Kultūra / Švietimas

2022 m. liepos 25 d.

Liepos 16 d. Sostinių golfo klubas organizavo tradicinį, jau 4-ą, Golfo turnyrą Elektrėnų savivaldybės Mero Kęstučio Vaitukaičio taurei laimėti. Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Elektrėnų sav. administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė ir mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius.

2022 m. liepos 25 d.

"Elektrėnų žinių“ svečias - Elektrėnų savivaldybės garbės pilietis, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos profesorius, Pavilnio moterų choro "Dainų sodai“ meno vadovas, kompozitorius, Lietuvos dainų švenčių vyriausiasis dirigentas, daugelio tarptautinių konkursų laureatas - TADAS ŠUMSKAS.

2022 m. liepos 25 d.

Liepos 8-ąją išskirtinį pasirodymą surengė ir vartus į XXI Semeliškių festivalį atvėrė pasaulinio garso ansamblio ,,Suliko“ žvaigždės iš Sakartvelo.

2022 m. liepos 25 d.

Liepos 6-ąją Šuolių kaime, ant Koplyčios kalno, iškilmingai buvo pašventintas įspūdingas kryžius. Šios kilnios misijos iniciatoriai: Kęstutis Kaulėnas, Aleknavičių šeimos nariai. Kryžių pašventino Elektrėnų parapijos klebonas mons. Jonas Sabaliauskas.

2022 m. liepos 25 d.

Liepos 6-ąją - Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną - Šv. Mišiomis Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčioje pradėta iškilmė, skirta Valstybės dienai paminėti. Atgimimo aikštėje padėtos gėlės prie paminklo "Partizanams, žuvusiems už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę“, Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje iškilmingai pakelta Valstybės vėliava, sugiedotas himnas, iššautos salvės už laisvą ir nepriklausomą Lietuvą, už

...
2022 m. liepos 25 d.

Liepos 1 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro absolventams įteikti profesinio mokymo baigimo dokumentai. Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Lina Triponienė ir džiaugėsi matydama pilną mokyklos amfiteatrinę salę jaunų, linksmų, savimi pasitikinčių žmonių, kurie per šiuos mokslo metus įgijo žinių, patirties ir šiandien gali sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje, dirbti ne tik greta patyrusių profesionalų, bet ir patys pradėti savo verslą. Direktorė linkėjo visiems nepamirš

...
2022 m. liepos 12 d.
Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis tęsia tradiciją ir kartą per metus pietų pakviečia Elektrėnų savivaldybės dvasininkus. Birželio 15 d. į susitikimą su Savivaldybės vadovais ir Administracijos atstovais atvyko kleb. dek. mons. Jonas Sabaliauskas, kleb. Alfonsas Kelmelis, kleb. Gediminas Mieldažis, vik. Gintas Petkevičius. Šiame susitikime dalyvavo Jo Ekscelencija Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas ir Vyskupijos generalvikaras kun. Rolandas Bičkauskas.
2022 m. liepos 12 d.

Birželio 17 d. Kėdainių arenoje vyko XI Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos suvažiavimas, kuriame iš išrinktų 102 delegatų dalyvavo 96. Šiuo metu asociacija vienija 470 seniūnų iš 544 seniūnijų.

2022 m. liepos 12 d.

Birželio 29 dieną viso pasaulio Katalikų Bažnyčia švenčia apaštalų Petro ir Pauliaus iškilmes. Švęsti visų pirma reiškia minėti, prisiminti ką nors ypatingo. Prisimindami asmenį, švęsdami, tarkim, jo gimtadienį, grąžiname jo veidą, charakterį, jo įtaką mums ir mūsų gyvenimui.

2022 m. liepos 12 d.

Sekmadienį įvyko tradicinis 51-asis bėgimas "Aplink Elektrėnų marias“, kuriame didelis būrys aktyvių žmonių varžėsi bėgime.

2022 m. liepos 12 d.

Birželio 11-12 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje "Energetikas“, šurmuliavo tradicinės 26-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 800 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos. Žaidynėse dalyvavo 17 komandų iš šilumos ūkio, chemijos pramonės, energetikos, kitų įmonių. Į šį renginį atvyko ir delegacija iš Danijos profesinės sąjungos 3F - jos atstovai taip pat dalyvavo kai kuriose rungtyse. Tarp jų -

...
2022 m. liepos 12 d.
Birželio 14 d. Elektrėnų savivaldybėje buvo minima Gedulo ir vilties diena. Kaip ir kasmet, minėjimas pradėtas Sabališkių kapinėse prie paminklo tremtiniams.
2022 m. birželio 28 d.

Birželio 11-ąją Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyrius paminėjo Pasaulinę mezgimo viešumoje dieną, kurioje dalyvavo gausus būrys elektrėniečių. Renginys vyko Elektrėnų savivaldybės aikštėje, Rungos g. 5. Susirinkusios moterys mokėsi mezgimo subtilybių, tobulino savo mezginius, bendravo ir puikiai leido laiką.

2022 m. birželio 28 d.


Tadas Šumskas (g. 1954 m. vasario 16 d.) - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos profesorius, Pavilnio moterų choro "Dainų sodai“ meno vadovas, kompozitorius, Lietuvos dainų švenčių vyriausiasis dirigentas, daugelio tarptautinių konkursų laureatas - birželio 6 d. grįžo namo, į Vievį. Projektas, kurį finansavo Kultūros taryba ir Elektrėnų savivaldybė ir kurį įgyvendina Vievio kultūros centras, taip ir vadinasi - "Grįžtu namo

...
2022 m. birželio 28 d.

Just. Marcinkevičiaus eilėmis prasidėjo Poezijos pavasario šventė Elektrėnuose, tradiciškai vykusi paskutinį gegužės šeštadienį. Kaip ir pernai, poezijos paukštė nusileido Abromiškių dvaro svirne.