Pasidalijo įspūdžiais iš stovyklos

Žinomi sveiko gyvenimo būdo propaguotojai elektrėniškiai Bronislava Vasiliauskienė ir Anatolijus Šugajevas kovo 18–24 d. dalyvavo Lietuvos sveikuolių sąjungos (LSS prezidentas Dainius Kepenis) suorganizuotoje pavasario stovykloje „Šalin akinius! 2016“.

Pašnekovai informavo, kad vienintelėje šalyje sveikatingumo ugdymo ir regėjimo atstatymo stovykloje, įsikūrusioje sodyboje „Dvarčėnų dvaras“ (Alytaus r.) savo tikslų siekė trijų amžiaus grupių asmenys: 10–13 m. vaikai, 14–18 m. paaugliai ir suaugusieji. Beje, renginyje dalyvavo 82 dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Anglijos bei Vokietijos. A. Šugajevas jiems surengė keturis šaškių ir biliardo turnyrus, o B. Vasiliauskienė skaitė paskaitas sveikatingumo temomis ir pristatė įvairius žolelių, sveikuoliškų patiekalų receptus.
Elektrėniškiai papasakojo, kad LSS prezidento pavaduotoja Sigita Kriaučiūnienė kasdien 2,5 val. vedė akių treniruotes: 0,5 val. ryte ir po valandą prieš pietus ir vakarienę. Tad daugelio stovyklos dalyvių rega pagerėjo. Jie buvo patenkinti renginio programa: juoko joga, šokio, garso, dailės terapija, amerikiečio oftalmologo Viljamo Beitso regėjimo atstatymo metodika, įvairiomis meditacijomis, savimasažo užsiėmimais, kūno diagnostika, sveiko maisto gamybos pamokomis. Stovyklos dalyviai, susipažinę su atminties bei susikaupimo gerinimo, regėjimo atstatymo ir stiprinimo metodais, atsipalaidavimo, streso ir neigiamų emocijų valdymo, kvėpavimo, juoko, garso, muzikos technikomis, valgymo kultūra, grūdinimosi principais, numatę viso to pamokyti savo sveikata besirūpinančius savivaldybės žmones.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal