Vaikai ir mes

Elektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupė jau penkti metai dirba su vaikų dienos centrais. Kažkada šią veiklą pradėjome nedrąsiai, atsargiai, vertinant kiekvieną savo žingsnį ir stebint rezultatus. Dabar jau esame didelė komanda, žinome ką darome, kur einame, jaučiamės stiprūs ir reikalingi vieni kietiems.

Šiuo metu turime Semeliškių, Kietaviškių ir Vievio „Vėjukų“ vaikų dienos centrus. Nuo 2022 m. prisiimame dar vieną gražų iššūkį ir atsakomybę – Kazokiškių vaikų dienos centrą.

Sustojus ir peržvelgus šiuos metus, rodos, filmas sukasi labai greitai, bet jis yra gražus, įvairus, pilnas naujovių, vaikų juoko, jautrumo, daug įvairių situacijų ir gražiu metų užbaigimu.

Prieš penkerius metus visi mūsų Centrai darbus pradėjo gana senose patalpose, kažkur prisiglausdami, kai kurie keliavo vieta iš vietos, o šiais metais – džiaugiasi širdis, nes visi atnaujinti, šviesūs, erdvūs ir jaukūs. Semeliškių vaikų dienos centras jaukiai įsikūręs suremontuotose Semeliškių seniūnijos patalpose, Kietaviškių – kultūros klubo atnaujintose patalpose, o Vievio „Vėjukai“ šiais metais taip pat įsikėlė į naujai renovuotą pastatą, pritaikytą vaikų dienos centro veiklai vykdyti.

Džiaugiamės šių metų įvykiais, vaikų didžiuliu noru būti Centruose, tėvų bendradarbiavimu, kurį vis norisi dar daugiau sustiprinti, ir, žinoma, savo komanda.

Baigiantis metams, sakau ačiū visai savo komandai: Agnei Landžiūtei, Renatai Makūnienei, Gitanai Belei, Danai Apanavičienei, Ilonai Motuzienei, Ramintai Česnauskaitei, kuri įdeda visą savo energiją, kad mūsų vaikai būtų laimingi, saugūs, laisvi ir įgautų įgūdžius kurti prasmingą, gražesnį gyvenimą.

Ačiū už dalykišką ir šiltą bendradarbiavimą seniūnams, Elektrėnų socialinių paslaugų centro socialiniams darbuotojams, Kietaviškių kultūros klubo darbuotojams, Vievio viešosios bibliotekos kolegoms, Vievio pradinės mokyklos administracijai už naujai sukurtą stiprų ryšį, mūsų rėmėjams ir pagalbininkams, einantiems kartu ir prisidedantiems prie prasmingos veiklos.

Nuoširdžiai ačiū Elektrėnų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui už pasitikėjimą, bendradarbiavimą, operatyvų problemų sprendimą ir pagalbą mūsų darbuose.

Kai mūsų tiek daug, visi esame stipresni.

Mūsų Centrų veikla finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Elektrėnų savivaldybės administracijos programų lėšomis.

Metų paskutinė diena visuomet kažko pabaiga ir kažko naujo pradžia. Linkiu visiems paleisti viską, kas buvo iki šios akimirkos, ir atvėrus baltą, švarų lapą su nauja energija priimti tai, kas ateina.

Laimingų Naujųjų metų!

 

Lina BERNATAVIČIENĖ,

VVG pirmininkė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų