Naujienos

2022 m. lapkričio 9 d.

Spalio 25 d. Elektrėnuose Sabališkių gatvėje duris atvėrė nauja techninės apžiūros stotis. Atidaryme dalyvavo ir bendrovės ,,Tuvlita“ generalinį direktorių Domą Sidaravičių bei stoties darbuotojus pasveikino Savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė. Atidaryme taip pat dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas, Seimo narė Silva Lengvinienė ir kiti

...
2021 m. spalio 15 d.

Jau gražia tradicija tapo asociacijos "Ištiesk gerumo ranką“ organizuojama Pagyvenusių žmonių diena. Šiemet ši labdaros organizacija, atsižvelgdama į sudėtingą pandeminę situaciją Lietuvoje, nusprendė kitaip atšvęsti šią dieną - aplankyti visas seniūnijas ir pasibelsti į vienišų brandžių žmonių namų duris.

2021 m. rugsėjo 6 d.

Po metų pertraukos Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis grįžo ten, kur ir turėtų būti - į savivaldybės tarybos salę.

2021 m. balandžio 29 d.

Automobilių Kolonoje nuo Klaipėdos iki Vilniaus Vingio parko jungsis visos apskritys ir rajonai…

Brangūs Žemiečiai, elektrėniečiai, kaimynai, bičiuliai,

gegužės 15d. 12.30val. junkimės ir mes prie Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo. Su tautine ir maršo atributika renkamės automobilių aikštelėje tarp Ledo rūmų ir buvusios parduotuvės (superneto, rimi). Apie 13.20val. iš Šviesos g. įsiliesime į bendrą koloną link Vilniaus…

Daugiau informacijos: tel. nr. 8 610 4508

...
2021 m. balandžio 29 d.

Savaitraščio "Elektrėnų žinios“ svečiai - verslininkai, ūkininkai, edukatoriai Regina ir Algis SINKEVIČIAI, prieš penkerius metus Mackonių kaime (Semeliškių sen. Elektrėnų sav.) įkūrę kaimo turizmo "Gamtos melodija“ sodybą. Regina ir Algis - ypatingi žmonės, vykdantys be galo įdomią veiklą ir teikiantys galybę paslaugų.

2021 m. balandžio 29 d.

Dailininkas, fotomenininkas, drožėjas, knygų iliustratorius, įvairių unikalių projektų, konkursų, parodų autorius, įgyvendintojas, Elektrėnų meno mokyklos dailės mokytojų būrelio pirmininkas, Vievio meno mokyklos mokytojas-metodininkas. Tiesiog - nepaprastai paprastas žmogus. Bičiulis, puikus pašnekovas. Mylimas ir mylintis vyras, puikus Tėvas. Į gyvenimą paleidęs nesuskaičiuojamą skaičių savo kūdikių - paveikslų, fotografijose meniškai įamžintų akimirkų.

2016 m. birželio 9 d.
Gegužės 25 d. vykęs tarybos posėdis prasidėjo ne sukaktuvininkų sveikinimais, kaip įprasta, o padėkos už ilgalaikį bendradarbiavimą perskaitymu.
2016 m. balandžio 29 d.
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) skyrė 3000 eurų baudą UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ (EKŪ).
2016 m. balandžio 10 d.
Kovo 30 d. vyko Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis.
2016 m. balandžio 10 d.
Kovo 30 d. vykęs Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo pakiliai - ką tik Lietuvos ledo ritulio čempionais tapę Elektrėnų "Energijos“ nariai atėjo pasidžiaugti savo laimėjimu ir padėkoti už paramą.
2016 m. kovo 28 d.
Kovo 15 d. meras Kęstutis Vaitukaitis ir mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas priėmė Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos ir Prancūzijos mokyklų projekto dalyvius.
2016 m. kovo 28 d.
Kovo 16 d. savivaldybėje lankėsi VĮ Registrų centro atstovai.
2016 m. kovo 13 d.
Vasario 29 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas ir Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija surengė apskritojo stalo diskusiją "Bendruomeninių socialinių paslaugų teikimo problemos šalies savivaldybėse. Socialinių darbuotojų praktinio darbo realijos“.
2016 m. kovo 13 d.
Vasario 29 d. Elektrėnų savivaldybėje lankėsi garsus ledo ritulininkas Darius Kasparaitis.
2016 m. kovo 13 d.
Praeitą savaitę šalies žiniasklaidos priemonėse paviešintas vaizdo įrašas, kuriame elektrėniškiai nesunkiai galėjo atpažinti vieną pagrindinių savo miesto gatvių - Draugystės.