Pakvietė į spektaklio premjerą

Lapkričio 25 d. Vievio kultūros centras (toliau – VKC) pakvietė į spektaklio „Nauji karaliaus drabužiai“ pagal H. K. Anderseno pasaką premjerą.

Režisierė – vilnietė aktorė Janina Matekonytė. Rytą vieviečiai vaidino Kazokiškių daugiafunkciame centre, o po vidurdienio ir vakare – VKC.
Pasižiūrėti spektaklio sugužėjo gausus būrys pradinukų. VKC direktorė Audronė Stepankevičiūtė papasakojo apie ne vienus metus trunkantį bendradarbiavimą su šalies teatrais, profesionaliais aktoriais. VKC kartu su partneriais – Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru bei Vievio pradine mokykla anksčiau yra kvietę vietos bei Kazokiškių seniūnijų vaikus ir jų tėvelius pasiklausyti Jurgio Gaižausko operos „Buratinas“, kurioje vaidino ir vieviečiai, kartu su Vilniaus teatru „Lėlė“ parengė ir Pakalniškėse bei Vievyje parodė Bronės Marijos Braškytės spektakliuką „Drąsioji Melisa“.
A. Stepankevičiūtė taip pat informavo apie šiųmetį projektą „Susitiksime scenoje“, kurio tikslas –įtraukti į kultūrinę veiklą įvairių kartų miestelėnus. Vaidinti scenoje panoro Vievio vaikų dienos centro (VVDC) atstovai, vietos neįgaliųjų draugijos nariai bei senjorai, Elektrėnų socialinės reabilitacijos centro (ESRC, Pakalniškių k.) gyventojai. Spektaklį ėmėsi kurti režisierė ir aktorė J. Matekonytė, jai talkino B. M. Braškytė.
Vadovė padėkojo sceninių kostiumų eskizus kūrusiems Vievio meno mokyklos (VMM) dailininkei, pedagogei Daliai Kobelevienei, dekoracijas paruošusiam jos kolegai Augeniui Kaspučiui, mažąsias šokėjas parengusiai vietos pradinės mokytojai Dijanai Petkevičienei, ESRC lankytojams bei VVDC mažiesiems, pagal kuriuos garbingo amžiaus sulaukusios moterys pasiuvo drabužius pasakos personažams ir kt.
Vakare spektaklį žiūrėjo suaugę žiūrovai. Vyko analogiškas renginys, tik kiek pasikeitė vaidinusiųjų sudėtis – dalį mažųjų aktorių pakeitė pagyvenusieji. Pasibaigus premjerai, J. Matekonytė papasakojo apie savo darbą, po to organizatoriai apdovanojo žmones, padėjusius realizuoti projektą.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų