Trakų ir Elektrėnų jaunimas buvo susitikęs pasidalyti gerąja patirtimi

Rugsėjo 23 d. Elektrėnų bibliotekoje vyko projekto „Savivaldus jaunimas: jaunimo dalyvavimo vietos savivaldoje stiprinimas“ baigiamoji konferencija, kurios metu jaunimo atstovai dalijosi geraisiais savo veiklų mokyklose, bendruomenėse pavyzdžiais, diskutavo apie jaunimo dalyvavimo svarbą ir naudą asmeniniame gyvenime.

Dalyviai sužinojo apie jaunimo projektų finansavimo galimybes, „Erasmus+“ programos finansavimą, dalyvavo „Jaunimo dalyvavimo ir motyvacijos“, „Jaunimo atstovavimo“ ir „Jaunimo mainų projektų“ darbo grupėse.
Renginio metu buvo padėkota Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Neringai Pulauskienei ir Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Evelinai Kislych už jų darbą ir indėlį įgyvendinant dvejus metus trukusį ilgalaikį projektą, kurio tikslas – stiprinti savivaldybėje gyvenančių jaunų žmonių dalyvavimą ir jų gebėjimą diskutuoti su sprendimų priėmėjais vietos lygmeniu.
Baigiamosios konferencijos metu projekto vadovas Donatas Petkauskas pristatė projekto tikslus, veiklas ir pasiekimus, įspūdžiais dalijosi ir projekto dalyviai, jie teigė, kad išmoko vertingų dalykų: argumentuotai reikšti savo nuomonę, įgijo pasitikėjimo savimi, drąsos kalbėti su vyresniais, atrado bendraminčių, sužinojo daugiau apie jaunimo galimybes vietos savivaldoje ir daugybę kitų dalykų. Į projekto veiklas įsitraukė jauni žmonės ir dirbantys su jaunimu iš Elektrėnų, Vievio, Semeliškių, Trakų, Aukštadvario, Lentvario, Onuškio ir Rūdiškių.
Projektą įgyvendino viešoji įstaiga „Nectarus“, įsikūrusi Daugirdiškių kaime Elektrėnų savivaldybėje kartu su Elektrėnų ir Trakų rajono savivaldybėmis. Projektas „Savivaldus jaunimas: jaunimo dalyvavimo vietos savivaldoje stiprinimas“ iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos programos „Veiklus jaunimas“ bei Elektrėnų ir Trakų rajono savivaldybių. 

Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė
Neringa Pulauskienė<- Grįžti į atgal