Kultūra / Švietimas

2014 m. gruodžio 5 d.

Jau rudenį žvarbūs vėjai nupūtė, žiema pasibeldė į duris, rodos, namuose taip jauku, kad niekur išeit nesinori.

2014 m. gruodžio 3 d.

LR sveikatos ministerija bei Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras rugsėjo ir spalio mėnesiais inicijavo šalies mokyklose akciją "Sveikatingumo pertraukų savaitė“.

2014 m. gruodžio 3 d.

Lapkričio 23 d. Elektrėnų kultūros centras (EKC, vad. Remigijus Suslavičius, renginio iniciatorė direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Vida Ališauskienė) vaikučiam,s jų tėveliams bei seneliams suorganizavo tradicinę XII šventę "Linksmybių karuselė“. Į renginį susirinko daug mažylių ir suaugusiųjų.

2014 m. gruodžio 3 d.

Lapkričio 19 d. Elektrėnų meno mokykloje viešėjo vienas žymiausių ir labiausiai atliekamų pasaulyje Lietuvos kompozitorių, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Anatolijus Šenderovas.

2014 m. gruodžio 3 d.

Ebru meno - tapymo ant vandens - neformalaus ugdymo projektas, įgyvendinamas Elektrėnų pradinėje mokykloje kartu su VšĮ "Meda Project“, sukurtas humaniško metodo pagrindu ir papildo neformaliojo ugdymo modelį.

2014 m. gruodžio 2 d.

Pastaraisiais metais mažėjantys iškastinių gamtinių išteklių resursai paskatino pasaulio valstybes domėtis energiškai efektyvių (pasyvių) pastatų statyba.

2014 m. gruodžio 2 d.

2014-ieji paskelbti Teatro metais, ta proga į Kietaviškių kultūros klubą buvo pakviesti Elektrėnų kultūros centro ir Gilučių kultūros klubo dramos būrelių kolektyvai.

2014 m. gruodžio 2 d.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra knyga, todėl bendrojo ugdymo mokykloms, neformaliojo švietimo įstaigoms buvo pasiūlyta kartu paminėti šią datą bei kurti Tolerancijos knygą.

2014 m. lapkričio 30 d.

Lapkričio 25 d. Vievio kultūros centras (toliau - VKC) pakvietė į spektaklio "Nauji karaliaus drabužiai“ pagal H. K. Anderseno pasaką premjerą.

2014 m. lapkričio 30 d.

Daug Lietuvoje gražių nedidelių miestelių, turtingų savo kultūriniu paveldu, tačiau ne kiekviename užgimusios tradicijos išsilaiko daugiau nei dešimtmetį.

2014 m. lapkričio 30 d.

Lapkričio 24 d. Elektrėnų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje svečiavosi būrelio "Jaunasis gelbėtojas“ (Elektrėnų "Ąžuolyno“ ir Kietaviškių pagrindinės mokyklos) mokiniai bei vadovės.

2014 m. lapkričio 28 d.

Projektas "Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“ Lietuvoje rengiama daugelį metų.
Vėlyvo rudens vakarais jauną ir seną šildo miela širdžiai knyga ir garuojantis arbatos puodelis su imbieriniu sausainiu, o būtent ši savaitė primena, kad galime pasidžiaugti ir Šiaurės šalių literatūros lobiais.

2014 m. lapkričio 27 d.

Lapkričio 15 d. Lazdėnų bendruomenė "Liepa“ (Elektrėnų sav. Vievio sen., vad. Alicija Butkevičienė) suorganizavo padėkos vakaronę.

2014 m. lapkričio 27 d.

Lapkričio 13 d. Elektrėnų ir Vievio neįgaliųjų draugijų (END, VND, vad. Ona Medzikauskienė ir Marijona Pacevičienė) meno kolektyvai (vad. Nijolė Skuodienė ir Drąsa Ramanauskienė) dalyvavo Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus salėje vykusioje tradicinėje Lietuvos neįgaliųjų draugijos mėgėjų meno kolektyvų šventėje "Vilties paukštė 2014“.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 12 d. Kietaviškių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse buvo suorganizuota atvirų durų diena. Jos metu tėveliams buvo sudaryta galimybė dalyvauti vaikų ugdymo procese.