Tėvų ir mokyklos partnerystė

Mokiniai didžiąją dienos dalį praleidžia mokykloje, įgyja žinių, mokosi bendrauti, formuoja pasaulėžiūrą ir vertybes. Labai svarbu, kad į mokyklą vaikai eitų noriai, joje prasmingai leistų laiką. Už tai yra atsakingi ne tik mokytojai, bet ir tėvai.

Spalio 24 d. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokinių tėvams buvo suorganizuota Tėvų diena. Mokytojos Daiva Markauskienė, Danguolė Barusevičienė, Tatjana Basiukevičienė ir Lina Živulskienė pakvietė mokinių tėvelius ne tik apsilankyti mokykloje, bet ir dalyvauti jų ugdymo veikloje. Juk bendra veikla kuria bendruomenę, palaiko ryšį tarp tėvų, vaikų ir mokytojų. Tą dieną pamokas pradinukams vedė jų tėvai. Vaikams tai buvo neįprasta, bet įdomu, džiaugsminga.
1 klasės mokiniams Harutyun Kurdyan mamazKristine Tashchyan vedė „saldžią pamoką“ – gamino armėnų nacionalinį skanėstą, vaišinosi arbata, papasakojo apie armėnų tautos papročius. Augusto mama Neringa Seliutienė vedė pamoką „Linksmoji matematika“. Nedo mama Evelina Romerytė- Bliujienė vedė 2 saugaus eismo pamokas, vaikai žiūrėjo filmukus, diskutavo apie patyčias.
2 klasėje Indrės mama Irina Nikita-Radzevičienė vedė lietuvių kalbos pamoką, papasakojo apie Vėlinių tradicijas, skaitė eilėraščius. Jorūno mama Jurgita Kananavičienė vedė matematikos pamoką, žaidė žaidimą „Bingo“, sprendė galvosūkius. Ugniaus mama Jolanta Kuktaitė vedė kūno kultūros pamoką.
3 klasėje Rugilės mama Diana Pažėrienė vedė integruotą matematikos pamoką.
4 klasėje Gusto mama Alma Kriugždienė vedė integruotą pamoką, papasakojo apie kirpėjos profesiją, kalbėjo apie Vėlinių papročius. Silvijos teta Vitalija Žitkevičienė, bendrosios praktikos slaugytoja, į pamoką atsinešė žmogaus maketą su matomais vidaus organais, enciklopedijų. Mokiniai tarsi dėlionę dėliojo žmogaus organus, prisiminė jų pavadinimus, atliekamas funkcijas, sveikos mitybos piramidę. Airido mama Lina Demjanovienė suorganizavo kūno kultūros pamoką, už puikų darbą pamokoje visiems įteikė sveikuoliškas saldžias dovanėles.
Mokyklos kolektyvas dėkoja tėvams už aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje, už norą geriau pažinti savo vaikus ir rūpinimąsi sprendžiant jų problemas.

Lina Živulskienė
pradinių klasių vyr. mokytoja<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų