Tradicinė seniūnijos vasaros šventė

Birželio 21-ąją Gilučiuose vyko tradicinė seniūnijos vasaros šventė.

Šventę vedė aktorių mėgėjų duonos jau paragavusios gilutiškės Brigita Kapočiūnaitė ir Raminta Gudeliauskaitė. Renginyje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės Naujosios Ūtos seniūnas Algis Aliukevičius, gausus būrys įvairaus amžiaus gyventojų.
Iš pradžių vedėjos pažymėjo, kad kultūrinių renginių organizatorės Vidos Vičkačkienės iniciatyva tokia šventė organizuojama jau septintą kartą. Šventės kasmet būdavo kitokios: pirmą sykį sumanytoja kartu su talkininkais susirinkusiai publikai pristatė sukrautą jaunamartės kraitį, antrą kartą – parodė piršlybas, trečią – vestuves, ketvirtą – supažindino su krikštynų tradicijomis, penktą – su liaudies išmintimi apie šeimos papročius, šeštoji šventė tapo nuotaikingu liaudišku vakarėliu („vakaruškomis“), o septintoji buvo skirta Teatrų metams.
Kai Gilučių seniūnas Vytautas Baltulionis ir jo kolega A. Aliukevičius pasveikino publiką ir apsikeitė dovanomis, Brigita su Raminta supažindino žiūrovus su atvykusiais kolektyvais. Tądien scenoje pasirodė Prienų r. Naujosios Ūtos laisvalaikio salės mėgėjų teatro aktoriai (vad. Anelė Lukjančiuk), pristatę žiūrovams Galinos Popierinės komediją „Mano laidotuvės“, Elektrėnų kultūros centro dramos kolektyvas (vad. Nijolė Skorubskienė) bei šeimininkai (vad. V. Vičkačkienė) – Remigijaus Paciukonio komediją „Ko vėjas neįpūtė“ ir Petro Pundzevičiaus-Petliuko pjesę „Neatmezgamas mazgas“. Pertraukėlių metu publiką linksmino Kruonio kultūros centro Kalvių skyriaus (Kaišiadorių r.) mišrus vokalinis ansamblis „Retro“ (vad. Jolita Ivaškevičienė).
Baigiantis šventei organizatoriai ir dalyviai pagerbė pasirodžiusių kolektyvų vadovus. Žmonės džiaugėsi puikiai praleidę laiką.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų