Kultūra / Švietimas

2014 m. spalio 3 d.
Bočiai lankėsi Ukmergėje.
2014 m. spalio 3 d.

Rugsėjo 23-ioji - Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena.

2014 m. spalio 3 d.

Šį nuostabų rudenį Vievio gimnazijos 5 kl. mokiniai su mokytojomis ir socialine pedagoge Aiste Apyvaliene dalyvavo projekte "Aš - visuomenės dalis“.

2014 m. spalio 3 d.

"Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą“ (M. Daukša).

2014 m. rugsėjo 30 d.

Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedre Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį.

2014 m. rugsėjo 29 d.

Visą rugsėjo mėnesį Vievio vaikų lopšelyje-darželyje "Eglutė“ vykdomas projektas "Aš saugus, kai žinau“.

2014 m. rugsėjo 27 d.

Rugsėjo 18 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro konditerio specialybės mokiniai lankėsi UAB "Saldi svajonė“ konditerijos ceche, kuriame įmonės vadovė Regina Berūkštienė vedė netradicinę pamoką: papasakojo apie nelengvą konditerio darbą, supažindino su įrengimais, suorganizavo ekskursiją po cechą.

2014 m. rugsėjo 25 d.

Vievyje, kaip ir visoje Lietuvoje bei Europoje, šių metų rugsėjo mėnesio 18-19 dienomis vyko Europos paveldo dienų (EPD) renginiai.

2014 m. rugsėjo 19 d.

Kur ieškoti idėjų verslui? Nuo ko pradėti savo verslą? Kaip apskaičiuoti išlaidas, prekių ar paslaugų kainą? Šiuos klausimus sau užduoda jauni žmonės, kurie nori pradėti savo verslą. Jie taip pat ieško, kas jiems gali padėti ir patarti.

2014 m. rugsėjo 19 d.
Prieš prasidedant vasaros sezonui savaitraštyje rašėme apie šįmet savo veiklos metines švenčiančią Vievio meno mokyklą (VMM), vadovaujamą direktorės Albinos Dmukauskienės.
2014 m. rugsėjo 19 d.

Rugpjūčio 29 d. baigtas įgyvendinti Pastrėvio bendruomenės projektas "Amatų centras“.
Projektas įgyvendintas pagal Vietos plėtros 2009-2014 m. strategijos I prioriteto "Bendruomeniškumo ugdymas kuriant, rekonstruojant buveines ir išsaugant kultūros paveldą“ 1.2. priemonę "Istorinę, kultūrinę reikšmę turinčių objektų išsaugojimas ir amatų plėtra“.

2014 m. rugsėjo 19 d.

EPMC moksleiviai, bendradarbiaudami su būsimais darbdaviais, semiasi naudingų žinių.

2014 m. rugsėjo 12 d.

Rugsėjo 10 d. 16 val. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Kipro Kaspučio fotografijų parodos "Abandoned“ ("Apleista“) pristatymas.

2014 m. rugsėjo 8 d.

Nepastebimai greitai prabėgus vasarai pasitikome Rugsėjo 1-ąją - Mokslo ir žinių dieną ir, žinoma, mokslo metų pradžią. Deja, kasmet mokinių skaičius mažėja. Šiais metais Elektrėnų savivaldybėje mokyklas lankys 2782 mokiniai, t. y. beveik penkiasdešimčia mažiau nei pernai. Tačiau ateitis nusimato optimistiškesnė - šiais metais sudarytos net penkios pirmosios klasės. Mokyklą šiemet pradėjo lankyti 241 pirmokas, tai yra 23 mokiniais daugiau nei 2013 metais.

2014 m. rugsėjo 8 d.

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį - dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią.