Kultūra / Švietimas

2014 m. balandžio 17 d.
Ankstyvą balandžio 9-osios rytą būrelis Vievio meno mokyklos akordeonistų jau traukė Latvijos pasienio link. Nei pliaupiantis lietus, nei miego trūkumas jauniesiems akordeono entuziastams nebuvo jokia kliūtis. Žinoma, nes visos mintys sukosi tik apie laukiantį tarptautinį akordeonistų konkursą Latvijoje - "Naujenė 2014“.
2014 m. balandžio 14 d.
Elektrėnų "Versmės“ gimnazija jau keleri metai bendradarbiauja su M. Romerio universitetu, kuriame gimnazistai ne kartą lankėsi ir susipažino su studijų programomis, studentų gyvenimu.
2014 m. balandžio 10 d.
Profesinis orientavimas, profesinis informavimas, ugdymas karjerai - dažnai girdimi žodžiai šiuolaikinėje mokykloje.
2014 m. balandžio 10 d.
Patikėkite - "Versmės“ gimnazijoje būna ypatingų dienų, tokių kaip kovo 27-oji, kai mokykla minėjo Tarptautinę teatro dieną.
2014 m. balandžio 10 d.
Kovo 23 ir 30 d. VšĮ Vievio kultūros centras pradinės mokyklos aktų salėje surengė tradicinį festivalį "Vieversija-2014“.
2014 m. balandžio 10 d.
Vievio meno mokykla (Vievio MM, direktorė Albina Dmukauskienė) šįmet švęs 55-ąsias įkūrimo metines. Ta proga skaitytojus išsamiau supažindiname su mokyklos skyriais, jų vadovais, mokytojais bei muzikine veikla. Taigi iš pradžių pristatome fortepijono skyrių.
2014 m. kovo 24 d.
Kovo 10 d. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje buvo minima Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.
2014 m. kovo 21 d.
Kad neprailgtų atbundančios gamtos laukimas, Vievio lopšelio-darželio "Eglutė“ vaikai ir auklėtojos pradėjo sukti "Švenčių ratą“, kurio tikslas - paminėti svarbiausias šventes.
2014 m. kovo 20 d.
Ir einu tais tiltais į tave,
Lietuva - trys tyro aukso saulės!
Ir skaitau: Tėvyne, be tavęs
Tuščias ir beprasmis šis pasaulis.
(B. Brazdžionis)
2014 m. kovo 17 d.
Kovo 10 d. gimnazijoje vyko koncertas Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Moksleiviai, mokytojai, tėvai susirinko į aktų salę, kad prisimintų mūsų Tėvynės praeitį.
2014 m. kovo 14 d.
Liepos 6 d. Vilniuje vyks Pasaulio lietuvių dainų šventė, kuri bus jubiliejinė: šiais metais švęsime 90-ies metų sukaktį. Pirmoji dainų šventė vyko 1924 m. Kaune.
2014 m. kovo 13 d.
Tėvas ir sūnus Saulius ir Jokūbas Bareikiai - aktoriai, muzikantai, dainininkai - atvyksta į Elektrėnus. Kviečiame į Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksiantį neeilinį susitikimą su dainuojančiu dviejų kartų atstovų duetu.
2014 m. kovo 13 d.
Kartais girdime, kad mes, jauni žmonės, esą niekam tikę, mums niekas neįdomu, mums nieko be kompiuterio nereikia, atseit mums neįdomu, kas vyksta gyvenime, domimės tik virtualiu pasauliu. Nutarėme pasiaiškinti, ar pilietiškas "Versmės“ jaunimas, ar tikrą tiesą kalba anie piliečiai?
2014 m. kovo 12 d.
Kovo 4 d. Vievio gimnazijoje vyko Kaziuko mugė. Renginio svečius pasitiko būrelio ,,Kurkime kartu“ nariai. Jie pasveikino visus sulaukus pavasario, atskleidė technologijų ir dailės paslaptis.
2014 m. kovo 10 d.
Gyvename vis labiau svetimėjančiame pasaulyje. Sunku patikėti, bet daugeliui rasti atsakymus į rūpimus klausimus gali padėti biblioteka.