Sublizgėjo Elektrėnų komandų auksiniai europrotai

Gruodžio 8 d. pasibaigė smagieji „Auksinių europrotų“ antradieniai bibliotekoje, parodę, kiek išmintingų, protingų ir gudrių žmonių turime savivaldybėje!

Net dvylika iš eilės savaičių dešimt, o vėliau, prisijungus ir Vieviui, vienuolika komandų kovojo dėl kiekvieno taško, kiekvieno teisingai atsakyto klausimo. 2015 m. žaidimo sezoną organizavo didžiausias Lietuvoje protmūšis „Europrotai“, susijungęs su TV išgarsintu „Auksiniu protu“. Organizatoriai šiemet tikrai pasistengė – kiekvienas žaidimo etapas vertė dalyvius smarkiai pamankštinti smegenis. Reikėjo išmanyti daugybę temų – Europos kultūros, istorijos, geografijos, sporto, įvairių laikų muzikines grupes ir jų albumus, dainas, aiškintis sąsajas ir gilintis į paslėptas užuominas. Tačiau visus sunkumus Elektrėnų sav. viešojoje bibliotekoje susirinkusios komandos gana nesunkiai įveikė, ir svarbiausia – su šypsenomis!
Geriausiai sekėsi komandai „Viskas dėl Kristinos“. Dar XIII etape ji laimėjo kelialapį vienam komandos nariui į LRT žaidimą „Auksinis protas“. Elektrėnams atstovaus Dovydas Bliujus, Elektrėnų socialinių paslaugų centro socialinis darbuotojas. Ši komanda taip pat užėmė aukštą 24 vietą tarp visų Lietuvos komandų, surinko daugiausia taškų bendroje Elektrėnų „Auksinių europrotų“ žaidimo įskaitoje ir pateko į finalinį žaidimą, kuris vyks gruodžio 12 d. Druskininkuose. Sėkmės svečiuose!
Kitos komandos taip pat pasižymėjo sumanumu ir parodė, kad elektrėniečiai tikrai nenusileidžia didžiųjų miestų protams. Pagyrimo nusipelnė „Gilės“, „Pelėdos“, „Varnalėšos“, „Versmė“, atskiruose etapuose išsiskyrė jaunimo komandos „Legendų lyga“, „Suktos gyvatės“, „Protų bokštai“, „IBuyPaštet“ bei svečiai iš Vievio, pasivadinę „Aktėvystė“. Taigi, vienoms komandoms sekėsi gerai, kitoms – dar geriau, tačiau visi žaidėjai nusipelnė Didžiųjų Elektrėnų protų vardo! Pasibaigus 12-ajam, paskutiniam, žaidimui visos komandos buvo apdovanotos Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos įsteigtomis simboliškomis saldžiomis dovanėlėmis ir direktorės padėkomis.
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja rėmėjams D. Dzimidavičienės IĮ „Gėlės“ ir UAB „Arzida“, kurių dėka kiekvieno etapo nugalėtojai galėjo džiaugtis gėlėmis bei dovanomis.

Elektrėnų sav. viešosios bibliotekos inf.<- Grįžti į atgal