Teatro dieną pasitikime su aktoriais Sauliumi ir Jokūbu Bareikiais

Tėvas ir sūnus Saulius ir Jokūbas Bareikiai – aktoriai, muzikantai, dainininkai – atvyksta į Elektrėnus. Kviečiame į Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksiantį neeilinį susitikimą su dainuojančiu dviejų kartų atstovų duetu.

S. Bareikis – puikiai pažįstamas aktorius, sulaukęs pripažinimo Lietuvoje ir svetur, sukūręs daugybę įsimintinų vaidmenų teatro scenoje ir kine, populiarios grupės „Aktorių trio“ narys.
Ne mažiau talentingas jo sūnus Jokūbas per savo aktoriaus karjerą taip pat spėjo užkariauti publikos simpatijas. Neseniai Jokūbą galėjome stebėti ir populiariame televizijos projekte „Auksinis balsas“, kuriame jis stebino spalvingais profesionaliais pasirodymais. Juose tilpdavo viskas – ir muzika, ir daina, ir mini spektaklis. Viename iš „Auksinio balso“ pasirodymų Jokūbas į sceną žengė kartu su savo tėvu.
Susitikime Elektrėnuose galėsite ne tik paklausyti bendru keliu žengiančių tėvo ir sūnaus atliekamų dainų, bet ir užduoti jiems klausimų, pasmalsauti, ką reiškia turėti garsius, pripažinimo sulaukusius tėvus. Kas tai – našta ir didesnis dėmesys ar, priešingai, parama ir patirtis, padedanti atsiskleisti jaunam talentui? Tėvas ir sūnus Bareikiai papasakos apie garsių atlikėjų dinastijas, kai tą patį kūrybinį kelią renkasi žinomų žmonių vaikai.
Kaip ir kiti Elektrėnų krašto bendruomenei skirti „Lietuvos energijos gamybos“ renginiai, šis – jau šeštasis – susitikimas yra nemokamas ir atviras visiems, pasiilgusiems puikios kompanijos, nuoširdaus pašnekesio ir geros kokybiškos muzikos.
Jau kovo 20 d., ketvirtadienį, 17 val. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje.
Laukiame Jūsų!<- Grįžti į atgal