą tenka vartoti vaistus, tačiau daugeliui tokia operacija suteikia daugiau nepriklausomybės ir leidžia gyventi kuo įprastesnį gyvenimą. Didelį inkstų transplantacijų skaičių lemia aukšti klinikos medicininiai rodikliai, kurie išskiria „Diaverum“ klinikas iš kitų inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėjų. Nuo 2007 m. visose „Diaverum“ klinikose Lietuvoje inkstų transplantacija buvo atlikta 137 pacientams.
„Diaverum Elektrėnai“ klinikoje teikiamos ne tik hemodializės paslaugos, bet ir gydytojo nefrologo konsultacijos. Visos klinikoje teikiamos paslaugos yra nemokamos. Dėl hemodializės procedūros specifikos mūsų pacientai klinikoje turi praleisti pakankamai didelę dienos dalį, tačiau čia jiems tikrai netenka nuobodžiauti – pacientų patogumui siūlomos įvairios televizijos programos, veikia bevielis interneto ryšys, pacientai maitinami šiltu kokybišku maistu, klinikos vairuotojas iš namų nemokamai atveža į procedūras ir parveža atgal.
„Diaverum“ klinika Elektrėnuose veikia tris dienas per savaitę – pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį nuo 7 val. iki 17 val. Toks klinikos darbo laikas pacientams palieka galimybę savaitgaliu džiaugtis namuose. Kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius nurodytomis savaitės dienomis apsilankyti mūsų klinikoje ir susipažinti su medicinos darbuotojais bei klinikos veikla!

Adresas: Taikos g. 6B, Elektrėnai
Tel. 8 528 32620, 8-698-11 927, el. p. lietuva@diaverum.com

www.diaverum.com

„Diaverum“ įmonių grupė: „Diaverum“, anksčiau priklausiusi Švedijos kompanijai „Gambro Healthcare“, jau 15 metų yra viena iš pasaulyje pirmaujančių inkstų ligomis sergančių pacientų priežiūros paslaugų teikėjų, kuri siūlo paslaugas pacientams su galutine inkstų nepakankamumo stadija. 2007 m. liepos mėnesį kompanija „Gambro Holding“ pardavė „Gambro Healthcare“ privačiam investuotojui „Bridgepoint“ ir nuo to laiko „Diaverum“ yra nuo produktų nepriklausanti inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėja. „Diaverum“ yra antra didžiausia inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėja Europoje. „Diaverum“ administracija įsikūrusi Lunde (Švedija), kompanijos vadovybė veikia Miunchene (Vokietija). Šiuo metu „Diaverum“ tinklui priklauso 19 pasaulio šalių – nuo Europos iki Lotynų Amerikos, Australijos ir Tolimųjų rytų, kur gydomi daugiau nei 24000 pacientų. Kompanijoje dirba 8000 darbuotojų.
„Diaverum“ Lietuvoje šiuo metu turi 15 klinikų ir yra viena iš pirmaujančių inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėjų šalyje, gydoma daugiau nei 400 pacientų, dirba 200 darbuotojų.
„Diaverum“ vizija – tapti pirmuoju pasirinkimu inkstų ligų priežiūros paslaugų srityje. Mes nuosekliai siekiame tapti patikimu, aukštos kokybės paslaugas teikiančiu partneriu inkstų ligų priežiūros paslaugų rinkoje. „Diaverum“ misija – gerinti inkstų ligomis sergančių pacientų gyvenimo kokybę. Esame globali inkstų ligų priežiūros paslaugų kompanija, teikiame aukščiausios kokybės inkstų ligų priežiūros paslaugas, užtikriname pačius geriausius medicininius rezultatus, mūsų paslaugos yra nukreiptos į individualizuotą paciento priežiūrą.<- Grįžti į atgal