Vytautas V. Landsbergis Elektrėnuose kurs šventę mažiems ir dideliems

Birželio 10-osios popietę Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje elektrėniškių lauks ypatingas renginys.

Teatro ir kino režisierius, poetas, vaikiškų knygų rašytojas Vytautas V. Landsbergis atvyksta su smagia programa, skirta visai šeimai: ir patiems mažiausiems, ir jų tėveliams, ir seneliams.
Gegužė ir birželis yra mėnesiai, kai dažnai kalbame apie šeimą: Motinos diena, Šeimos mėnuo, Tėvo diena, Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ir šiame susitikime su Elektrėnų krašto bendruomene renginio svečias dalinsis mintimis apie šeimos vertybes, tėvystės džiaugsmus ir rūpesčius.
Populiarių literatūrinių personažų, tokių kaip Arklys Dominykas, Briedis Eugenijus ar Kiškis Pranciškus, kūrėjas, netradicinių spektaklių ir miuziklų, šmaikščių tekstų autorius V. V. Landsbergis atvažiuoja su ištikimu savo kūrybinio vakaro „palydovu“ – gitara, tad turėsite galimybę išgirsti menininko atliekamų autorinių dainų. Svečias žada parodyti ir keletą trumpų filmukų iš vaikų vasaros stovyklų.
Susitikimas su V. V. Landsbergiu – jau septintasis toks su Elektrėnų biblioteka bendradarbiaujančios „Lietuvos energijos gamybos“ renginys. Šių renginių tikslas – į vieną vietą suburti miesto ir krašto bendruomenę, bendrovės darbuotojų šeimas ir pasiūlyti įdomių pažinčių su garsiais žmonėmis.
Lauksime visų birželio 10 d., antradienį, 17 val. Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salėje. Renginys nemokamas!

Valentas Neviera<- Grįžti į atgal