„Ąžuolyne“ varžėsi sportiškiausios šeimos

Balandžio 11 d. Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje pirmą kartą surengta Sportiškiausių šeimų šventė. Šios šventės tikslas – skatinti bendruomeniškumą, stiprinti šeimos ir mokyklos ryšius, ugdyti sveiką gyvenseną bei meilę sportui.

Balandžio 11 d. Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje pirmą kartą surengta Sportiškiausių šeimų šventė. Šios šventės tikslas – skatinti bendruomeniškumą, stiprinti šeimos ir mokyklos ryšius, ugdyti sveiką gyvenseną bei meilę sportui.

Išbandyti savo jėgas panoro 14 šeimų. Šaunu, kad gražų šeštadienio rytą tėveliai rado laiko ir noro pabūti kartu su savo atžalomis, pasidžiaugti gerais sportiniais rezultatais. Ypač smagu, kad sportinėse rungtyse dalyvavo ne tik mokinių tėčiai ir mamos, bet ir seneliai bei proseneliai!
Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė šventės iniciatorius, kūno kultūros mokytojas Rimvydas Kučinskas. Mokyklos chorų šventės-konkurso nugalėtojai – 8e klasės mokiniai padainavo dainą „Lietaus diena“, 8c klasės merginos, aerobikos šventės laureatės, parodė savo programą, o 5d klasės mokiniai pašoko „Linksmąją polkutę“.
Netrukus prasidėjo sportinės kovos. Pirmiausia šeimos turėjo atsakyti į 15 žinių patikrinimo testo klausimų. Šią užduotį sėkmingiausiai (teisingai atsakė į 12 klausimų) atliko Igno Liužino šeima.
Vėliau dalyviai varžėsi 8 sportinėse rungtyse. Smagu buvo matyti šeimas, pasipuošusias vienoda komandine apranga, su didžiausiu sportiniu entuziazmu atliekančias įvairius fizinio pajėgumo testus. Lanksčiausiomis pripažintos Norkūnų ir Česonių šeimos, daugiausiai atsilenkimų per 30 s padarė Davidavičių šeima, šuoliukų su šokdyne rungtyje nepralenkiami buvo Manomaičiai. Baudas taikliausiai mėtė Zarečnyj šeima, o įvarčius į taikinį tiksliausiai smūgiavo net trys šeimos – Davidavičiai, Kučinskai ir Šablavinskai. Žiedus ant stovo taikliausiai mėtė Janušauskai, pusiausvyros testą geriausiai įveikė Norkūnų šeima. Paskutinė estafetės rungtis lėmė vienodą taškų skaičių surinkusių šeimų užimamą vietą. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad dvi šeimos – Davidavičių ir Janušauskų – surinko vienodą taškų skaičių, tačiau estafetėje greitesni buvo Janušauskai. Tad trečios vietos diplomą ir taurę iškovojo 6c klasės mokinės Gretos Janušauskaitės šeima. Antros vietos diplomas ir taurė įteikta 8b klasės mokinio Dovydo Norkūno šeimai. „Sportiškiausios šeimos“ nominaciją ir taurę pelnė 8c klasės mokinės Kristinos Manomaitytės šeima. Visos šeimos apdovanotos padėkos raštais.
Po apdovanojimų ceremonijos šventės dalyviai buvo pakviesti į mokyklos valgyklą pasivaišinti kava, arbata ir mamų iškeptais pyragais.
Nuoširdžiai dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams, padėjusiems organizuoti ir vesti šią puikią šeimų šventę.
Iki susitikimo kitais metais!

Nijolė Strasevičienė
Kūno kultūros mokytoja<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų