Kultūra / Švietimas

2014 m. lapkričio 24 d.

2014 m. lapkričio 12 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko apskritojo stalo diskusija "Mokytojo rengimo kokybė socialinės partnerystės kontekste“.

2014 m. lapkričio 24 d.

Mėnuo pralėkė nepastebimai, ir vėl atėjo metas rašyti apie jauną ir talentingą žmogutį. Šį kartą pakalbinau devyniolikmetę Brigitą Jakonytę iš Pylimų kaimo (Vievio sen.).

2014 m. lapkričio 24 d.

Karjera - dažniausiai girdime ir suprantame šį žodį, kai siekiame aukštesnių pareigų, geresnio posto. Bet pirmiausiai karjera turėtų prasidėti nuo savęs pažinimo.

2014 m. lapkričio 24 d.

Tarptautinio istorinio teisingumo komisija jau dvyliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios - Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje.

2014 m. lapkričio 24 d.

Nors ir šaltoką lapkričio 18 d. popietę, tačiau labai šiltai mūsų gimtajame mieste buvo sutikta Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, rašytoja, dramaturgė, vertėja Ramutė Skučaitė bei aktorius Gintaras Mikalauskas. Šį susitikimą suorganizavo Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Lietuvos rašytojų sąjunga.

2014 m. lapkričio 24 d.

Užuojauta ir tolerancija yra ne silpnumo, o didelės stiprybės ženklas. (Dalai Lama)

2014 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 18 d. Vievio gimnazijoje apsilankė "Mobilioji bioklasė“ - pirmoji šalyje mobili laboratorija.

2014 m. lapkričio 18 d.

Spalio mėn. visą Semeliškių vaikų darželio bendruomenę sujungė pažintinė veikla "Lino kelias“.

2014 m. lapkričio 18 d.

EPMC pedagogai stengiasi kuo labiau sudominti jaunimą. Anksčiau užtekdavo vadovėlio, mokytojo paaiškinimo, uždavinio sprendimo lentoje, o dabar siekiant kelti mokinių motyvaciją tradicinių priemonių neužtenka.

2014 m. lapkričio 17 d.

Lapkričio 6 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko projekto "Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės.

2014 m. lapkričio 17 d.

Baigdami straipsnių ciklą apie artėjančio Vievio meno mokyklos (Vievio MM, vad. Albina Dmukauskienė) jubiliejinio 55-mečio paminėjimą pristatome šios ugdymo įstaigos dailės skyrių. Šiandien, lapkričio 14 d., Vievio gimnazijos salėje surengtas meno mokyklos sukakties minėjimas.

2014 m. lapkričio 16 d.

Mano mokyklėlė man pati gražiausia,
Mano mokyklėlė man pati šauniausia!
Jau 15 metų, kaip čia visi skuba,
Gera ir linksma šioje mokyklužėj!
(Miglė Gudelytė, 5 kl.)
Ilgą laiką žmogui atrodo, kad viskas, kas svarbiausia, dar įvyks, kad visa, kas gražiausia ir reikšmingiausia, dar toli. O iš tiesų kiekviena diena yra istorija, kiekvienas įvykis - svarbus ir nepakartojamas.

2014 m. lapkričio 14 d.

Lapkričio 12 d. Elektrėnų sav. biblioteka suorganizavo pirmąjį tokio pobūdžio renginį - fotografijos paskaitą-praktinius mokymus "Susipažinkime su fotografija iš arčiau“.

2014 m. lapkričio 14 d.

Vievio l.-d. "Eglutė“ pedagogai lapkričio 10 d. lankėsi Vilniuje, Montessori metodo centre.

2014 m. lapkričio 11 d.

Spalio 20-24 dienomis Elektrėnų "Versmės“ gimnazijoje nuvilnijo Sveikatingumo pertraukų savaitė. Savaitę pradėjome Juoko, šypsenos diena.