Kultūra / Švietimas

2015 m. kovo 16 d.

Vasario 20-21 d. Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejuje jau 4 kartą vyko respublikinė lituanistų konferencija "Justinas Marcinkevičius: "Ne dėl savęs turbūt esu“.

2015 m. kovo 16 d.

Kovo 11 d. vidurdienį Vievio kultūros centras (VKC, vad. Audronė Stepankevičiūtė) kartu su AB "Lietuvos geležinkeliai“ (vad. Stasys Dailydka) ir UAB VIP Viešosios informacijos partneriai“ vietos geležinkelio stotyje suorganizavo pilietinę akciją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

2015 m. kovo 16 d.

Kaziuko mugė Lietuvoje jau yra tapusi gyva legenda. Tai šventė ir tradicinis prekymetis, vykstantis kiekvienais metais Vilniuje kovo pradžioje ir pritraukiantis šalies tautodailininkus, amatininkus su sukurtais unikaliais rankų darbo gaminiais.

2015 m. kovo 16 d.

Vasario 26 d. Elektrėnų pradinės mokyklos salėje vyko pirmokų projekto "100 dienų mokykloje“ baigiamasis koncertas.

2015 m. kovo 13 d.

Kovo 9 d. meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas su Lietuvos dailininkų sąjungos atstovais aptarė Elektrėnų miesto erdvių vizualizavimo galimybes.

2015 m. kovo 13 d.

Kovo 9 dieną Vievio bibliotekoje įvyko susitikimas su meno kūrėjais: poetu, vertėju Antanu A. Jonynu ir fotomenininku M. Norkumi.

2015 m. kovo 12 d.

Šių metų vasario 26 dieną vyko Elektrėnų savivaldybės konkursas "Raštingiausias dvyliktokas“, kuriame dalyvavo Elektrėnų "Versmės“, Vievio, Semeliškių gimnazijų bei VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro abiturientai.

2015 m. kovo 11 d.

"Jeigu tikrai nori patekti į Olimpo kalną, neabejok, kad kiekvienas žingsnis veda tave jo pusėn - ir to bus gana.“

2015 m. kovo 9 d.

Paskutinę vasario savaitę respublikoje vyko nacionalinis konkursas "Švari kalba - švari galva“.

2015 m. kovo 9 d.

Pagal Williamo Strausso ir Neilo Howe‘o teoriją, kas 20 metų užauga nauja unikali žmonijos karta.

2015 m. kovo 6 d.

Šiltą pavasarėjantį vakarą Vievio biblioteką užplūdo lankytojai: šį kartą joje apsilankė Gintaro Rinkevičiaus kūrybinei veiklai neabejingi vieviečiai.

2015 m. kovo 4 d.

Vievio kultūros centre antrus metus veikiantis Trečiojo amžiaus universitetas (Vievio TAU) sėkmingai tęsia savo veiklą ir drąsiai gali pasigirti, jog ši veikla sietina ne tik su laisvo laiko praleidimu, bet ir su naudinga edukacija.

2015 m. kovo 4 d.

Pakalbinome Vievio kultūros centro (VKC) direktorę Audronę Stepankevičiūtę bei mišraus choro "Ievaras“ meno vadovę Drąsą Ramanauskienę.

2015 m. vasario 27 d.

Komisija iš 6 000 darbų išrinko 33 gražiausių ir originaliausių dailyraščių autorius, kurie kovo 6 d. varžysis penktojo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso "Rašom!“ finale. Lietuvos mokslų akademijoje vyksiančiame renginyje ne tik susirungs gražiausio rašto atstovai, bet ir bus surengtos dvi parodos: išskirtinių, prabangių plunksnakočių "Parker“ bei tautinės tematikos kaklaraiščių. Jas aplankyti galės visi norintys.

2015 m. vasario 26 d.
Vasario 21 d. Lietuvoje buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Rašytojos Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą "Pokalbis“ skaitė LRT televizijos žinių vedėjas Marijus Žiedas. Diktantą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.