Respublikinis konkursas „Mano mokytojas“

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga ir Elektrėnų sav. Vievio meno mokykla surengė respublikinį mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursą „Mano mokytojas“.

Pagrindinis tikslas – kelti mokytojo ir mokyklos autoritetą, populiarinti mokytojo profesiją, siekti produktyvaus mokinių ir mokytojų bendradarbiavimo. Spalio 2 d. net šeši Vievio gimnazijos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti baigiamajame respublikinio konkurso „Mano mokytojas“ renginyje. Laureatai buvo apdovanoti LR Seimo narių, LR švietimo ir mokslo ministrės, Vilniaus miesto mero padėkomis ir prizais. Renginys pradėtas literatūrine-muzikine kompozicija „Išauginti sparnus“, kurią atliko Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos teatro 3g. kl. mokiniai (mokytojos G. Karlaitė, V. Pimpienė). Renginio vedėja G. Karlaitė pristatė konkurso „Mano mokytojas“ rėmėjus: LR švietimo ir mokslo ministrę Audronę Pitrėnienę, LR Seimo pirmininko pavaduotoją Ireną Degutienę, LR Seimo narius Dangutę Mikutienę, Bronių Bradauską, Stasį Brundzą, Vilniaus miesto savivaldybės merą Remigijų Šimašių, UAB „Imsema“.
Daug gražių žodžių pasakė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Elektrėnų savivaldybės Vievio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė. Meninių tekstų konkurso „Mano mokytojas“ laureatai Andrius Mazurovas (2c kl.), Ignas Marcinkevičius (2c kl.) ir jų mokytoja Asta Barauskienė buvo apdovanoti ne tik organizatorių (Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos ir Elektrėnų sav. Vievio meno mokyklos) padėkomis bei dovanomis, bet ir LR Seimo pirmininko pavaduotojos Irenos Degutienės padėkomis. Gimnazistams buvo įteiktos ne tik padėkos, bet ir knygos „Lietuvos konstitucija“. Diplomantams Emilei Varkulevičiūtei (8a kl.) ir Martynui Šiškauskui (2c kl.) buvo įteiktos Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos ir Elektrėnų sav. Vievio meno mokyklos padėkos bei dovanos.
Piešinių konkurso laureatė ir diplomantė Karina Titova (2a kl.), diplomantė Jurgita Čekanauskaitė (2a kl.) ir jų mokytoja Violeta Debesienė buvo apdovanotos Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos ir Elektrėnų sav. Vievio meno mokyklos padėkomis bei dovanomis. Respublikinio konkurso „Mano mokytojas“ nugalėtojų piešinių paroda bus eksponuojama Vilniaus mokytojų namuose (rugsėjo 30–lapkričio 2 d.). Labai džiugu, kad kiekvienam mokiniui ir mokytojoms buvo įteiktas respublikinio mokinių piešinių ir meninių tekstų konkurso „Mano mokytojas“ 2015 m. katalogas. Į šią knygą sudėti visų laimėtojų piešiniai ir meniniai tekstai. Vienas toks katalogas padovanotas ir Vievio gimnazijos bibliotekai.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai
A. Kaspučio nuotrauka<- Grįžti į atgal