Kultūra / Švietimas

2015 m. sausio 6 d.

Nacionalinė karjeros savaitė "Kam to reikia?“, globojama LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės, sulaukė didelio susidomėjimo.

2015 m. sausio 6 d.

Šv. Kalėdos, artėjantys Naujieji metai - laikas, kuomet kiekvienam norisi būti geram, kai ypatingą dėmesį skiriame savo šeimai ir patiems mylimiausiems, brangiausiems žmonėms.

2015 m. sausio 6 d.

Gruodžio 1-12 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro statybos verslo paslaugų teikėjo ir apdailininko (statybininko) specialybių mokiniai stažavosi VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centre.

2015 m. sausio 3 d.

Prieš didžiąsias metų šventes vaikai su nekantrumu laukia dovanų. Ir kaipgi jie įsivaizduoja dovanas? Žaislai, saldainiai, kompiuteriai, telefonai - šitą sąrašą būtų galima tęsti be galo. Tas sąrašas verčia susimąstyti, ar mūsų vaikai supranta, kas yra tikrosios dovanos.

2015 m. sausio 2 d.

Gruodžio 18 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko kalėdinis karnavalas tema "Žiemos pasaka“, kuris prasidėjo mokytojų kolektyvo pasirodymu.

2014 m. gruodžio 30 d.

Kauno technologijos universitetas (KTU) ir toliau tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su Stanfordo universitetu (JAV). Vieno geriausių pasaulio universitetų mokslininkas dr. Artūras Vailionis gruodį skaitė paskaitas KTU studentams.

2014 m. gruodžio 23 d.

Prieš didžiąsias šventes susimąstome apie tai, ką turime brangiausio - šeimą ir artimuosius. Deja, Lietuvoje yra daug vaikų, kurių nepriglaudžia švelnios tėvų rankos.

2014 m. gruodžio 23 d.

Gruodžio 21 d. po 10 val. šv. Mišių sakralinės muzikos koncertą dovanos Minsko meno mokyklos mergaičių choras "Vetryk“ (vadovė Vera Dobrovolskaja).

2014 m. gruodžio 21 d.

Renginiui "Lietuvos energijos gamyba“ pristato“ dar nė nespėjus įsibėgėti, maestro Donatas Katkus žvilgtelėjo į laikrodį ir rimtu veidu pareiškė, kad susirinkusiems į renginio partnerės Elektrėnų bibliotekos salę nedaug su juo liko kankintis, tik dvi minutes. Tačiau šis pašmaikštavimas, mesteltas renginio pradžioje, ir liko tik pašmaikštavimu. Dvi minutės virto dviem valandomis, o ir po jų pilna salė vis bėrė klausimus ir nenorėjo svečio paleisti.

2014 m. gruodžio 21 d.

Adventas - laukimo, susikaupimo ir pasiruošimo Kristaus gimimo šventei metas.

2014 m. gruodžio 19 d.

Mokyklos muziejaus misija - ugdyti mokinių pilietinę ir tautinę savimonę, skatinti mokinių ir mokyklos bendruomenės domėjimąsi savo krašto praeitimi ir dabartimi, materialiu ir nematerialiu kultūros paveldu.

2014 m. gruodžio 18 d.

Tradicinių amatų atgaivinimas yra svarbus lietuvių kultūrai, todėl siekiama tęsti jau gilioje senovėje puikiai įvaldytas meno dirbinių tradicijas, atlikimo būdus naudojantis autentiškais raštais, spalvų deriniais.

2014 m. gruodžio 17 d.

Tradicinių amatų atgaivinimas yra svarbus lietuvių kultūrai, todėl siekiama tęsti jau gilioje senovėje puikiai įvaldytas meno dirbinių tradicijas, atlikimo būdus naudojantis autentiškais raštais, spalvų deriniais.

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio 9 d. 17 val. Vievio kultūros centras (VKC) kartu su vietos meno mokykla (VMM), padedant ekspozicijos autoriaus tėčiui VMM mokytojui Augeniui Kaspučiui, surengė Kipro Kaspučio analoginės (panašumo) fotografijos parodos "Abandoned“ ("Apleista“) pristatymą.

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio mėn. Vievio gimnazijos moksleiviai kartu su mokytojomis R. Peleckiene ir V. Grincevičiene vyko į pažintinę profesinio veiklinimo išvyką.