VšĮ „Investuok Lietuvoje“ ekspertų apžvalgos nuo šiol prieinamos viešai

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ pradeda viešai skelbti savo ekspertų parengtas analizes su užsienio investicijomis ir investicine aplinka susijusiais klausimais. Įstaigos interneto svetainėje vartotojai jau gali parsisiųsti pirmąją tokio tipo apžvalgą, analizuojančią tiesioginių užsienio investicijų srautus ir tendencijas Lietuvoje bei Centrinės ir Rytų Europos valstybėse.

„VšĮ „Investuok Lietuvoje“ nuolat analizuoja investicijų tendencijas. Nuo šiol šias analizes skelbsime viešai tam, kad jos būtų prieinamos visiems. Sieksime, kad su jomis susipažintų tiek žiniasklaida, tiek visuomenė, tiek politikai. Tikimės, kad šios viešai skelbiamos apžvalgos bus aktualios profesionalams, tačiau kartu visiškai suprantamos žmonėms, pirmą kartą girdintiems apie užsienio investicijas ar jų pritraukimą. Mūsų skelbiamose apžvalgose bus galima rasti tiek suprantamai pristatomų detalių ir patikrintų duomenų, tiek VšĮ „Investuok Lietuvoje“ analitikų įžvalgų“, ‒ teigia VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinė direktorė Milda Dargužaitė.

Pirmoji viešai skelbiama apžvalga ‒ „TIESIOGINĖS UŽSIENIO INVESTICIJOS LIETUVOJE. Tendencijos ir perspektyvos“ pristato tiesioginių užsienio investicijų sampratą, tendencijas, nurodo pastaraisiais metais tiesioginių užsienio investicijų atneštą ekonominę naudą ir atsako į neretai Lietuvoje kylantį klausimą apie valstybės paramą užsienio investicijų pritraukimui. Ateityje Įstaiga ketina reguliariai pristatyti ataskaitas su užsienio investicijomis ir investicinės aplinkos gerinimu susijusiais klausimais.

Pirmąją VšĮ „Investuok Lietuvoje“ ekspertų apžvalgą „TIESIOGINĖS UŽSIENIO INVESTICIJOS LIETUVOJE. Tendencijos ir perspektyvos“ galite rasti čia:
 
http://www.investlithuania.com/files/files/PDF/Articles/2014%2002%2024%20TUI%20LIETUVOJE.pdf

 

Aida Papšė, "Investuok Lietuvoje"<- Grįžti į atgal