Kultūra / Švietimas

2015 m. gruodžio 30 d.
Tęsiantis prasmingam bendradarbiavimui tarp Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos ir "Lietuvos energijos gamybos“, savivaldybės gyventojams suorganizuotas neeilinis susitikimas su "Misija Sibiras’15“ dalyviais.
2015 m. gruodžio 18 d.
Gruodžio 8 d. pasibaigė smagieji "Auksinių europrotų“ antradieniai bibliotekoje, parodę, kiek išmintingų, protingų ir gudrių žmonių turime savivaldybėje!
2015 m. gruodžio 16 d.
Ketvirtą Advento sekmadienį Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės Bažnyčioje, 2015-12-20 po 10 val. Šv. Mišių sakralinės vokalinės muzikos koncertą mums dovanos ansamblis iš centrinės Afrikos šalies Ugandos sostinės Kampalos "Aba Taano“ (vadovas Ssenteza Derrick).
2015 m. gruodžio 9 d.
Lapkričio 27 d. Vievio meno mokykla Elektrėnų sav. literatūros ir meno muziejuje surengė pilietinio ir tautinio ugdymo projekto VI respublikinio mokinių piešinių konkurso "Senų daiktų istorijos“ 2015 m. baigiamąjį renginį ir parodos atidarymą.
2015 m. lapkričio 26 d.
Dauguma Elektrėnų miesto gyventojų mena 1975 m. rugsėjo 1 d., kai iškilminga 72 mokytojų ir apie 1000 mokinių eisena iš Elektrėnų vidurinės mokyklos patraukė į naujai pastatytą Elektrėnų 1-ąją vidurinę mokyklą, dabar vadinamą "Ąžuolyno“ vardu.
2015 m. lapkričio 26 d.
Lapkričio 15 d. Vievio kultūros centras kartu su partnere - Vievio bendruomenės santalka surengė XIII tradicinę Elektrėnų savivaldybės kapelų šventę "Stovi malūnas prie kelio“, kaip visuomet, sutraukusią daug žiūrovų.
2015 m. lapkričio 26 d.
Pasikalbėti apie Pastrėvio kaimą ir jame gyvenančius žmones su Viktorija Juknevičiene susitikome renovuotame kaimo mokyklos pastate. Mokykloje kalbėjomės ne tik todėl, kad Viktorija jau dešimti metai dirba priešmokyklinio ugdymo pedagoge.
2015 m. lapkričio 18 d.
Vievio gimnazija ruošiasi jubiliejui. Nuo rugsėjo vyksta renginiai: "Sužinok, išmok, pritaikyk“, "O žodi, žodi! Argi tu už tylą ne iškalbingesnis?“, Tiksliųjų mokslų savaitė, viktorinos, tinklinio turnyrai, skaitykloje ir koridoriuose - parodos, primenančios mūsų laimėjimus, mokiniai įvairiomis kalbomis kuria ir sprendžia kryžiažodžius, rašo rašinėlius.
2015 m. lapkričio 18 d.
Lapkričio 6 d. Vievio gimnazijoje vyko 1a, 1b ir 1c kl. krikštynos. Tai šventė, kurios metu pirmokai tampa tikrais Vievio gimnazijos bendruomenės nariais.
2015 m. lapkričio 18 d.
Kietaviškių bibliotekininkė kartu su mokytoja Dovile Jankauskiene ikimokyklinukų grupę pakvietė į popietę "Draugystės tiltai“, skirtą Šiaurės šalių savaitei.
2015 m. lapkričio 9 d.
Apie Vievio jaunimo sumanymus ir jų įgyvendinimą pasikalbėjome su Vievio kultūros centro (VKC) darbuotoju Mykolu Krasnicku ir savanore Marina Rasputna.
2015 m. lapkričio 2 d.
Spalio 19-ąją Vievio meno mokyklos (VMM) fortepijono mokytojos Violeta Sotnikovienė ir Asta Karpičienė surengė jaunųjų muzikantų koncertą "Rudens džiazas“.
2015 m. spalio 16 d.
Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga ir Elektrėnų sav. Vievio meno mokykla surengė respublikinį mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursą "Mano mokytojas“.
2015 m. spalio 13 d.
Paskutinę rugsėjo dieną į Semeliškių biblioteką rinkosi Semeliškių gimnazijos devintokai su auklėtoja Asta Dzikevičiene. Jiems teko garbė pradėti žaidimo "Protų mūšiai“ sezoną.
2015 m. spalio 12 d.
Spalio 5 d. mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas, administracijos direktorius Virgilijus Pruskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė pasveikino savivaldybės mokytojus profesinės šventės proga.