Elektrėnuose – bent viena renovuota teniso aikštė

Spalio 19 d. oficialiai atidaryta atnaujinta lauko teniso aikštelė, esanti prie Abromiškių reabilitacijos ligoninės.

Renovuotos teniso aikštelės atidaryme dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Abromiškių reabilitacijos ligoninės direktorius Vitalijus Glamba, tarybos narys Algimantas Adomaitis, Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vadovas Kęstas Vitkauskas, Elektrėnų savivaldybės sportinio judėjimo asociacijos prezidentas Audrius Valaiša, teniso klubo nariai. Atidarymo proga daugelis svečių išbandė savo įgūdžius ir naujai išklotą dangą bei sužaidė keletą teniso partijų ar tiesiog draugiškai pamušinėjo kamuoliuką per tinklą. Atnaujinta aikštelė atidarymo šventėje turėjo mini kopiją, kuri sulaukė daugiau susidomėjimo – teniso aikštelės formos tortu simboliškai dalinosi visi sporto mėgėjai.

Renovacija – Elektrėnų teniso klubo dėka

Anksčiau lauko tenisas Elektrėnuose buvo labai populiari sporto šaka, tačiau visos trys teniso aikštės dėl nepriežiūros ir laiko įtakos tapo visai nebetinkamos naudoti. Kadangi tvarkyti apleistų teniso aikštelių ilgai niekas neprisiruošė, Elektrėnų teniso klubo nariai patys užsimojo iš avarinės būklės gelbėti ir naudojimui paruošti bent vieną aikštelę. Pasirinkta geriausios būklės ir lengviausiai tvarkoma aikštė, esanti Abromiškių reabilitacijos ligoninės kieme. Tačiau ir joje po lietaus tenisą žaisti būdavo beveik neįmanoma – aikštelėje ilgai telkšodavo balos, rinkosi drėgmė. Ant tokios senos ir susidėvėjusios dangos žaisti buvo ne tik sudėtinga, bet ir pavojinga. Teniso klubas dar gegužės mėnesį kreipėsi į savivaldybę dėl kortų atnaujinimo ir netrukus, birželio 25 d., Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimu asociacijai „Elektrėnų teniso klubas“ buvo leista atlikti teniso aikštelės renovaciją.
Labai prastos būklės teniso kortai buvo pradėti renovuoti daugiau nei prieš mėnesį. Darbai vyko apie tris savaites, buvo patiesta danga – sintetinė žolė, ant jos išbarstytas kvarcinis smėlis. Taip pat buvo pakeisti tinklo stovai, įrengti rakinami vartai. Visi aikštelės atnaujinimo darbai kainavo daugiau nei 46,5 tūkst. Lt. Pasak Elektrėnų teniso klubo pirmininko Algimanto Vanago, renovacija vyko tik iš klubo lėšų ir jo narių paramos.

Aikštelės vartai bus užrakinti

Visus norinčius išbandyti atnaujintą lauko teniso aikštelę tenka nuliūdinti – pašaliniai žmonės joje žaisti greičiausiai negalės. Leidimą naudotis savivaldybės sklype esančia lauko teniso aikštele turi tik Elektrėnų teniso klubas ir VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės bendruomenė. Abi minėtos įstaigos kortų užimtumą prieš sezoną derins tarpusavyje ir jais naudosis pagal grafiką. Savomis lėšomis kortus sutvarkę sporto mėgėjai nuo pašalinių (ypač ateinančių ne sportuoti) juos apsaugojo vartais. Tačiau teniso klubo pirmininkas A. Vanagas nuteikė optimistiškai – iš tiesų mėgstančius žaisti tenisą jis kviečia prisijungti prie asociacijos „Elektrėnų teniso klubas“ ir tapti jos nariais. Tuomet naudotis aikštele tikrai bus įmanoma.
Norint tapti vienu iš Elektrėnų teniso klubo narių, reikėtų kreiptis į klubo pirmininką A. Vanagą. Klubo buveinės adresas – Draugystės g. 11-24, Elektrėnai. Belieka sulaukti naujo teniso sezono...
Dar viena gera žinia teniso mėgėjams – pagal Elektrėnų savivaldybės strateginį planą iki 2020 metų mieste turėtų atsirasti nauja teniso aikštelė. Ją planuojama įrengti prie baseino.

Palinkėjimas valdžiai

Norėtųsi tikėti, jog Elektrėnų sav. tarybos nariai į kitas panašias organizacijų, bendruomenių, asociacijų iniciatyvas nebereaguos neigiamai, o geri norai ir darbai, kuriais siekiama dar labiau pagerinti Elektrėnų sporto infrastruktūrą, nebesulauks balsų prieš.

Eglė Milkamanavičiūtė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų