Atidarytas naujas išvažiavimas Vilniaus link

Gruodžio viduryje pagaliau užbaigti magistralinio kelio bei nuovažų iš Sabališkių gatvės darbai, o iki Naujųjų metų žadama atidaryti ir degalinę.

Gruodžio 18 d. iškilmingai atidarytas naujasis kelias, jungiantis Elektrėnų miestą su magistrale Kaunas–Vilnius, tad nuo šiol pasiekti kelią Vilniaus link bus paprasčiau. Už šį patogumą Elektrėnų gyventojai turėtų dėkoti investuotojams, kurie dar pagal 2006 m. patvirtintą detalųjį teritorijos vystymo planą sutiko su pasiūlymu nutiesti ir jungiamąjį kelią su miestu. Visus kelių darbus finansavo degalinės „Statoil“ operatorius kartu su investuotoja UAB „Irlanda“. Darbai kainavo apie 2,5 mln Lt. Dėl įvairių priežasčių idėjos įgyvendinimas užtruko, tačiau norėtųsi tikėti, jog tolimesni darbai vyks sparčiau.

Perspektyva

Atidarymo renginyje dalyvavo ir simbolinę juostelę kirpo Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministras Algis Žvaliauskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Skirmantas Skrinskas, UAB „Irlanda“ generalinis direktorius Valdas Mickus, Elektrėnų garbės pilietis Pranas Noreika, taip pat Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis.
Meras teigė, kad jau kitais metais turėtų būti pradėtas statyti pėsčiųjų tiltas virš automagistralės (nuo elektros pastotės iki kelio žiedo kitoje pusėje). Požeminio išvažiavimo Kauno link dar turėsime palaukti. Jį pradėti projektuoti ir statyti planuojama 2016–2017 m. Šie darbai bus vykdomi Kelių direkcijos lėšomis iš dalies prisidedant Elektrėnų savivaldybei.
Kitoje jungiamojo miesto ir automagistralės kelio pusėje esančiuose sklypuose pagal patvirtintą detalų projektą gali atsirasti 2-3 įvairaus pobūdžio komerciniai objektai, tačiau investuotojų rasti sudėtinga. Tikėkimės, jog artimiausi metu čia išdygs daugiau veiklių ir miestui naudingų objektų.
Statant degalinę Elektrėnuose sklandė patys įvairiausi gandai, o daugiausia dėmesio sulaukė kalbos apie greito maisto restoraną. Ar šie gandai pasitvirtins, sužinoti nepavyko, tačiau palaukime ir pamatysime!<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų