Kultūra / Švietimas

2014 m. lapkričio 18 d.

EPMC pedagogai stengiasi kuo labiau sudominti jaunimą. Anksčiau užtekdavo vadovėlio, mokytojo paaiškinimo, uždavinio sprendimo lentoje, o dabar siekiant kelti mokinių motyvaciją tradicinių priemonių neužtenka.

2014 m. lapkričio 17 d.

Lapkričio 6 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko projekto "Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės.

2014 m. lapkričio 17 d.

Baigdami straipsnių ciklą apie artėjančio Vievio meno mokyklos (Vievio MM, vad. Albina Dmukauskienė) jubiliejinio 55-mečio paminėjimą pristatome šios ugdymo įstaigos dailės skyrių. Šiandien, lapkričio 14 d., Vievio gimnazijos salėje surengtas meno mokyklos sukakties minėjimas.

2014 m. lapkričio 16 d.

Mano mokyklėlė man pati gražiausia,
Mano mokyklėlė man pati šauniausia!
Jau 15 metų, kaip čia visi skuba,
Gera ir linksma šioje mokyklužėj!
(Miglė Gudelytė, 5 kl.)
Ilgą laiką žmogui atrodo, kad viskas, kas svarbiausia, dar įvyks, kad visa, kas gražiausia ir reikšmingiausia, dar toli. O iš tiesų kiekviena diena yra istorija, kiekvienas įvykis - svarbus ir nepakartojamas.

2014 m. lapkričio 14 d.

Lapkričio 12 d. Elektrėnų sav. biblioteka suorganizavo pirmąjį tokio pobūdžio renginį - fotografijos paskaitą-praktinius mokymus "Susipažinkime su fotografija iš arčiau“.

2014 m. lapkričio 14 d.

Vievio l.-d. "Eglutė“ pedagogai lapkričio 10 d. lankėsi Vilniuje, Montessori metodo centre.

2014 m. lapkričio 11 d.

Spalio 20-24 dienomis Elektrėnų "Versmės“ gimnazijoje nuvilnijo Sveikatingumo pertraukų savaitė. Savaitę pradėjome Juoko, šypsenos diena.

2014 m. lapkričio 11 d.

Vėlinių dieną (lapkričio 2 d.) Elektrėnų Švenčiausios Mergelės Marijos Kankinių Karalienės parapija ir bažnyčios vargonų paramos fondas kartu su Elektrėnų meno mokykla surengė puikų koncertą.

2014 m. lapkričio 9 d.

Keliskart per savaitę scenos nepabūgę miestelėnai susitinka Vievio kultūros centre.
Repetuodami bei ruošdamiesi spektaklio pagal Hanso Christiano Anderseno pasaką "Nauji karaliaus drabužiai“ premjerai vaidinti panorę vieviečiai įgyvendina šiųmetį Vievio KC inicijuotą projektą "Susitiksime scenoje“. Pakalbinome projekto vadovę Audronę Stepankevičiūtę.

2014 m. lapkričio 9 d.

Pasipuošęs besidraikančiais voratinkliais, nuo šermukšnių byrančiais karoliais skuba ruduo, nešdamas vaikams naujų įspūdžių.

2014 m. lapkričio 9 d.

Elektrėnų "Versmės“ mokiniai prieš rudens atostogas išsirinko naująjį prezidentą.

2014 m. lapkričio 7 d.

Ruduo - pats darbų įkarštis, todėl Elektrėnų savivaldybės ir Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupės su jaunimo organizacijos "Idėja“ savanoriais įgyvendino projektą "Jaunimas kviečia“. Projektas organizuojamas tam, kad padėtų atkreipti dėmesį į jaunų žmonių iniciatyvą populiarinti ne vien didelius ir garsius, tačiau savo grožiu ir įvairove ne ką labiau nusileidžiančius didiesiems gimtuosius kraštus.

2014 m. lapkričio 7 d.

Spalio 27-30 d. Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus ir šio krašto tautodailininkų - meno kūrėjų bendrijos, Trakų rajono savivaldybės administracija bei kultūros rūmai suorganizavo jubiliejinę - dešimtą Vilniaus apskrities konkursinę meno parodą "Aukso vainikas-2014“. Laureatų, tarp kurių buvo ir elektrėniečiai, pagerbimo šventė vyko spalio 30 d.

2014 m. lapkričio 7 d.

Elektrėnų pradinėje mokykloje nuosekliai ir sistemingai ugdomi mokinių sveikos gyvensenos įgūdžiai.

2014 m. lapkričio 5 d.

Ar Elektrėnuose auga daug būsimų verslininkų? Iš praėjusią savaitę miesto bibliotekoje vykusio renginio dalyvių skaičiaus to konstatuoti negalėtume. Tačiau, kaip šmaikštavo į susitikimą su vietos bendruomene atvykusi didžiausio Lietuvoje verslo planų konkurso "Verslauk“ komanda, galbūt provincijos miestų atgimimo sėkmė slypi ne kiekybėje, o kad ir viename, tačiau neįtikėtinai sėkmingame ir unikaliame projekte.