Kultūra / Švietimas

2014 m. rugpjūčio 1 d.
Liepos 15-25 d. Vievio kultūros centras (Vievio KC) vaikams suorganizavo nemokamą meninę, sportinę ir kultūrinę dienos stovyklėlę.
2014 m. rugpjūčio 1 d.

Liepos 26 d. vėlyvą popietę Grigiškių klebonas Andžej Andžejevski kartu su vienuole Liucija Kratkovska pašventino naują kryžių.

2014 m. liepos 31 d.

Nors abiturientai jau užmiršo brandos egzaminų sesijos įkarštį, Elektrėnų profesinio mokymo centro administracija, Gimnazijos skyriaus mokytojai vis dar džiaugiasi egzaminų rezultatais.

2014 m. liepos 31 d.

Pasibaigus šių metų Lietuvos dainų šventei "Čia mano namai“ Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis ir administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas pasveikino respublikiniame renginyje dalyvavusius meno kolektyvus, jų vadovus ir organizatorius.

2014 m. liepos 30 d.
Norintys turiningai praleisti laisvalaikį elektrėniškiai atranda įvairių būdų. Antai neseniai susibūrė pagyvenusių šokių mėgėjų grupė (amžiaus vidurkis apie 70 metų).
2014 m. liepos 24 d.
Liepos 22 d. Elektrėnuose lankėsi Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorius Lietuvai Liu Zengwen, ponia Yao Xiaofen ir Kinijos ambasados kultūros atašė Deng Na.
2014 m. liepos 12 d.
Šiemet Elektrėnų kultūros centro popchoras "Saulės spinduliai“ švenčia penkiolikos metų sukaktį.
2014 m. liepos 8 d.
Gegužės mėnesį Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos aplinkotyrininkų būrelio mokinės - Rūta Cibulskaitė, Gerda Kalinauskaitė, Kamilė Ratkevičiūtė, Vakarė Puronaitė ir Rimantė Jagelavičiūtė - vadovaujamos mokytojos Audrutės Jančiauskienės dalyvavome Lietuvos švietimo ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro rengtame konkurse "Mūsų eksperimentas“.
2014 m. liepos 3 d.
Siekdamas plėtoti institucijų bendradarbiavimą, Programos "Lyader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras birželio 19 d šalies vietos veiklos grupių (VVG) atstovams Vievio meno mokykloje suorganizavo lauko dieną "Tradicinių amatų kūrimas ir vystymas Lietuvoje.“
2014 m. liepos 1 d.
Birželio 21-ąją Gilučiuose vyko tradicinė seniūnijos vasaros šventė.
2014 m. birželio 29 d.
Po dvejų metų pertraukos sulaukėme dar vieno "Strėvos“ literatų klubo leidinio. "Kai žodžiai išeina į kelią“ - jau 5-asis literatų klubo "Strėva“ almanachas. Kaip ir anksčiau, šį rinkinį sudarė ir redagavo Elektrėnų literatė, klubo pirmininkė Vilija Dobrovolskienė ir Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejaus vadovė Jurgita Chmieliauskienė.
2014 m. birželio 19 d.
Biblioteka jau seniai nebėra tik vieta, kur galima surasti knygą. Jos veikla dabar daug platesnė, o reikšmė vietos bendruomenei smarkiai išaugusi.
2014 m. birželio 17 d.
Vasara - nuostabus metas, kai nebereikia skubėti į mokyklą, gali skirti laiką mėgstamiems užsiėmimams. Vievio gimnazijos moksleiviai kartu su mokytojais keliauja po visą Lietuvą ir aplanko gražiausius gamtos kampelius.
2014 m. birželio 16 d.
Birželio 7 d. Elektrėnų kultūros centro pagyvenusių žmonių mišrus choras "Sidabrinė gija“ (vad. Laima Mažuolytė) kartu su dar 32 šalies dainininkų kolektyvais dalyvavo Kaune vykusioje XII respublikinėje politinių kalinių ir tremtinių dainų bei poezijos šventėje "Leiskit į Tėvynę“.
2014 m. birželio 13 d.
Daina - tai mūsų džiaugsmas, sielos aidas,
Daina - sakmė, ištryškus iš širdies...
Tegul aidės daina po gimtą kaimą,
Tegul visam krašte jinai skambės!