Kultūra / Švietimas

2014 m. kovo 7 d.
Ona Gražina Maleravičienė - moteris, kurią pažįsta kone visi Elektrėnų gyventojai.
2014 m. kovo 6 d.
Vasaris - mėnuo, kai mokyklose švenčiamas šimtadienis. Š. m. vasario 27 dieną VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro (EPMC) mokiniai, mokytojai ir svečiai buvo kviečiami į renginį, skirtą abiturientams.
2014 m. kovo 3 d.
Kartais mums mokytojai ir tėvai priekaištauja, kad visai neskaitome knygų, nesidomime, kas naujo knygynuose. Yra dalis tiesos jų žodžiuose, bet tik maža dalelė.
2014 m. vasario 28 d.
"Didžiajame lietuvių kalbos žodyne“ rašoma:
"riešinė, riešinės“ -
1. pirštinė su ilgu raštuotu riešu;
2. ant rankos riešo maunamas megztas rankogalis.
Dažniausiai šis žodis vartojamas antra reikšme.
2014 m. vasario 27 d.
Elektrėnų krašte gyvena daug talentingų žmonių, tačiau ne kiekvienas gyventojas, sutikęs Rimantą Urbanavičių, jį pažintų ir dažnas nė nenutuokia, kiek daug jis yra nuveikęs ir apkeliavęs.
2014 m. vasario 25 d.
Vasario 13 d. Vievio bibliotekoje pristatyta savivaldybės konkurso nominaciją "Metų kultūros šviesuolis“ pelniusio Romaldo Skorupsko darbų paroda.
2014 m. vasario 21 d.
"Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje prigijo tradicija Vasario 16-ąją paminėti smagiomis dainomis - šventės proga rengiamas klasių chorų koncertas.
2014 m. vasario 20 d.
Vievio lopšelio-darželio "Eglutė“ (vadovė Ringailė Jundienė) vaikučiai, jų tėveliai bei įstaigos darbuotojai atšventė Valentino dieną.
2014 m. vasario 18 d.
Vasario 7 d. 4 klasių gimnazistai su mokytojomis Violeta Debesiene, Dovile Marcinkevičiene, Renata Kisnieriene dalyvavo tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje "Studijos 2014“.
2014 m. vasario 17 d.
Vasario 6 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje trečią kartą vyko savivaldybės 1-4 klasių mokinių dailiojo rašto konkursas.
2014 m. vasario 15 d.
Abėcėle, abėcėle,
Tu šaunioji šeimynėle,
Jau visi pirmokai
Raideles išmoko.
2014 m. vasario 13 d.
"Kaip nuostabu ir nepaprasta, kad per pusę mokslo metų galima tiek nuveikti: išmokti, atrasti, tobulėti, kopti aukštyn... Tai labai trumpas laiko tarpas, o nuveikta tiek daug...“
2014 m. vasario 13 d.
Šių metų vasario 6-8 dienomis Vilniaus parodų ir kongresų centre "Litexpo“ vyko dvyliktoji tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda ,,Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“, skirta ne tik abiturientams, bet visiems, kurie planuoja keisti profesiją, siekti karjeros aukštumų ar tiesiog nori sužinoti savo profesines galimybes.
2014 m. vasario 13 d.
Penktadienis - paskutinė diena, kada dar galima dalyvauti jau ketvirtajame Nacionaliniame Vinco Kudirkos dailyraščio konkurse "Rašom!“. Perrašytus tekstus konkurso dalyviai turi išsiųsti paštu vertinimo komisijai iki vasario 14 d. Geriausi I etapo darbai bus paskelbti vasario 21 d. Jie varžysis finale dėl kruizo Ryga-Stokholmas-Ryga 1-4 asmenims. Jais bus apdovanoti trijų amžiaus grupių nugalėtojai, originaliausio darbo autorius ir dailiausiai rašantis medikas.
2014 m. vasario 11 d.
VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro (EPMC) virėjo, konditerio, padavėjo ir barmeno specialybių mokiniai bei profesijos mokytojai nepabūgo žvarbaus šalčio ir sausio 24 dieną išvyko į šimtalapio pyrago kepimo pamoką, kuri vyko Karališkojoje senojoje kibininėje.