Kultūra / Švietimas

2015 m. vasario 25 d.
Vasario 5-7 dienomis Vilniaus parodų ir kongresų centre "Litexpo“ vyko tryliktoji tradicinė žinių ir karjeros planavimo paroda ,,Mokymasis. Studijos. Karjera 2015“.
2015 m. vasario 23 d.
"Saugesnis internetas“ - tai Europos Komisijos (EK) Informacinės visuomenės direktorato programa, nuo 1999 metų vykdoma visose ES šalyse.
2015 m. vasario 19 d.
Kasmet Lietuvoje ir užsienyje organizuojamas Nacionalinis diktantas sulaukia vis didesnio populiarumo.
2015 m. vasario 19 d.
Adolfo Večerskio režisuota komedija "Meilė pagal grafiką“ žiūrovų pageidavimu atvyksta į Elektrėnus.
2015 m. vasario 13 d.
VšĮ Pilietinės minties institutas ir savaitraštis "Atgimimas“ jau aštuntą kartą rengia didžiulio populiarumo sulaukusį Nacionalinio diktanto konkursą.
2015 m. vasario 13 d.
Vasario 5-6 d. 2-4 klasių gimnazistai su mokytojais R. Kisnieriene, P. Tenikiu, R. Lapinskiene, Z. Gliebiene, V. Strasevičiene lankėsi tarptautinėje žinių ir karjeros planavimo parodoje "Studijos 2015“.
2015 m. vasario 10 d.

"Knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina jį tauriausiems siekiams, aštrina protą ir švelnina širdį“, - teigė XIX a. rašytojas Viljamas Tekerėjus.

2015 m. vasario 9 d.

"Dažnas intuityviai jaučiame, kad reikia būti atviram, spręsti pačiam dėl savo ateities, keistis, kai to iš mūsų reikalauja pasaulis, mokytis nuolat ir visą gyvenimą bei tinkamai valdyti savo karjerą, kad pasiektume profesinės sėkmės viršūnę.Kita vertus, turime naivų tikėjimą, kad gyvenime nuveiksime kažką ypatingo ir galėsime kuo nors būti geresni už kitus... O aš jau dabar žinau ir tikiu - gyvenu dėl to, kad keisčiau pasaulį ir palikčiau kažką po savęs. Ir tai nebūtinai kažkoks milžiniškas dar

...
2015 m. vasario 5 d.

Man nereikia klaust tavęs,

Aš jau atskiriu spalvas.

Danguje gelsva saulutė,
Girioj mėlyna žibutė,
Čia balti, balti dantukai,
Ten raudoni obuoliukai.
A. Matutis

2015 m. vasario 2 d.

Sausio 22 d. Vievio gimnazijos 3 kl. moksleiviai kartu su mokytojomis Irena Baliūniene ir Renata Kisnieriene dalyvavo netradicinėje pamokoje "2014 metų knygos rinkimai“.

2015 m. vasario 2 d.

Sausio 21-22 d. mokykloje vyko III kurso būsimųjų padavėjų ir barmenų, konditerių ir virėjų profesinio meistriškumo konkursas "Geriausias padavėjas ir barmenas, geriausias virėjas ir konditeris“.

2015 m. sausio 30 d.

Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salėje surengtas psichologės, fotografės, keliautojos Giedrės Rein fotografijų parodos "Šiuolaikinės veiklios deivės“ pristatymas.

2015 m. sausio 30 d.

Neseniai Elektrėnų "Versmės“ gimnazijoje lankėsi Juozas Valčiukas, Mykolo Romerio universitete dėstantis teisės teoriją ir lyginamosios teisės įvadą. Vyriškis po mokyklos baigimo studijavo teisę, o šiuo metu rašo disertaciją doktorantūros laipsniui apsiginti.

2015 m. sausio 26 d.

Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos moksleiviai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos ekspertės Dainos Valančienės, šiais mokslo metais tęsia Nordplus Junior projektą "Sekant praeities pėdomis - vokiečių okupaciją Antrojo pasaulinio karo metu išgyvenusių lietuvių ir danų šeimų istorijos“.