Kultūra / Švietimas

2014 m. gruodžio 17 d.

Tradicinių amatų atgaivinimas yra svarbus lietuvių kultūrai, todėl siekiama tęsti jau gilioje senovėje puikiai įvaldytas meno dirbinių tradicijas, atlikimo būdus naudojantis autentiškais raštais, spalvų deriniais.

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio 9 d. 17 val. Vievio kultūros centras (VKC) kartu su vietos meno mokykla (VMM), padedant ekspozicijos autoriaus tėčiui VMM mokytojui Augeniui Kaspučiui, surengė Kipro Kaspučio analoginės (panašumo) fotografijos parodos "Abandoned“ ("Apleista“) pristatymą.

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio mėn. Vievio gimnazijos moksleiviai kartu su mokytojomis R. Peleckiene ir V. Grincevičiene vyko į pažintinę profesinio veiklinimo išvyką.

2014 m. gruodžio 16 d.

(projektinė veikla VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre)
VšĮ Elektrėnų profesinis mokymo centras siekdamas ugdyti mokinių asmeninius sugebėjimus ir profesines kompetencijas jų pasirinktose profesijose, bei skatindamas mokytojus tobulėti savo profesinėse srityse, dalyvauja tarptautiniuose mobilumo projektuose siųsdamas profesijos moksleivius ir mokytojus į stažuotes įvairiuose ES šalyse. Šią galimybę suteikia Erasmus+ programa, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas rem

...
2014 m. gruodžio 15 d.

Išmokti pasigaminti savo rankų darbo žvakę - puikus užsiėmimas advento rimtyje, belaukiant Kalėdų stebuklo. Tad neatsitiktinai gruodžio 5 d. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje 1-4 klasių mokiniams buvo suorganizuota netradicinio ugdymo diena - edukacinė programa "Žvakių gamyba“.

2014 m. gruodžio 14 d.

Lapkričio 25 d. Semeliškių mokykloje vyko integruota dalyko ir užsienio kalbos mokymo pamoka "Šaltinio vanduo skaidrus kaip ašara?“

2014 m. gruodžio 12 d.

Kasmet rudenį paskelbiama, kokios lietuvių autorių knygos nominuotos Metų knygos rinkimuose.

2014 m. gruodžio 12 d.

Statistikos duomenys teigia, kad didesnė dalis Lietuvos abiturientų renkasi humanitarinių mokslų studijas.

2014 m. gruodžio 11 d.

Nuo 1981 m. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje veikia kraštotyros muziejus ir jaunųjų kraštotyrininkų būrelis, vykdomos ekspedicijos.

2014 m. gruodžio 9 d.

Vairuosi pats ar važiuosi su minia? Sėsk prie savo verslo vairo!!!

("Versli Lietuva“)

2014 m. gruodžio 9 d.

Lapkričio 28 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta nauja muzikos pedagogės, kompozitorės, dainų ir knygelių vaikams autorės Neringos Lapinskienės knygelė "Fėjų pasakos“.

2014 m. gruodžio 8 d.

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras nuo 2013 m. gruodžio 4 d. bendradarbiauja su VšĮ "Socialiniai paramos projektai“ ir kartu įgyvendina projektą "Kompleksinis informavimas ir švietimas kaip socialinių problemų ir diskriminavimo darbo rinkoje mažinimo priemonė“, Nr. VP-1.3-SADM-01-K-02-009.

2014 m. gruodžio 8 d.

Lapkričio 29-30 d. Minske (Baltarusija) vyko pasaulio reitingo sportinių šokių varžybos "Style cup 2014“, kuriose dalyvavo šokėjai ir vertintojai iš 13 valstybių.

2014 m. gruodžio 8 d.

Lapkričio-gruodžio mėn. Vievio gimnazijos moksleiviai turėjo galimybę pabuvoti Austrijoje.

2014 m. gruodžio 5 d.

Jau rudenį žvarbūs vėjai nupūtė, žiema pasibeldė į duris, rodos, namuose taip jauku, kad niekur išeit nesinori.