Kultūra / Švietimas

2014 m. lapkričio 2 d.

Mokiniai didžiąją dienos dalį praleidžia mokykloje, įgyja žinių, mokosi bendrauti, formuoja pasaulėžiūrą ir vertybes. Labai svarbu, kad į mokyklą vaikai eitų noriai, joje prasmingai leistų laiką. Už tai yra atsakingi ne tik mokytojai, bet ir tėvai.

2014 m. lapkričio 2 d.

Spalio 29 d. Elektrėnuose buvo surengtas renginys-diskusija "Skaidrumo dirbtuvės“.

2014 m. spalio 31 d.

Nuo rugsėjo 1-osios į "Versmės“ gimnazijos bendruomenę įsijungė 130 pirmokų.

2014 m. spalio 31 d.

Spalio 23 d. Vievio meno mokyklos (VMM) fortepijono mokytojos Violeta Sotnikovienė ir Asta Karpičienė surengė XIII šios ugdymo įstaigos jaunųjų muzikantų koncertą "Rudens džiazas“.

2014 m. spalio 28 d.

Spalio 16 d. PLC "Mega“ suorganizavo viešą akciją "Didžiausia dovana - gyvybė“, skirtą Pasaulinei organų donorystės dienai paminėti. Pagrindinis tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į organų donorystę ir transplantaciją.

2014 m. spalio 28 d.

"Grybai, eikime į mūšį!“ - spalio 17 d. Vievio lopšelyje-darželyje "Eglutė“ skambėjo žodžiai, kvietę vaikus, pedagogus, įstaigos darbuotojus į pedagogų parengtą spektaklį vaikams pagal eiliuotą Just. Marcinkevičiaus kūrinį "Grybų karas“.

2014 m. spalio 27 d.

Spalio 18 d. Elektrėnų kultūros centro salėje buvo surengta jau 26-oji liaudiškos muzikos kapelų šventė - varžytuvės.

2014 m. spalio 23 d.

Spalio 13-17 dienomis Kietaviškių pagrindinėje mokykloje vyko "Sveikatingumo pertraukų savaitė“.

2014 m. spalio 20 d.

Mokykla, kurioje mums gerai žinomais metodais mokiniai įgyja žinių, gyvuoja ne vieną dešimtmetį. Tai suolai eilėmis, mokytojas, knyga, lenta. Taip mokėsi dabartiniai seneliai, tėvai, taip žinių siekia ir mokiniai. Aišku, XXI amžiuje mokykla nebeįsivaizduojama be kompiuterio, išmaniosios lentos, vaizdo projektoriaus. Tai jau įprasta. Kai prieš keletą metų Elektrėnų "Versmės“ gimnazijoje buvo atidaryta gamtos laboratorija, muzikos studija, treniruoklių salė, gimnazijos bendr

...
2014 m. spalio 20 d.

Spalio 9 d. Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre (toliau - EPMC).

2014 m. spalio 20 d.

Spalio 10 d. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje lankėsi Palangos insektariumo - vienintelio Lietuvoje specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo - atstovai, kurie pristatė edukacinę programą "Nariuotakojai mokykloje“.

2014 m. spalio 20 d.

"Versmės“ gimnazijos mokytojai spalio 4 dieną išsiruošė į kelionę po lietuviškąjį Lenkijos pakraštį, norėdami aplankyti lietuvybę puoselėjančias vietoves bei artimiau susipažinti su lenkų kultūra.
Tai buvo lyg simbolinė dovana sau artėjančios Mokytojo dienos proga. Kalbinome kelionės dalyvius ir klausėme, ar patiko išvyka, kas sužavėjo.

2014 m. spalio 18 d.

Artėjant Vievio meno mokyklos (Vievio MM) 55-mečio minėjimui pristatome šios meninio ugdymo įstaigos pučiamųjų instrumentų bei teorijos skyrius.

2014 m. spalio 17 d.

Kiekvienais metais Elektrėnų profesinio mokymo centro (EPMC) pirmakursiams tenka garbė būti vienos mokyklos šventės pagrindiniais veikėjais: tik jiems šią dieną yra sakomi palinkėjimai, dalijami patarimai, perspėjimai.

2014 m. spalio 14 d.

Bendradarbiavimas tarp Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos ir Kopenhagos priemiestyje įsikūrusios "Gladsaxe“ gimnazijos prasidėjo dar prieš trejus metus, kai "Versmės“ gimnazijos mokytojų Dainos Valančienės ir Vidos Minkevičienės parašytas mokinių mainų projektas "Living by the Baltic sea“ ("Gyvenimas prie Baltijos jūros“) gavo finansavimą.