VMM: atvirų durų diena bei Dailės, amatų ir muzikavimo šventė

Birželio pirmoje pusėje Vievio meno mokykla (VMM) tęsė planuotą veiklą: birželio 9 d.suorganizavo atvirų durų dieną, o 14 d. – Dailės, tradicinių amatų ir muzikavimo šventę.

Atvirų durų diena

Atvirų durų dieną VMM lankėsi 52 suaugusieji ir vaikai. Vieniems rūpėjo mokymosi galimybės, kitiems – ugdymo programų pasiūla, tretiems – bendravimas su mokytojais norint susipažinti su muzikos instrumentais arba apsispręsti, su kuriuo groti. Kanklėmis domėjosi Virginija Ruseckienė su dukryte Ievute, fortepijonu – Daiva Bedulskienė su mažąja Gabija, Aida Ankudinova su atžalomis Igne bei Adoliu. Tuo tarpu dailės skyriuje triūsė vaikai Augustė, Eglė, Gabrielė, Simona ir Matas.
Lankytojus svetingai sutiko VMM direktorės pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė. Interesantams ji pateikė pageidaujamos informacijos, nukreipė pas atitinkamų dalykų mokytojus. Renginyje apie fleitą, fortepijoną, akordeoną, kankles išsamiai papasakojo mokytojai Armis Mangirdas, Irena Jasaitienė, Sigutė Gervienė, Birutė Giraitytė.

Dailės, tradicinių amatų ir kankliavimo šventėje

Birželio 14 d. Vievio meno mokykloje vyko Dailės, tradicinių amatų ir muzikavimo šventė, kurioje dalyvavo apie 70 žmonių. Vieni iš pirmųjų joje apsilankė Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys.
Renginyje užsiėmimus vedė Daina Daubarienė (temos „Juostų pynimas“, „Pynėjų pagrindiniai mazgai“, „Pažintis su audimo staklėmis“), Dalia Kobelevienė („Įvairių technologijų naudojimas kuriant sages“), Violeta Debesienė („Miniatiūrinės floristikos kompozicijos“), D. Kobelevienė, V. Debesienė ir Orinta Diatlovienė („Vilnos vėlimas“), B. Giraitytė („Kankliavimo pradžiamokslis“), S. Gervienė („Susipažinkite – akordeonas!“), Liauda Vaitkūnaitė („Muzikavimas liaudiškomis kanklėmis ir vokalas“), I. Jasaitienė („Muzikinio ritmo pojūčio suvokimo pagrindai“). Vaikus ir suaugusiuosius itin sudomino lipdymas iš molio (edukatoriai A. Kasputienė ir Augenis Kasputis). Šventės dalyvius linksmino valtorna grojęs svečias – Kauno simfoninio orkestro muzikantas Andrius Dirmauskas.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal