Atidarytas radijo klubas

Lapkričio 15 d. Elektrėnų kultūros centro (EKC) patalpose entuziastai atidarė radijo klubą  „Elektronas“.

Renginyje dalyvavo savivaldybės administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas, jo pavaduotojas Vaidas Ratkevičius. Klubo narius pasveikino Lietuvos radijo mėgėjų draugijos (LRMD) prezidentas Rolandas Mikalauskas, šios organizacijos valdybos narys Simonas Kareiva, „Lituanica SAT – 1“ misijos techninis vadovas Laurynas Mačiulis ir kt. R. Mikalauskas pasidžiaugė, kad „Elektrono“ veiklai sudarytos geros sąlygos. Svečias teigė, jog klubas veiks ir ieškos minimoje srityje naujovių. S. Kareiva pasakodamas apie mėgėjišką radiją pasinaudojo vaizdinėmis priemonėmis. Jis pažymėjo, kad veiklai plėtojantis ryškiai išsiskyrė dvi pagrindinės kryptys – radijas kaip hobis ir kaip techninio sporto šaka, pateikė įdomių skaičių ir faktų, paminėjo artimus ir tolimus mėgėjiško radijo ryšius, varžybas, mokytojus, atradimus ir pan.
Organizatoriai savo pagalbininkams, tarp kurių buvo A. Vyšniauskas, anksčiau Elektrėnuose gyvenęs radijo mėgėjų mokytojas Žilvinas Atkočiūnas, EKC, LRMD, VšĮ „Inovatyvūs inžineriniai projektai“, įteikė padėkas.
Kiek vėliau A. Vyšniauskas bei Elektrėnų radijo klubo vadovas Žilvinas Batisa perkirpo simbolinę įkurtuvių juostelę ir visi sugužėjo į naujas patalpas. Anot Ž. Batisos, atsikūrusi organizacija sausio 7 d. ketina surinkti jaunimo grupę, kuri mokysis konstruoti radijo aparatūrą, todėl pakvietė besidominčius atvykti.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų