Kultūra / Švietimas

2015 m. lapkričio 26 d.
Pasikalbėti apie Pastrėvio kaimą ir jame gyvenančius žmones su Viktorija Juknevičiene susitikome renovuotame kaimo mokyklos pastate. Mokykloje kalbėjomės ne tik todėl, kad Viktorija jau dešimti metai dirba priešmokyklinio ugdymo pedagoge.
2015 m. lapkričio 18 d.
Vievio gimnazija ruošiasi jubiliejui. Nuo rugsėjo vyksta renginiai: "Sužinok, išmok, pritaikyk“, "O žodi, žodi! Argi tu už tylą ne iškalbingesnis?“, Tiksliųjų mokslų savaitė, viktorinos, tinklinio turnyrai, skaitykloje ir koridoriuose - parodos, primenančios mūsų laimėjimus, mokiniai įvairiomis kalbomis kuria ir sprendžia kryžiažodžius, rašo rašinėlius.
2015 m. lapkričio 18 d.
Lapkričio 6 d. Vievio gimnazijoje vyko 1a, 1b ir 1c kl. krikštynos. Tai šventė, kurios metu pirmokai tampa tikrais Vievio gimnazijos bendruomenės nariais.
2015 m. lapkričio 18 d.
Kietaviškių bibliotekininkė kartu su mokytoja Dovile Jankauskiene ikimokyklinukų grupę pakvietė į popietę "Draugystės tiltai“, skirtą Šiaurės šalių savaitei.
2015 m. lapkričio 9 d.
Apie Vievio jaunimo sumanymus ir jų įgyvendinimą pasikalbėjome su Vievio kultūros centro (VKC) darbuotoju Mykolu Krasnicku ir savanore Marina Rasputna.
2015 m. lapkričio 2 d.
Spalio 19-ąją Vievio meno mokyklos (VMM) fortepijono mokytojos Violeta Sotnikovienė ir Asta Karpičienė surengė jaunųjų muzikantų koncertą "Rudens džiazas“.
2015 m. spalio 16 d.
Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga ir Elektrėnų sav. Vievio meno mokykla surengė respublikinį mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursą "Mano mokytojas“.
2015 m. spalio 13 d.
Paskutinę rugsėjo dieną į Semeliškių biblioteką rinkosi Semeliškių gimnazijos devintokai su auklėtoja Asta Dzikevičiene. Jiems teko garbė pradėti žaidimo "Protų mūšiai“ sezoną.
2015 m. spalio 12 d.
Spalio 5 d. mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas, administracijos direktorius Virgilijus Pruskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė pasveikino savivaldybės mokytojus profesinės šventės proga.
2015 m. spalio 8 d.
Žmogaus gyvenimas panašus į kelionę per kalnus. Kiekvienas gimsta papėdėje, o numiršta ant savo kalno aukštumos, į kurią sugebėjo įkopti. Pasiekto kalno aukštis priklauso nuo užsibrėžto tikslo, pastangų, įrankių ir laiko. (Japonų išmintis)
2015 m. spalio 5 d.
Vievio kultūros centras (VKC) po savo stogu sunkiai talpina įvairiapusės veiklos išsiilgusius skirtingo amžiaus žmones - nuo Trečiojo amžiaus universitetą (TAU) lankančių garbaus amžiaus studentų iki lėlių teatro aktorių pradinukų.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Senas posakis, kad apie žmogų daugiausiai pasako jo darbai, o ne draugų liaupsės ar priešų apkalbos, puikiai tinka rašant apie šaknis Semeliškėse giliai įleidusią ir didžiąją dalį savo gyvenimo su šio miestelio mokykla susiejusią istorijos mokytoją, gimnazijos direktorę Ireną Adomėnienę.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Tokia šmaikščia parafraze iš teismų kasdienybės pavadinta 39-oji Lietuvos karikatūrų paroda teisingumo tema rugsėjo 11-ąją buvo pristatyta ir Elektrėnuose.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Mūsų straipsnių ciklo "Krašto istorija amžininkų lūpomis“ herojai - semeliškiečiai, tačiau pasakojimas apie juos prasideda kitur... Ji gimusi Kuršėnuose, jis - netoliese - Pakražantyje, vėliau tiek vienam, tiek kitam teko pagyventi Šiauliuose, galiausiai - Vilniuje, o bendram gyvenimui juos sujungė Italija.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Jau tapo tradicija, kad elektrėniškiai ir miesto svečiai vasarą išlydi skambant džiazo ritmams.