Atleista gydytoja

Prieš kurį laiką į „Elektrėnų žinių“ redakciją kreipėsi elektrėnietė J. M., norėjusi paviešinti esą nekompetentingus Elektrėnų ligoninės gydytojos chirurgės, ortopedės- traumatologės A.M. veiksmus.

J. M. atsiųstame oficialiame ligoninės vadovybei skirtame skunde rašoma, jog jos nė metų neturinti dukra nukrito nuo lovos ir susitrenkė galvą. Pastebėjus galvos patinimą sumušimo vietoje, mergaitė buvo nuvežta apžiūrai į Elektrėnų ligoninės priėmimo skubios pagalbos skyrių. Čia vaiką apžiūrėjusi gydytoja A. M. konstatavo, kad rimtų sužalojimų nėra. Gydytojai neskyrus rentgeno, tėvai suabejojo diagnoze ir nuvyko į Vilniaus universiteto Santariškių klinikų vaikų traumatologijos priėmimo skyrių. Čia mergaitę apžiūrėję medikai atliko kraniogramą, kurioje matėsi kairiojo momenkaulio lūžis. Vaikas buvo paguldytas į ligoninę. Skunde prašoma už darbo drausmės pažeidimą atleisti gydytoją A. M. iš pareigų.
Kaip teigia J. M., ji siekia, jog minėtoji gydytoja būtų atleista iš pareigų tam, kad kitiems pacientams netektų patirti ko nors panašaus. Moteris džiaugiasi, kad dukra yra jau pasveikusi, visgi nediagnozuotas kaukolės lūžis galėjo turėti rimtesnių pasekmių.
Susisiekus su ligoninės vadovybe, paaiškėjo, jog minėtoji gydytoja A. M. jau yra turėjusi drausminę nuobaudą. Šią savaitę (2015-08-04) ligoninėje įvyko neplaninis Vidaus medicininio audito posėdis, kuriame nuspęsta nutraukti darbo sutartį su gydytoja chirurge, ortopede-traumatologe A. M.
Gydytojos veiksmus apskundusi J. M. teigė esanti patenkinta tokiu ligoninės vadovybės sprendimu.

Giedrė Pūrienė<- Grįžti į atgal